Niujorke taksofonus pakeis išmanieji ekranai
Technologijos
Ketvirtadienis, 12 Balandis 2012 09:22

Mobiliojo ryšio paplitimas gerokai sumažino laidinių telefonų, o taip pat taksofonų populiarumą, kurie dingsta iš miestų gatvių.

Niujorko valdžia nusprendė pakeisti telefono budelių paskirtį, patalpindama juose 32 colių įstrižainės išmaniuosius ekranus. Kitą mėnesį naujus įrenginius turės 250 telefonų būdelių, esančių penkiuose miesto rajonuose. Išmaniųjų ekranų pagalba bus galima nemokamai gauti informaciją apie vietinio transporto judėjimą ir apie turistų tykančius galimus pavojus. Taip pat bus galima sužinoti reikiamų objektų adresą (restoranai, parduotuvės, muziejai) ir kaip juos rasti. Be to, bus suteikta galimybė pasinaudoti Wi-Fi tinklu, „Skype ar kitomis paslaugomis, išsiųsti elektroninį laišką.

Naujaisiais įrenginiais naudosis milijonai žmonių, todėl pagrįstai kyla klausimas dėl higienos. Kompanija „City24x7“ tikina, kad šia prasme išmanūs ekranai yra daug saugesni nei ankstesni taksofonai. Naujieji įrenginiai yra atsparūs drėgmei ir dulkėms, todėl juos bus galima valyti vandens srove iš žarnos.

Jei išmanieji ekranai sulauks Niujorko gyventojų pripažinimo, ateityje tokie įrenginiai pakeis 12800 telefono aparatų, esančių miesto gatvėse.

Parengė: redakcija

Taksofonai, telefono aparatai, išmanieji ekranai

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed