Kompiuterį siūloma valdyti žvilgsniu (video)
Technologijos
Trečiadienis, 07 kovas 2012 16:28

Hanoveryje (Vokietija) vykstančioje parodoje „CeBIT 2012“ pristatytas „Tobii IS-2 Eye Tracker“ įrenginys, suteikiantis valdyti kompiuterį  žvilgsniu.

Bendrovės „Tobii Technology“ demonstruojama naujovė naudoja infraraudonųjų spindulių šaltinį ir dvi nedideles vaizdo kameras, fiksuojančias vartotojo žvilgsnio krypties pasikeitimą. Gautus duomenis „Tobii IS-2 Eye Tracker“ apdoroja ir paverčia kompiuterio valdymo komandomis, skelbia „MarketWatch.com“.

Pasak gamintojų, lyginant su pirmosios kartos tokios paskirties įrenginiu, naujasis tapo 75 proc. mažesnis, sumažintas energijos vartojimas. Skelbiama, kad „Tobii IS-2 Eye Tracker“ gali būti naudojamas kartu su asmeniniais kompiuteriais, žaidimų automatais, informaciniais stendais, specializuota medicinine įranga.

Teigiama, kad ši valdymo žvilgsniu sistema yra paprasta naudoti, nereikalauja ilgo ir kruopštaus kalibravimo. „Tobii Technology“ atstovai tvirtina, kad ši sistema nėra skirta klaviatūrai ir pelei visiškai pakeisti, o tik papildyti ir suteikti patogesnio darbo kompiuteriu galimybę.Šaltinis: 

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed