Pristatytas naujausias „Sony“ BRAVIA 4K HDR televizorius, idealiai atkuriantis realaus gyvenimo epizodus
Technologijos
Trečiadienis, 06 Sausis 2016 16:55

Japonų kompanija „Sony“ pristatė 4K HDR raiškos, elegantiško dizaino televizorius, kurie atkuria pribloškiančios kokybės vaizdą ir suteikia kokybiškai naują laisvalaikio pramogą. Didelio dinaminio diapazono (HDR) režimas prieinamas beveik visuose naujausiuose 4K raiškos „BRAVIA“ televizoriuose. Šis režimas leidžia žiūrėti internetu transliuojamą turinį per tokias programas kaip „Amazon Video“ ir „Netflix“ ir suteikia priėjimą prie filmų kūrėjų ir transliuotojų pateikiamos medžiagos.

Didesnio nei standartinio ryškumo ir dinaminio režimo galimybės leidžia nufilmuotą, apdorotą ir HDR režimu pateiktą vaizo medžiagą stebėti dar kokybiškiau – dėl ypatingų kontrasto ir spalvų perteikimo galimybių atkuriamas vaizdas tampa ypatingai tikroviškas.

Naujasis ir unikalusis plonas ekrano foninio apšvietimo įrenginys (Slim Backlight Drive) debiutuoja su BRAVIA XD93 serijos televizoriais. Tai naujoji tinklelinio (angl. grid-array) foninio apšvietimo sistema, kuri anksčiau buvo prieinama tik visiškai tolygaus (angl. full-array) foninio ekrano LED apšvietimo sistemose. Sujungus ją su praplėstu dinaminiu režimu „X-tended Dynamic Range PRO“, apšvietimas tampa ryškesnis: šviesios spalvos ryškesnės tampa tris kartus, o tamsios spalvos atrodo kur kas  gilesnės nei įprastuose televizoriuose. Ši technologija leidžia tiksliau kontroliuoti šviesos šaltinį kiekvienoje konkrečioje zonoje, išlaikant ploną įrenginio profilį.

Kol kas tik „Sony“ gali pasigirti didelio dinaminio diapazono vaizdu, kuris buvo dar labiau patobulintas TRILUMINOS™ ekranų pagalba. Šie ekranai atkuria platesnę spalvų paletę, o pačios spalvos tampa tikslesnės ir ryškesnės. 4K raiškos procesorius X1 yra pažangusis „Sony“ vaizdų apdorojimo variklis, kuris atkuria patrauklesnes spalvas, didesnį kontrastą ir gerina 4K raiškos vaizdus, kiekvienam vaizdui suteikdamas subtilaus gyvumo.

BRAVIA atrodo kaip niekada gerai: rafinuotas dizainas nesunkiai įsilieja į šiandieninį interjerą. Griežtos geometrinės formos atspindi modernų gyvenimo būdą, o šampano geltonumo ir sidabro spalvų gama suteikia subtilumo.

Gražios plonos BRAVIA XD93 linijos pabrėžiamos beveik visiškai glotniu ekranu, neturinčių beveik jokių griovelių ar perėjimų. Kai televizorius pastatomas ant stovo ar staliuko, jo laidų skydelio beveik nesimato, todėl jis atrodo elegantiškai tiek iš priekio, tiek iš galo. BRAVIA SD85 nuostabios 4K raiškos pramogos dar labiau traukia dėl savo švelniai lenkto ekrano, kuris žiūrovą tiesiog įtraukia į rodomų vaizdų sūkurį. Tai ploniausias iki šiol sukurtas lenktas 4K BRAVIA televizorius.

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed