Naujos kartos ESET Mobile Security versija – su proaktyvia apsauga nuo vagystės
Technologijos
Trečiadienis, 14 Gegužė 2014 10:10

Pasaulinė saugumo sprendimų kūrėja ESET pristatė naujausią antivirusinės programos versiją mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams su proaktyvia apsauga nuo vagystės. Naujos kartos „ESET Mobile Security“ programa siūlo pagerintą „Anti-Theft“ modulį, leidžiantį Android operacinės sistemos įrenginiuose sekti pamestą arba pavogtą mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį, taip pat – dar patogesnę vartotojo sąsają.

 

„Šiandien įprasta mobiliaisiais telefonais naudotis tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Vartotojai ne tik bendrauja, bet ir saugo savo duomenis ar atlieka tam tikras finansines operacijas, todėl praradus telefoną, yra didelė galimybė kartu netekti ir dalį jautrių asmeninių duomenų“, – sako Tomas Parnarauskas, ESET saugumo sprendimus Lietuvoje atstovaujančios bendrovės „NOD Baltic“ vadovas.

 

Pasak T. Parnarausko, nauja versija išsiskiria pagerinta neįprasto elgesio stebėjimo sistema, kuomet programa aptinka potencialiai pavojingas situacijas ir imasi prevencinių apsaugos priemonių – kaupia duomenis apie įrenginio vietą vartotojo sąsajoje internete.

 

„ESET Mobile Security" suteikia užtikrintas apsaugos funkcijas, gerinančias operacinės sistemos Android patirtį, nesirūpinant kibernetinėmis grėsmėmis. Nemokama versija suteikia visą pagrindinę apsaugą, įskaitant pilną įrenginio ir atskirų atsisiųstų programėlių skanavimą bei pagrindines apsaugos nuo vagystės funkcijas.

 

Premium versijoje programa automatiškai siunčia paskutinę prietaiso buvimo vietą prieš išsikraunant prietaiso baterijai. Taip pat užfiksuoja vaizdus kameros priekyje ir gale, kai yra suvedamas klaidingas PIN ar kitoks esamo vartotojo atpažinimo kodas bei aptikus neautorizuotą SIM kortelę.

 

Daugiau apie ESET saugumo sprendimus rasite: www.nodbaltic.lt.

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed