Intelektinio būsto sistema prieinama kiekvienam
Technologijos
Trečiadienis, 18 kovas 2009 11:54
Pastaruoju metu vis dažniau kalbama apie intelektinio būsto, kuris gali būti diegiamas nuosavame name ar bute, privalumus: komfortą, nuotolinį valdymą ar resursų taupymą. Tačiau pasvajoję apie „protingus“ namus daugelis numoja ranka manydami, jog tai prieinama tik turtingiesiems. Be to, sistemą rekomenduojama diegti tuomet, kai būstas yra statomas ar remontuojamas. O ką gi daryti tiems, kurie gyvena jau įrengtose ir suremontuotose patalpose?
Naujai pristatomą įmonių grupės „Penki kontinentai“ Intelektinio būsto sistemą galima diegti praktiškai bet kurioje patalpoje ir, svarbiausia – tam nereikia didelių išlaidų. Ryte jus pažadinanti švelni muzika, kvapnios kavos aromatas ir lėtai atsitraukiant miegamojo užuolaidoms pro langą atsiveriantis vaizdas – visu tuo pasirūpins „protingų namų“ sistema.
UAB „Penki kontinentai“, turinti ketverių metų patirtį kuriant ir tobulinant intelektinio būsto sprendimus, prekiauja ir diegia visiems gyventojams prieinamą naują „protingų namų“ sistemą, kuri yra nesudėtingai diegiama, paprasta valdyti bei išsiskiria patrauklia kaina. Atsižvelgus į pasirinktus sistemos komponentus, komplekto kaina – tik nuo 200 litų.
„Įdiegti ir pagal individualius poreikius suprogramuoti naują Intelektinio būsto sistemą „Smart House“ be jokio vargo gali kiekvienas, – sako „Penkių kontinentų“ Intelektinių pastatų projektų skyriaus vadovas Vaidotas Bijūnas. – Greitai ir nesudėtingai įdiegta sistema Jums suteiks galimybę nuotolinio valdymo pulteliu įjungti ir išjungti šviesas, kavos aparatą ar muzikinį centrą, užtraukti užuolaidas ir pan.“
Ši nauja būsto valdymo sistema dažniausiai naudojama apšvietimui, žaliuzėms ir buitiniams prietaisams valdyti. Be to, į ją galima įdiegti naujų komponentų ir taip padidinti gyvenamojo būsto funkcionalumą – būstą valdyti nuotolinio valdymo pulteliu ar internetu, pasirinkti būtiniausias laiko funkcijas ir režimą.
Pasak V. Bijūno, šis sprendimas suteikia galimybę už kelis kartus mažesnę kainą mėgautis beveik tokiomis pačiomis funkcijomis, kokiomis naudojasi KNX/EIB sistemą savo būstuose įdiegę klientai.
Daugiau apie Intelektinio būsto sistemą „Smart House“ galite sužinoti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia ?jungti Javaskript?, kad matytum?te tai .

Šaltinis: penki.lt
 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed