LCD plėvelė reklamai ant parduotuvių virtinų
Technologijos
Šeštadienis, 07 kovas 2009 22:09
Japonų korporacija „LinkEarth“ sukūrė specialią plėvelę „ViVid Screen“, kuri yra kabinama ant langų arba vitrinų. Joje yra įmontuotas LCD ekranas, kuris įjungtas yra permatomas, o išjungtas tampa baltu.
„ViVid Screen“ plėvelė pristatyta „Japan Shop 2009“ parodoje, kuri vyko šių metų kovo 3-6 dienomis.
LCD plėvelė gali būti naudojama kaip reklamos laikmena. Nuo tiesioginių saulės spindulių vaizdas tampa prastai matomu, tada galima įjungti ekraną, kad jis taptų permatomu, ir vitrina taps paprasta vitrina. Kai saulė bus ne tokia ryški, „ViVid Screen“ galima išjungti, ji vėl taps balta, ir vėl bus galima rodyti video.
„LinkEarth“ užpatentavo savo naują technologiją. Plėvelė gali lengvai lankstytis, joje net galima daryti skyles, ir kristalai neištekės. Visa paslaptis tame, kad plėvelė turi panašią į kempinę tekstūrą, kurioje naudojami akriliniai polimerai.
LCD plėvelė yra kelių dydžių: paprasto atviruko dydžio, A4 ir 40 colių įstrižainės formato. Gamintojas nenurodo tikslių kainų, bet manoma, kad 40 colių įstrižainės modelis kainuos apie 1500 JAV dolerių. Šiuo metu „LinkEarth“ gamina iki 80 colių LCD plėveles ir esant reikalus gali sukurti lango ar vitrinos dydžio ekraną.

Parengė: redakcija

 
 

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed