Naujoji „Logitech“ interneto kamera – vaizdas netradiciniu kampu
Technologijos
Trečiadienis, 17 Spalis 2012 12:13

„Logitech“ pristato naują interneto kamerą „Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam“, suteikiančią naujų galimybių perduoti vaizdo transliacijas ir fiksuoti vaizdus. Skirta plačiam vartotojų ratui – nuo video profesionalų iki tinklaraštininkų ar mėgėjų – ši kamera, skirtingai nei tradicinės alternatyvos, suteikia galimybę įrašinėti ir perduoti vaizdą iš pačių įvairiausių kampų papildydama standartines „Mac“ kompiuterio internetinių pokalbių funkcijas.

 

Naujoji „Logitech“ kamera leidžia lengvai įrašinėti profesionaliai atrodančius vaizdelius per „Mac“ kompiuterį bet kam – ar tai būtų profesorius, įrašinėjantis savo paskaitą, ar muzikantas, surengęs internetinę gitaros pamoką. Per šią kamerą įrašinėjamą vaizdą galima realiuoju laiku transliuoti per „Ustream“ paslaugą, o kameros valdymui ir vaizdo peržiūrai naudoti planšetinį kompiuterį „iPad“, telefoną „iPhone“ ar „Mac“ serijos kompiuterį.

 

„Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam“ gali būti naudojama ir kaip antroji vaizdo kamera, papildanti vaizdą, fiksuojamą per integruotą „Mac“ kompiuterio kamerą. Galimybė šią kamerą prie kompiuterio prijungti be laidų reiškia, kad fiksuoti vaizdą bus galima praktiškai iš bet kokios padėties. Taip dviem skirtingais rakursais fiksuojamam vaizdui galima suteikti daugiau dinamiškumo ir detalių, o vėliau redaguojant du skirtingus vaizdo srautus sujungti į vieną vaizdo klipą.

 

„Logitech Broadcaster Wi-Fi Webcam“ jums leidžia transliuoti ir įrašinėti vaizdą lyg tikriems profesionalams, – sako „Logitech“ viceprezidentas prekės ženklo plėtrai Mike’as Culveris. – Ji padeda gauti maksimalią naudą iš „Mac OS“ ir „iOS“ sistemose esančių vaizdo galimybių dinamiškesnei vaizdo transliacijai, įrašymui ir interneto pokalbiams. Ši kamera gali patekti ten, kur negali įprasta kompiuterio kamera, o vienu mygtuko spustelėjimu galima pakeisti vaizdą tarp integruotos ir šios kameros, taip jūsų draugai ar auditorija galės stebėti įprastą vaizdą ar judėti po kambarį kartu su jumis“.

 

Ši „Logitech“ kamera yra suderinama su populiariomis „Mac“ video programomis: vaizdą galima įrašyti pasitelkus tokias programas kaip „QuickTime“ ar „Photo Booth“, redaguoti ir peržiūrėti turinį galima su „iMovie“ ar „Final Cut Pro“, o bendrauti internetu – pasitelkus „FaceTime“, „iChat“ ar „Skype“.

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed