Technologijos
Japonijoje – USB raktais atrakinami virtualūs biurai
Technologijos
Penktadienis, 03 Balandis 2009 17:25
Japonijos telekomunikacijų bendrovė „NTT Communications Corp.“ pradėjo teikti globalias virtualaus biuro paslaugas, kuriomis ateityje naudotis galės bet kurioje pasaulio šalyje esantys jos darbuotojai.
Bendrovės pranešime teigiama, kad virtualus biuras saugiai pasiekiamas iš bet kurio kompiuterio, prie kurio prijungtas specialus USB kaupiklis su programine įranga.
 
„Reactable“ – neįprastas elektroninis muzikinis instrumentas
Technologijos
Penktadienis, 03 Balandis 2009 15:49
Neįprastas elektroninis muzikinis instrumentas, žinomas kaip “Reactable”, iš demonstracinės versijos pagaliau tapo pilnaverčiu produktu, kurio gamyba prasidės artimiausiu metu, informuoja „MusicRadar“. Grupė tyrėjų iš Pompeu Fabra Universiteto (Ispanija), atsakingų už šį “Reactable”, įkūrė „Reactable Systems“ kompaniją, kuri užsiims šio instrumento gamyba.
 
„Samsung“ pristatė mobilųjį interneto įrenginį „Mondi SWD-M100“
Technologijos
Ketvirtadienis, 02 Balandis 2009 11:28
Kompanija „Samsung“ oficialiai pristatė mobilųjį interneto įrenginį „Mondi SWD-M100“.
Pirmą kartą įrenginys buvo pademonstruotas vasarį vykusioje „Mobile World Congress 2009“ parodoje, bet tada nebuvo skelbiama jokios informacijos apie jį.
„Mondi SWD-M100“ turi išstumiamą QWERTY klaviatūrą. Įrenginys yra valdomas „Windows Mobile 6.1 Professional“ operacinės sistemos, turi WiMAX, Wi-Fi ir Bluetooth 2.0. „Mondi SWD-M100“ nėra komunikatorius – juo negalima skambinti mobiliųjų operatorių tinkluose.
 
El. knygų skaitytuvo „LBook eReader V3“ apžvalga
Technologijos
Trečiadienis, 01 Balandis 2009 10:52
El. knygų skaitytuvas „LBook eReader V3“ – nedidelis, stilingas ir nesunkus (kartu su elementu jo svoris tik 200 g) įrenginys, skirtas el. knygoms skaityti.
Jis turi 512 MB vidinę atmintį, o įsigyjant skaitytuvą pridedama 1GB SD kortelė. Naudojant SD korteles yra galimybė atmintį padidinti iki 4 GB. Norint įrenginį prijungti prie kompiuterio, nereikia jokios programinės įrangos: skaitytuvas su kompiuteriu sujungiamas universaliąja jungtimi (USB).
Puslapiams versti skirti du kairėje ekrano pusėje esantys mygtukai ir rodyklės, esančios ant mygtukų „0“ ir „9“. Paspaudus „OK“, ekrane atsiranda „meniu“, kuriame galima pasirinkti norimą funkciją (tai atliekama apačioje esančia skaičių eilute), pavyzdžiui, įjungti MP3 grotuvą, rūšiuoti leidinius pagal autorių ar datą, grįžti į pirmą ar paskutinį puslapį, atsiversti puslapį pagal numerį, rodyti leidinio pavadinimą ar informaciją apie jį, keisti atstumą tarp eilučių, šrifto dydį, versti puslapį ir kt.
Skaitytuve „LBook eReader V3“ naudojamas naujos rūšies el. popierius. Todėl skaityti daug patogiau, ypač esant prastam apšvietimui. O puslapių vertimo greitis nekelia jokių nepatogumų net tiems, kurie skaito labai greitai.
 
HP pristatė įmonėms skirtus dokumentų skenerius
Technologijos
Antradienis, 31 kovas 2009 18:16
Bendrovė „Hewlett-Packard“ (HP) pranešė šiandien pristačiusi dokumentų skenerių, kurie padės modernizuoti darbo eigą ir nesunkiai integruoti spausdintus dokumentus į verslo procesus, seriją.
Paplitus skaitmeninėms komunikacijoms atrodė, kad spausdintų dokumentų dienos biure suskaičiuotos. Tačiau tyrimai atskleidžia, kad nei spausdintų dokumentų svarba, nei kiekis įmonėse nemažėja, teigiama bendrovės pranešime.
Tarp naujųjų skenerių yra įtaisų, skirtų ir stambioms, ir smulkioms bei vidutinėms įmonėms. Šiuose įrenginiuose integruota saugumo bei valdymo programinė įranga, kuri padės organizacijoms sumažinti sąnaudas ir automatizuoti spausdintų dokumentų valdymą, kuris paprastai atliekamas rankiniu būdu.
 
"Intel" pristatė naują procesorių verslui kartą
Technologijos
Antradienis, 31 kovas 2009 10:43
Pasaulinė IT inovacijų taikymo lyderė „Intel“ pristatė 17 naujų procesorių, skirtų naudojimui verslo aplinkoje. Naujovių flagmanai – „Intel Xeon 5500“ šeimos procesoriai, kurį kūrėjai vadina didžiausia naujove nuo pirmojo „Pentium Pro“ lusto pasirodymo prieš beveik 15 metų.
„Xeon 5500“ šeimos lustai priklausomai nuo apdorojamų užduočių srauto gali automatiškai reguliuoti darbinę įtampa. Dideliuose duomenų centruose ši savybė leis žymiai sumažinti išlaidas elektros energijai.
„Intel Xeon 5500“ procesoriai yra artimiausio dešimtmečio inovacijų pagrindas. Jie pasižymi išskirtine sparta, rodo puikius rezultatus dirbant su virtualizacijos ir kintamos apkrovos užduotimis. Šie procesoriai išspręs sudėtingiausius uždavinius, padės plėtoti mokslą ir technologijas“, - sakė „Intel“ viceprezidentas ir Skaitmeninio verslo grupės vadovas Patrikas Gelsingeris (Patrick Gelsinger).
 
Originalaus dizaino vaizdo plokštė „GeForce GTX 260“
Technologijos
Pirmadienis, 30 kovas 2009 20:39
SPARKLE Computer Co.“ kompanija paskelbė apie nestandartinės vaizdo plokštės „NVIDIA GeForce GTX 260“ pasirodymą, kuris sukurta „G200-103-B2“ pagrindu.
Kaip skelbiama, gamintojai įrenginį suformavo savo dizaino mėlynoje plokštėje, kuri turi, palyginus su pirmtakais, patobulintą maitinimo posistemį, joje naudojami tik aukštos kokybės kondensatoriai su kietu elektrolitu. Pasak gamintoju, tokiu būdu pavyko ženkliai pagerinti įrenginio darbo stabilumą. Be to, efektyviam nereikalingos šilumos nukreipimui buvo panaudota efektyvesnė ir tylesnė įrenginio aušinimo sistema.
 
„GlacialTech“ pristatė „5610 Plus PWM“ ir „5610 Plus Silent“ procesorių aušintuvus
Technologijos
Penktadienis, 27 kovas 2009 15:05
„GlacialTech“ asortimentas pasipildė naujais „5610 Plus PWM“ ir „5610 Plus Silent“ procesorių aušintuvais. Jų konstrukciją sudaro dvi lygiagrečiai išdėstyti vamzdeliai, galais veriantys aliumininias radiatoriaus briaunas. Radiatorius aušinamas vienu („5610 Plus Silent“ modelyje) arba dviem („5610 Plus PWM“ modelyje) 90 mm ventiliatoriais.
 
„Samsung“ ruošia elektroninę knygą „Papyrus“
Technologijos
Ketvirtadienis, 26 kovas 2009 12:23
„Samsung“ išleis alternatyvą „Amazon“ elektoriniai knygai „Kindle 2“. Korėjiečių gamintojo įrenginys vadinsis „Papyrus“, jis turės sensorinį ekraną.
„Samsung“ elektroninėje knygoje bus 512 Mb vidinės atminties. Be tekstų atvaizdavimo, „Papyrus“ bus įdiegtas tekstas ir kalkuliatorius. Įrenginį galima naudoti kaip užrašų knygutę ir saugoti jame kontaktinius duomenis.
 
Namų superkompiuteris jau visai arti
Technologijos
Ketvirtadienis, 26 kovas 2009 02:43
Sekančių trijų metų bėgyje dauguma kompiuterių savininkų pamatys kaip jų aparatai virsta personaliniais superkompiuteriais. Tai taps realybe procesorių su daugybe branduolių dėka.
„ATI“ ir „NVIDIA“ jau siūlo programuojamus branduolius savo brangesnių modelių grafinėse plokštėse. Šie branduoliai gali būti užprogramuoti daugybei lygiagrečių uždavinių atlikimui, kas žymiai padidina išvedamo į ekraną signalo kokybę. Bet šios platformos yra brangios ir naudoja daug energijos, tai daro netikslingu jų naudojimą portatyvinėje technikoje.
Jau atlikti paruošiamieji darbai, kad šie sprendimai galėtų būti naudojami praktiškai kiekviename aparate. Gamintojai linksta prie integruotų, daugiabranduolinių (64 ar daugiau) platformų kūrimo, kurios gali būti naudojamos su jau rinkoje esančiais įvairiais daug branduolių turinčiais procesoriais. 32, o vėliau ir 22 nm technologijų naudojimas leis pasiekti neregėto apskaičiavimo greičio.
Uždavinius, kurie dabar atliekami galingų serverių, ateityje gali atlikti padidintų galimybių namų kompiuteriai.
 
Dvi naujos pelės iš „OCZ“: „Behemoth“ ir „Eclipse“
Technologijos
Trečiadienis, 25 kovas 2009 13:21
„OCZ Technology“ kompanija pristatė dvi naujas žaidimams skirtas „Behemoth“ ir „Eclipse“ peles.
Abi pelės turi vidinę atmintį, kurioje yra saugomi vartotojų nustatymai, tam nereikia įdiegti į kompiuterį papildomos programinės įrangos. Į komplektą įeina ir papildomi svareliai.
„Eclipse“ yra kompaktiška klasikinės formos pelė, padengta guma, kuri neleidžia delnui nuslysti.
Lazerio jautrumas gali būti keičiamas jungikliu nuo 100 iki 2400 dpi.
 
„Intel“ pagreitino „Atom“ procesorių iki 2 GHz
Technologijos
Pirmadienis, 23 kovas 2009 16:18
Bendrovė „Intel“ sukūrė „Atom“ procesoriaus modelį, kuris veikia 2 GHz taktiniu dažniu, pranešė „Electronista“. Procesorius „Atom Z550“ rinkai bus pateiktas šių metų balandžio mėnesį.
Pranešama, kad elektrinė 2 GHz „Atom“ galia neviršys 2,4 W. Jo antrojo lygmens spartinančiosios atminties talpa turėtų būti 512 KB, sisteminės magistralės dažnis – 533 MHz.
 
Novatoriški lietuvių sprendimai pristatomi pasauliniame IPTV forume
Technologijos
Pirmadienis, 23 kovas 2009 14:25
Kovo 25–27 dienomis Londone vyksta didžiausias pasaulyje IPTV technologijoms skirtas renginys „IPTV World Forum 2009“. Šiemet jau penktą kartą organizuojamame renginyje tarp didžiausių pasaulyje IPTV techninės ir programinės įrangos gamintojų bei paslaugų tiekėjų bus ir „Penkių kontinentų“ grupė.
Antrą kartą forume dalyvaujanti Lietuvos kompanija pristatys IPTV skirtą tarpinę programinę įrangą (angl. Middleware), kuri įdiegta interaktyvioje televizijoje „Penki TV“. Nuo panašių analogų lietuviškas sprendimas skiriasi ne tik funkcionalumu, bet ir technologinėmis galimybėmis.
 
A-DATA XPG G DDR2-800G: greita operatyvioji atmintis nešiojamiems kompiuteriams ir netbook
Technologijos
Pirmadienis, 23 kovas 2009 12:13
Specialiai kompaktiškiems nešiojamiems kompiuteriams ir netbook, kurie ypač jautrūs komponentų naudojamos energijos kiekiui, kompanija „A-DATA Technology“ sukūrė energiją taupančius atminties modulius SO-DIMM „XPG G DDR2-800G“. Nežiūrint į ekonomišką energijos naudojimą, naujieji moduliai gana našūs.
 
Indijoje bus pristatytas pigiausias pasaulio automobilis
Technologijos
Sekmadienis, 22 kovas 2009 17:56

Indijos kompanija „Tata Motors“ ruošiasi pradėti gaminti itin pigų Nano automobilį, kurio pasirodymas leis milijonams pasaulio vargšų tapti vairuotojais, praneša "businesweek.com". Nano, kainuosiančios nuo 2 500 JAV dolerių, ilgis tesiekia 3,1 metrą. Jos plotis – 1,5, o aukštis 1,6 metro, tačiau kompanijos teigimu, „Žmonių automobilis“ sukurtas galvojant apie šeimą. Mašina neturi oro pagalvių, o už radiją, oro kondicionierių ar vairo stiprintuvą – teks sumokėti papildomai. Mašinos pasirodymas vėluoja šešis mėnesius, mat kompanija bylinėjosi dėl sklypo, kuriame ruošėsi statyti savo gamyklą. „Tata Motors“ itin skaudžiai paveikė ekonominė krizė. Analitikai abejoja, ar nauja mašina padės išspręsti kompanijos bėdas, tačiau sutinka, kad tokio automobilio sukūrimas naudingas vartotojams.

 

 
"Philips" sukurtas švarkas leis fiziškai pajusti rodomą filmą
Technologijos
Šeštadienis, 21 kovas 2009 00:21
Kompanijos "Philips" vyresnysis mokslininkas Paul'as Lemmens'as ir jo komanda sukūrė specialų švarką, kuris fiziškai susitraukdamas, išsilenkdamas arba virpėdamas įvairiose jo vietose gali padidinti žmogui rodomo vaizdo arba klausomos muzikos emocinį poveikį.
Lemmens'o nuomone, tokio įrenginio tikslas būtų "žiūrovui sukurti šiurpulio jausmą nugaroje arba įtampos rankose pojūtį". Pavyzdžiui, rodant rankinių kovos menų scenas, drabužis galėtų pulsuoti sulig kiekvienu herojaus judesiu ar net širdies plakimo ritmu.
 
„HP“ pasiūlė patobulinti nešiojamųjų kompiuterių baterijas
Technologijos
Penktadienis, 20 kovas 2009 16:06
Nors ličio jonų akumuliatoriai savo charakteristika žymiai lenkia savo pirmtakus, tačiau jie toli gražu ne tobuli. Laikas nuo laiko atsiranda informacija apie jų savaiminį užsidegimą arba sprogimą dėl perkaitimo, o vartotojams, ilgą laiką dirbantiems autonominiu režimo, dažnai baterijų sukauptos energijos nepakanka.
Laimei, vyksta baterijų modernizavimo darbai, ir viena iš kompanijų, galinti pasigirti ženkliais pasiekimais šioje srityje yra su „Hewlett-Packard, „ bendradarbiaujanti su „Boston-Power“ kompanija. „Boston-Power“ kompanijos sukurtas ličio jonų baterijų „Sonata“ dizainas, užtikrina dvigubai greitesnį jų pasikrovimą, didina jų tarnavimo laiką mažiausiai iki trijų metų, o taip pat leidžia gaminti saugesnius akumuliatorius.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 61 62 63 64 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed