Technologijos
Pirmoji pasaulyje SDXC formato flash atmintinė
Technologijos
Penktadienis, 06 kovas 2009 20:40
Šių metų kovą, parodoje „Consumer Electronics Show 2009“, „SD Association“ asociacija paskelbė apie naująjį flash atmintinių standartą SDXC (Secure Digital eXtended Capacity), kuris numato tokių atmintinių talpą iki 2 Tb. Ir štai „CeBIT“ parodoje pasirodė pirmasis pagamintas produktas – SDXC „Pretec“ kompanijos kortelė. Tiesa, jos talpa ne 2 Tb, bet, kol kas, „tik“ 32 Gb, bet viskas dar priešaky.
 
„Samsung“ gamins 1,5 Tb talpos „žaliąjį“ standųjį diską
Technologijos
Penktadienis, 06 kovas 2009 15:55
„Samsung Electronics“ kompanija skelbia apie naujojo standžiojo disko, kuris gavo „EcoGreen F2EG“ pavadinimą, gamybos pradžią. Jame bus naudojamos trys 500 Gb apimties plokštės, vadinasi, bendra disko atminties apimtis bus lygi 1,5 Tb. Pasak gamintojų, įrašymo tankio padidėjimas ir plokščių kiekio sumažinimas leido „EcoGreen F2EG“ naudoti mažiau energijos ir priskirti diską „žaliesiems“ gaminiams.
 
„Philips Prestigo STR9320” – universalus nuotolinio valdymo pultas su sensoriniu ekranu
Technologijos
Trečiadienis, 04 kovas 2009 21:13
Kompanija „Philips“ praneša apie naujo nuotolinio valdymo pulto su sensoriniu ekranu STR9320 gamybą.
Patobulintas pultas „Prestigio STR9320“ turi didžiausią tarp savo kainų kategorijos pultų spalvotą sensorinį ekraną ir suteikia galimybę valdyti bet kokią buitinę techniką.
Patogus naudoti pultas turi 7 cm įstrižainės ekraną ir leidžia vienu metu kontroliuoti iki 20 prietaisų. Jo atmintyje yra 300000 įvairių prietaisų kodų.
 
Telefonai padės „girdėti“ kurtiesiems taktiliškai
Technologijos
Trečiadienis, 04 kovas 2009 18:25
Grupė Masačusetso Technologinio Universiteto (Massachusetts Institute of Technology, MIT) mokslininkų kurtiesiems ir neprigirdintiems žmonėms kuria prietaisą, kuris garso bangas konvertuoja į vibracijas. Skaitymas iš lūpų ne visada yra efektyvus, o klausos implantai yra brangūs ir ne visiems prieinami, be to jie padeda ne visiems. Mokslininkų grupė vadovaujama Šarlotės Rid sukūrė prietaiso, konvertuojančio garsus į vibracijas, prototipą.
 
Naujieji "HP Officejet" spausdintuvai padės sumažinti spausdinimo sąnaudas
Technologijos
Trečiadienis, 04 kovas 2009 17:17
Kompanija "Hewlett-Packard" (HP) šiandien pristatė tris naujus "HP Officejet" serijos spausdintuvus, kurie smulkioms ir vidutinėms įmonėms padės sukurti profesionalios kokybės spalvotus dokumentus iki 50 proc. mažesne nei panašių lazerinių spausdintuvų savikaina.
Spausdinimo kokybe pasižymintys naujieji daugiafunkciniai "HP Officejet Pro 8500 All-in-One", "HP Officejet 6500 All-in-One" bei vienos funkcijos "HP Officejet Pro 8000 Printer" serijos spausdintuvai savo sparta prilygsta lazeriniams spausdintuvams, tačiau vartoja perpus mažiau elektros energijos.
"Siekiame būti tikrais savo klientų technologijų partneriais, padedančiais jiems valdyti, apsaugoti ir auginti verslą su inovatyviais produktais, programine įranga, aptarnavimu ir paslaugomis, sukurtomis jų poreikiams", – teigia HP vaizdų apdorojimo ir spausdinimo grupės rašalinių ir interneto sprendimų verslo vyresnysis viceprezidentas Stephenas Nigro.
 
Originalios „LaCie“ USB flash atmintinės
Technologijos
Trečiadienis, 04 kovas 2009 11:53
Kompanija „LaCie“ pristato originalių, rakto formos prietaisų, kurie savyje jungia kortelių skaitytuvą ir USB flash atmintinę gamybą. Anksčiau „LaCie“ kompanija išleido monetų pavidalo flash atmintines.
Naujosios flash atmintinės turės ir microSD kortelių nuskaitymo funkciją. Jų nuskaitymo greitis sieks 20 Mb/s, o įrašymo – 10 Mb/s. Atmintinė „PassKey“ galės nuskaityti microSDHC tipo korteles, o „iamaKey“ ir „itsaKey“ atitinkamai turės 4 ir 8 Gb atminties. Naujosios atmintinės suderinamos su Windows ReadyBoost ir turi smūgiams atsparius korpusus.

Parengė: redakcija
 
„Sony Optiarc“ naujiena galės įrašinėti DVD±R diskus 24x greičiu
Technologijos
Antradienis, 03 kovas 2009 20:57
„Sony Optiarc“, dukterinė Sony įmonė (taip praėjusių metų pabaigoje buvo pavadinta bendra „Sony NEC Optiarc“ įmonė), anonsuoja optinio kaupiklio AD-7240S gamybą. Pagrindiniu įrenginio privalumu galima vadinti didelį įrašymo greitį – DVD+R ir DVD-R diskus jis įrašo 24x greičiu. Kitaip tariant, visas 4,7 Gb diskas bus įrašytas tik per kelias minutes.
 
Samsung OLED televizorių gamybą pradės metų pabaigoje
Technologijos
Pirmadienis, 02 kovas 2009 12:18
Pietų Korėjos kompanija Samsung planuoja iki šių metų pabaigos pradėti televizorių su organinių šviesos diodų ekranais (OLED) gamybą. Šiuo metu kompanija gamina tik nedidelius OLED ekranus mobiliems įrenginiams.
Laukiama, kad iki metų pabaigos Samsung kompanija vartotojus nudžiugins ne tik OLED televizoriais, bet ir vaizduokliais, o taip pat nešiojamais kompiuteriais su ekranais pagamintais pagal šią technologiją, o jau 2010 metais kompanija planuoja pradėti lanksčių OLED ekranų gamybą. Kol kas Samsung gamybos pajėgumai leidžia gaminti ne daugiau dviejų milijonų OLED tipo ekranų per metus. Iki metų pabaigos kompanija planuoja padvigubinti šį rodiklį, o 2010 metais – pagaminti aštuonis milijonus OLED ekranų.
 
Ateities kovos pajėgos.
Technologijos - Technologijos
Šeštadienis, 28 Vasaris 2009 23:20

Jungtinės Karalystės Gynybos (AM) ministerija paskelbė naujus išradimus, kurie įeina į gynybos technologijų planą. Tai pirmas kartas, kai UK Gynybos ministerija atskleidė ir pristatė savo ilgalaikių mokslinių tyrimų poreikius ir pademonstravo naujas technologijas.

Visi šie produktai yra "BETA" stadijoje, bet tikimasi juos pradėti eksploatuoti per ateinančius kelerius metus. AM tikisi pritaikyti daugiau ateities technologijų, kurios padėtų spręsti kovos poreikius.

 "D3O"

Tai medžiaga sudaryta iš silicio polimerų, ji lengvai formuojasi veikiama jėgos, o vėliau tampa kaip paprastas audinys. Šios technologijos dėka, kariškiai turės liemenes kurios apsaugos juos nuo elektro šoko.

 

 
Bankomatus nuo vagišių Lietuvoje saugos specialūs dažai
Technologijos
Ketvirtadienis, 26 Vasaris 2009 18:22

Lietuvos bankas komerciniams bankams leido naudoti specialius apsauginius dažus, kurie išsilieja ir sutepa bankomate esančius banknotus, kai bandoma pajudinti įrenginį.
Anot įdiegti tokį apsaugos būdą pasirengusios Lietuvos įmonės „Penkių kontinentų“ Bankinės technologijos (BS/2) atstovų, tai itin veiksminga ir populiari pasaulyje vagysčių prevencijos priemonė. Siekiantiems dar didesnio patikimumo, BS/2 atstovai siūlo ją derinti su kitais apsaugos būdais, pvz., vaizdo apsaugos sistema „ATMeye“.
Ar diegti naują banknotų apsaugos bankomatuose būdą, kiekvienas Lietuvos komercinis bankas sprendžia pats, tačiau prognozuojama, kad pinigus dažantys bankomatai mūsų šalyje pasirodys artimiausiu metu.

Šaltinis: Penki.lt

 
Naujas lankstomas sensorinis displėjus
Technologijos
Ketvirtadienis, 26 Vasaris 2009 12:22
Naujosios Arizonos lanksčiųjų displėjų sukūrimo centras pristatė pirmą  lankstų sensorinį displėjų su aktyviąja matrica.
Įrenginyje buvo panaudotas E-Ink Corp sukurtas elektroforezinis displėjus su aktyviąja matrica ir DuPont Teijin Films medžiagos displėjaus lankstumui sukurti. Tradicinis stiklinis posluoksnis pakeistas lanksčiu, tad displėjų dabar galima sulenkti nebijant pakenkti ekranui.
 
ES nori klausytis internetinių pokalbių
Technologijos
Ketvirtadienis, 26 Vasaris 2009 12:06
Europos Sąjungos nacionalinių teisėsaugos organų veiklos koordinacine agentūra (Eurojust) bandys sukurti galimybę sekti internetinių pokalbių sistemas tyrimų labui, praneša leidinys ByBanner.com.
VoIP technologijos, kurios leidžia pokalbių perdavimą kompiuterio tinklais, pavyzdžiui Yahoo Messenger, InternetCalls, Skype, nėra sekamos nes ES teisėsauga neturi galimybės klausytis ir kaupti duomenų. Be to, pavyzdžiui, Skype turi rimta kriptografinę sistemą, kurios dėka pokalbių beveik neįmanoma klausytis.
Yra žinių, kad Vokietijos valdžia bandė sukurti virusą, leidžianti klausytis pokalbių, o Italijos muitininkai tokiu pat būdu bandė klausytis narkotikų prekeivių pokalbių.

Šaltinis: ByBanner.com
 
"Universalių valdymo sistemų" savitarnos kasos – MAXIMA prekybos tinkle
Technologijos
Ketvirtadienis, 26 Vasaris 2009 11:48
Vilniaus "Akropolio" MAXIMA XXX parduotuvėje pradėjo veikti pirmosios savitarnos kasos "MAXIMA EXPRESS", kurias įdiegė informacinių technologijų bendrovė "Universalios valdymo sistemos".
 
Pristatytas pirmasis rankinis laikrodis-telefonas lietimui jautriu ekranu
Technologijos
Pirmadienis, 23 Vasaris 2009 22:36
Kompanija "LG Electronics" neseniai pristatė pirmąjį pasaulyje rankinio laikrodžio ir mobiliojo telefono hibridą su lietimui jautriu LCD ekranu. Iškirtines telefono platinimo teises šiuo metu gavo Europos mobiliojo ryšio operatorius "Orange".
Be lietimui jautraus ekrano sąsajos telefonas taip pat palaiko 3G HSDPA ryšį, numatyta video skambučių funkcija ir "Bluetooth" ryšys, integruotas MP3 grotuvas.

Šaltinis: technologijos.lt
 
LG pristato naujus DVD grotuvų modelius
Technologijos
Parašė   
Penktadienis, 20 Vasaris 2009 00:38
"LG Electronics" pristato du naujus DVD grotuvų modelius DVS450H ir DVS400H. Abu aparatai pasižymi išsiskiriančiu dizainu ir pažangiomis galimybėmis, leidžiančiomis patenkinti technologijoms neabejingų vartotojų poreikius.
"Mes siekiame suderinti stilingą išvaizdą ir pažangias technologijas. Naujieji DVS450H ir DVS400H leidžia įgyvendinti šį tikslą iki tobulumo. Minėtieji DVD grotuvai tiesia naujus kelius garso ir vaizdo kokybės srityje bei pasižymi išsiskiriančiu dizainu", - pažymėjo Simonas Kangas, "LG Home Entertainment Company" vadovas.
DVS450H skiriasi nuo mums įprastų DVD grotuvų. Dauguma grotuvų yra tik plokščios formos, bet DVS450H grotuvą galima pastatyti tiek horizontaliai, tiek vertikaliai ar net montuoti jį ant sienos. Grotuve yra įtaisytos horizontalios slankiojančios durelės bei lietimui jautrus mygtukas.
 
<< Pradžia < Ankstesnis 61 62 63 64 Kitas > Paskutinis >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed