Technologijos
Sukurta oru įkraunama baterija
Technologijos
Ketvirtadienis, 21 Gegužė 2009 13:04
Škotijos St. Andrews universiteto (D. Britanija) mokslininkai sukūrė pirmąją pasaulyje orą naudojančią ličio bateriją, kurios talpa 10 kartų pranoksta įprastinių, skelbia „Daily Telegraph“.
 
"Panasonic" pradeda kurti naują 3D gamybos sistemą profesionalams
Technologijos
Ketvirtadienis, 21 Gegužė 2009 13:01
"Panasonic" korporacija, pasaulinė didelės raiškos technologijų lyderė, pranešė, kad pradėjo kurti profesionalams skirtą 3D "Full HD" gamybos sistemą. Tai bus pirmoji pramoninė sistema, kurią sudarys profesionalams skirta dviejų objektyvų P2 vaizdo kamera ir suderinamas 3D didelės raiškos plazminis ekranas.
 
„Fujitsu“ sukūrė greičiausią procesorių, pavadinimu „Venus“
Technologijos
Penktadienis, 15 Gegužė 2009 18:17
Japonijos kompanija „Fujitsu.“ sukūrė greičiausią pasaulyje centrinį kompiuterio procesorių, galintį atlikti 128 milijardus operacijų per sekundę. Šis rodiklis du su puse karto didesnis, negu amerikiečių kompanijos „Intel“, kuri iki šiol pirmavo šioje srityje.
 
„Visa“ sukūrė kortelę, generuojančią saugos kodą kiekvienam pirkimui
Technologijos
Penktadienis, 15 Gegužė 2009 18:05
Didžiausia pasaulio mokėjimų sistema „Visa International“ pradėjos testuoti naujas plastikines korteles „Emue Card“. Jos turi specialų kodų generatorių, kuris sukuria naują unikalų kodą kiekvieno atsiskaitymo metu.
Kol kas kortelės su kodų generatoriumi yra riboto testavimo stadijoje, jos išdalintos 500 „Deloitte“ kompanijos darbuotojams. Pirmas testavimo etapas baigsis šių metų pradžioje.
 
JAV kuriama avalynė su inercinės navigacijos mikro sistema
Technologijos
Penktadienis, 15 Gegužė 2009 14:23
Amerikos mokslininkai gavo Pentagono užsakymą sukurti ypač tikslų inercinį navigacinį įrenginį, kurį galima įmontuoti į kulną.
Micro Inertial Navigation Technology (MINT) projekte dalyvauja Masačiusetso kompanija „Intersense“ ir Vakarų Universitetas (Klivlendas, Ohajo valstija, JAV). Projektą kuruoja „DARPA“ – Amerikos karo technikos biuras.
 
Japonai sukūrė lankstų OLED ekraną
Technologijos
Trečiadienis, 13 Gegužė 2009 09:54
Tokio universiteto mokslininkai sukūrė lankstų OLED ekraną, kurį galima tampyti ir deformuoti be jokių neigiamų pasekmių, skelbia „Electronista“. Šis ekranas pagamintas iš fluoro-kaučiuko mišinio ir anglies nanovamzdelių.
 
Belaidžio duomenų perdavimo greitis išaugs dešimt kartų
Technologijos
Ketvirtadienis, 07 Gegužė 2009 21:26
Daugiau kaip penkiolika žinomų kompanijų suformavo „Wireless Gigabit“ (WiGig) aljansą, kurio uždavinys yra naujo, belaidžio artimojo radiuso ryšio, užtikrinančio aukštą duomenų perdavimo greitį, kūrimas.
 
Plačiajuostis internetas danguje
Technologijos
Ketvirtadienis, 07 Gegužė 2009 19:01
Komercinių skrydžių kiekis, kurių metu bus galima naudotis internetu ir kitomis plačiajuosčių tinklų galimybėmis, per pusantrų metų padidės daugiau kaip 30 kartų.
Tokias prognozes savo ataskaitoje pateikia kompanija „In-Stat“. Jei 2008 metų plačiajuostis ryšys buvo prieinamas tik 25 lėktuvuose, tai 2009 metų pabaigos šis skaičius padidės iki 800.
 
Birželį „Samsung“ pradės masinę PRAM atmintinių gamybą
Technologijos
Trečiadienis, 06 Gegužė 2009 22:16
Pietų Korėjos kompanija „Samsung“, pasak šaltinių internete, kitą mėnesį ketina organizuoti masinę PRAM atminties modulių gamybą.
PRAM (Phase-change Random Access Memory) atminties veikimo principas pagrįstas chalkohenidinių  puslaidininkių savybe būti dvejose stabiliose fazinėse būsenose. Vienoje iš šių fazių medžiaga yra nelaidaus amorfinio pavidalo, o kitoje – kristalinis laidininkas.
 
„Nissan“ 2012 metais gali pristatyti pirmąjį hibridinį sportinį automobilį
Technologijos
Trečiadienis, 06 Gegužė 2009 17:08
Tikėtina, kad „Nissan“ 2012 metais pristatys hibridinę „370Z“ sportinio automobilio versiją.
Šiandien japonų automobilių gamintojas turi tik vieną automobilio modelį su hibridiniu varikliu – „Nissan Altima Hybrid“, kuris gaminamas pagal kompanijos „Toyota“ technologiją.
 
Elektroninis pleistras „PhiloMetron“ skaičiuoja kalorijas
Technologijos
Antradienis, 05 Gegužė 2009 21:19
Šiandien yra nemažai būdų skaičiuoti suvartojamų kalorijų skaičių, pavyzdžiui, kompiuterių ir mobiliųjų telefonų programų pagalba. Bet, vargu ar kiekvienas besirūpinantys savo sveikata norės rankiniu būdu įvedinėti suvartotų kalorijų kiekį ir kontroliuoti procesą. Šiuo atveju gali padėti specialus pleistras „PhiloMetron“, kuris gali nustatyti per parą suvartotų arba sudegintų kalorijų kiekį ir per Bluetooth perduoti informaciją į kompiuterį arba mobilųjį telefoną.
 
Greičiausia pasaulio vaizdo kamera filmuoja daugiau kaip 6 milijonų kadrų per sekundę greičiu
Technologijos
Pirmadienis, 04 Gegužė 2009 19:02
JAV mokslininkai pademonstravo greičiausią iš šiandien egzistuojančių vaizdo kamerą, kuri filmuoja daugiau kaip 6 milijonų kadrų per sekundę greičiu, tuomet kai įprastų kamerų filmavimo greitis tesiekia 30 kadrų per sekundę.
Kaip skelbia žurnalas „Nature“, tokią kamerą galima puikiai pritaikyti tiriant greitus ir neprognozuojamus procesus: nuo degimo ir sprogimo iki komunikacijos tarp ląstelių.
 
„OWC“ pristatė adapterį, skirtą prijungti monitorius per USB jungtį
Technologijos
Pirmadienis, 04 Gegužė 2009 02:52
Šiais metais „OWC“ kompanija rodo didelį aktyvumą. Kovą ji pristatė „Mercury Pro Quad Interface“ Blu-ray įrenginius, balandžio viduryje – „Mercury Elite-AL Pro Qx2“ duomenų saugyklas, o dabar – „USB 2.0 Display Adapter“.
 
„SmartFaucet“ – „protingas“ čiaupas su ekranu, prieiga prie interneto ir veidų atpažinimo funkcija
Technologijos
Šeštadienis, 02 Gegužė 2009 16:09

Jei taip viskas klostysis ir toliau, šiuolaikinės technologijos bus naudojamos ten, kur joms visiškai ne vieta. Prieš jus pirmas žingsnis link to, „sumanus“ čiaupas „SmartFaucet“ iš kompanijos „iHouse“.

 
„Mobile Office SUV“ – komfortabilus mobilus biuras turtingiems
Technologijos
Šeštadienis, 02 Gegužė 2009 15:58

Kompanija „LimousinesWorld“ pristato mobilaus biuro konceptą, skirtą turtingiems žmonėms, kurie turi daug laiko praleisti darbo vietoje, o taip pat tiems, kas mėgsta patogiai keliauti. „Mobile Office SUV“ idealiai tinka darbui tolimų kelionių metu. Automobilyje galima dirbti kompiuteriu, naudotis internetu, žiūrėti televizorių.

 
„Kinesis K3“ – patogus pakrovėjas ekstriniams atvejams
Technologijos
Penktadienis, 01 Gegužė 2009 18:31
Kinesis K3Kinesis K3Naudingą įrenginį siūlo kompanija „Kinesis Industries“. „Kinesis K3“ yra portatyvinis pakrovėjas, kuriuo galima pakrauti mobilųjį telefoną, grotuvą ir kt. Patį įrenginį galima iš anksto pakrauti iš rozetės arba per USB, o taip pat saulės ir/arba vėjo energijos pagalba. Visiškai pakrautas „Kinesis K3“ mobilųjį telefoną gali pakrauti daugiau kaip penkis kartus, o MP3 grotuvą – daugiau dešimties kartų. Toks įrenginys praverstų tiems, kas daug keliauja, dažnai ilsisi gamtoje ir kt. Jis kainuos 100 JAV dolerių, o prekyboje pasirodys šių metų birželį.
 
Robotas-gekonas gali judėti sienomis ir lubomis
Technologijos
Trečiadienis, 29 Balandis 2009 16:52
Robotų galimybė judėti sienomis ir net lubomis yra labai svarbi – būtent tokie aparatai galėtų atlikti eilę darbų, kuriuos dabar atlieka žmognės. Tai ne tik banalus sienų, langų ir sunkiai pasiekiamų paviršių valymas, bet ir galimybė tirti pastato konstrukcijos defektus.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed