Japonijos kompanija aplenks „Google“ ir išleis papildytos realybės akinius šią vasarą (video)
Technologijos
Ketvirtadienis, 19 Balandis 2012 23:30

Paaiškėjo, kad Japonijos kompanija „Brother“ pradėjo kurti papildytos realybės akinius gerokai prieš „Google“ kalbas. „Brother“ šią vasarą pristatys įrenginį pavadinimu „AiRScouter“.

Viename iš „AiRScouter“ stiklų yra įtaisytas permatomas ekranas, kuris akies tinklainėje sukuria 800 x 600 taškų raiškos vaizdą, kuris lygus 16 colių įstrižainės ekrano vaizdui 1 metro atstumu.

Antras stiklas lieka laisvas, kad žmogus galėtų orientuotis aplinkoje. Duomenų apsikeitimui „AirScouter“ per USB jungtį prijungiamas prie kompiuterio, o tai ne visada patogu. „Brother“ įrenginys palaiko VoIP telefoniją ir vaizdo skambučius.

„AiRScouter“ akiniai pradėti kurti 2008 metais ir iš pradžių buvo dalimi nešiojamojo mikrokompiuterio „NEC Tele Scouter“, kuris turėjo 500 MHz AMR procesorių ir buvo valdomas operacinės sistemos „Windows CE 6.0“.

Kūrėjai norėjo sukurti įrenginį, kuris galėtų būti naudojamas pramonėje, pavyzdžiui, norint gauti prieigą prie brėžinių ar instrukcijų tiesiog darbo vietoje. Įrenginio kaina sieks beveik 2500 dolerių.Parengė: redakcija

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed