Japonijoje – USB raktais atrakinami virtualūs biurai
Technologijos
Penktadienis, 03 Balandis 2009 17:25
Japonijos telekomunikacijų bendrovė „NTT Communications Corp.“ pradėjo teikti globalias virtualaus biuro paslaugas, kuriomis ateityje naudotis galės bet kurioje pasaulio šalyje esantys jos darbuotojai.
Bendrovės pranešime teigiama, kad virtualus biuras saugiai pasiekiamas iš bet kurio kompiuterio, prie kurio prijungtas specialus USB kaupiklis su programine įranga.
„Virtual Office Hosting“ pavadinta paslauga suteikia galimybę darbuotojams saugiai atkurti biure naudojamo kompiuterio aplinką namuose, kitame bendrovės padalinyje ar komandiruotės metu viešbutyje. Vartotojams tereikia prijungti prie savo ar, pavyzdžiui, konferencijų centro kompiuterio firminį „MagicConnect“ USB raktą, ir jie galės saugiai naudotis biuro elektroniniu paštu, biure esančio kompiuterio programomis ir kolektyvinio darbo programine įranga, kuri, naudojant „VMware Infrastructure 3“ virtualizacijos technologiją, bus leidžiama virtualiame kompiuteryje bendrovės duomenų centre Honkonge.
Pranešama, kad „NTT Communications“ virtualiuoju biuru iš pradžių bus galima naudotis Kinijoje, Honkonge, Indijoje, Indonezijoje, Malaizijoje, Singapūre, Taivane, Tailande ir Vietname. Vėliau jis bus išplėstas ir į kitas pasaulio šalis.

Šaltinis: balsas.lt
 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed