Nemokama mobilioji televizija JAV
Technologijos
Antradienis, 21 Balandis 2009 18:34
Vašingtonas taps pirmuoju JAV miestu, kurio gyventojai savo telefonuose, nešiojamuose kompiuteriuose ir kituose mobiliuosiuose įrenginiuose galės matyti nemokamas mobiliosios skaitmeninės televizijos transliacijas.
Transliacijos bus vykdomos mobile DTV technologijos pagalba. Šioje iniciatyvoje dalyvaus vietinės kompanijų „CBS“, „NBC“, „PBS“, „Ion“ ir „Fox“ atstovybės. Mobiliosios televizijos turinys bus toks pat kaip ir įprastos. Mobile DTV transliacijos prasidės šių metų vasaros pabaigoje.
Manoma, kad naujasis servisas bus populiariausias tarp mobiliųjų telefonų savininkų, bet telekomunikacijos operatoriai dėl to nedžiūgauja, nes du stambiausi operatoriai jau turi savo TV servisus, kurie yra mokami.
Las Vegase vyksiančioje parodoje, kuri vyks šią savaitę, kompanija „Dell“ pademonstruos nešiojamą kompiuterį su mobile DTV imtuvu. Telefonus su naujojo standarto palaikymu ruošia „Samsung Electronics“ ir „LG Electronics“ kompanijos. Atitinkamus imtuvus automobiliams kuria kompanija „Kenwood“.
Manoma, kad jau šių metų pabaigoje mobiliąją televiziją galės matyti apie dvidešimt didžiausių Amerikos miestų.

Parengė: redakcija
Šaltinis: tech.yahoo.com
 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed