Naujieji "HP Officejet" spausdintuvai padės sumažinti spausdinimo sąnaudas
Technologijos
Trečiadienis, 04 kovas 2009 17:17
Kompanija "Hewlett-Packard" (HP) šiandien pristatė tris naujus "HP Officejet" serijos spausdintuvus, kurie smulkioms ir vidutinėms įmonėms padės sukurti profesionalios kokybės spalvotus dokumentus iki 50 proc. mažesne nei panašių lazerinių spausdintuvų savikaina.
Spausdinimo kokybe pasižymintys naujieji daugiafunkciniai "HP Officejet Pro 8500 All-in-One", "HP Officejet 6500 All-in-One" bei vienos funkcijos "HP Officejet Pro 8000 Printer" serijos spausdintuvai savo sparta prilygsta lazeriniams spausdintuvams, tačiau vartoja perpus mažiau elektros energijos.
"Siekiame būti tikrais savo klientų technologijų partneriais, padedančiais jiems valdyti, apsaugoti ir auginti verslą su inovatyviais produktais, programine įranga, aptarnavimu ir paslaugomis, sukurtomis jų poreikiams", – teigia HP vaizdų apdorojimo ir spausdinimo grupės rašalinių ir interneto sprendimų verslo vyresnysis viceprezidentas Stephenas Nigro.
"Naujausi smulkiajam verslui sukurti rašaliniai spausdintuvai siūlo didesnį tvirtumą ir geresnę nei ankstesnės kartos įtaisai spausdinimo kokybę. Be to, priešingai nei dažnai manoma vartotojų, naujieji verslo rašaliniai įtaisai dažniausiai gali pasiūlyti tokios pat geros kokybės spalvotą spausdinimą kaip ir panašūs spalvoti lazeriniai spausdintuvai, ir dažnai pasižymi didesniu funkcijų skaičiumi ir mažesnėmis eksploatacijos išlaidomis, – teigia tyrimų kompanijos IDC Centrinės ir Rytų Europos, Artimųjų Rytų bei Afrikos Vaizdų apdorojimo ir spausdinimo įtaisų, dokumentų sprendimų ir vartotojų tyrimo grupės asocijuotasis viceprezidentas tyrimams Janas Siroky. – Esant dabartiniam atšiauriam ekonomikos klimatui, palankus verslo rašalinių spausdintuvų kainos ir vertės santykis turėtų patraukti smulkaus ir vidutinio verslo atstovų dėmesį, kadangi spalvotas spausdinimas tapo sudedamąja sėkmingo verslo dalimi ir viena pagrindinių tokių įmonių veiklos priemonių."
Naujieji "HP Officejet" spausdintuvai tyrimų bendrovės "Buyers Laboratory" buvo įvertinti kaip "itin patikimi". Jie siūlo geriausią savo klasėje rašalinių spausdintuvų funkcijų derinį, didžiausią spalvoto spausdinimo spartą ir mažiausią vieno puslapio savikainą, kai naudojamos talpiausios rašalinės.
Būdami HP "Eco Solutions" (ekologinių sprendimų) programos dalimi, visi naujieji "HP Officejet" įtaisai turi aplinkosauginių savybių, kurios padeda taupyti išteklius ir pinigus. Tarp jų – automatinis spausdinimas ant abiejų lapo pusių, "HP Smart Web Printing", leidžiantis spausdinti iš interneto tinklalapio tik pasirinktą turinį, ir panaudotų rašalinių perdirbimas su "HP Planet Partners" programa.

"HP Officejet Pro" serija

Daugiafunkcinių "HP Officejet Pro 8500 All-in-One" ir vienos funkcijos "HP Officejet Pro 8000 Printer" serijų spausdintuvai yra sukurti "HP Scalable Printing Technology" (keičiamo masto spausdinimo technologijos) pagrindu. Jų vieno puslapio savikaina bei energijos suvartojimas yra mažesnis nei panašių lazerinių spausdintuvų. "Energy Star" energijos suvartojimo reikalavimus atitinkantys spausdintuvai spausdina sparta, prilygstančia lazeriniams įtaisams – iki 15 puslapių per minutę nespalvotai ir iki 11 puslapių per minutę spalvotai. Šiuose naujuose HP rašaliniuose spausdintuvuose yra integruotos kabelinio bei belaidžio kompiuterių tinklo sąsajos, įtaisų valdymo programinė įranga.

"HP Officejet 6500" serija

Daugiafunkciniai "HP Officejet 6500 All-in-One" serijos spausdintuvai taip pat sukurti "HP Scalable Printing Technology" pagrindu, juose naudojami atskiros skirtingų spalvų rašalinės, automatinio dvipusio spausdinimo funkcijos, belaidžio kompiuterių tinklo sąsajos. Jie pasižymi iki 7 puslapių per minutę spausdinimo sparta spausdinant ir spalvotai, ir nespalvotai, iki 40 proc. mažesne nei palyginamų lazerinių spausdintuvų vieno išspausdinto puslapio savikaina ir elektros energijos sąnaudomis.

Aukščiausios kokybės spausdinimas

"HP Officejet Pro 8000" ir 8500 serijos įtaisai naudoja naujas "HP 940/940XL Officejet Ink Cartridges" rašalines su naujo tipo, vandeniui atspariu pigmentų pagrindu pagamintu rašalu, kuris užtikrina profesionalią spausdinimo kokybę ir aukščiausios klasės patvarumą.
Smulkioms įmonėms HP siūlo rašalinių ir popieriaus paketą "HP 940XL Officejet Brochure Value Pack", kuriame yra "HP 940XL" žydros, rausvos ir geltonos spalvos rašalinės, 100 A4 formato "HP Superior Inkjet 180" tipo popieriaus lapų bei "Business Marketing Design" kompaktinis diskas. Šis paketas leis greitai ir patogiai biure išspausdinti reikalingą rinkodaros medžiagą ir sutaupyti iki 50 proc. savikainos.
Daugiafunkciniai "HP Officejet 6500 All-in-One" serijos spausdintuvai naudoja naujas "HP 920/920XL Officejet Ink Cartridges" rašalines.
 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed