Ruošiami su telefonais sujungti išmanieji laikrodžiai
Technologijos
Penktadienis, 13 Balandis 2012 09:11

Bendrovė „Pebble Technology“ rugsėjo mėnesį žada pateikti rinkai savo išmaniuosius rankinius laikrodžius „Pebble“, „Bluetooth“ belaidžiu ryšiu sujungtais su „iOS“ ar „Android“ operacinių sistemų valdomais išmaniaisiais telefonais.

Pasak bendrovės atstovų, „Pebble“ laikrodžiai išsiskirs elektroninio rašalo (E-ink) technologijos monochrominiais ekranais, kurių raiška bus 144 x 168 taškai. Taip pat laikrodžiuose bus 4 valdymo mygtukai, vibrovarikliukas ir 3 ašių akselerometras. „Bluetooth“ ryšys su suporintu išmaniuoju telefonu veiks 6 metrų atstumu.

„Pebble“ laikrodžių ekranuose bus galima pateikti įvairią telefono informaciją, pavyzdžiui, skambinančio telefono numerį, žmogaus vardą, bus galima skaityti SMS žinutes (tik naudojant telefonus su „Android“ OS), peržiūrinėti kalendorių, darbotvarkę ir t.t. Įkrautos laikrodžio baterijos talpos pakaks 7 dienoms.

Dėvint „Pebble“ laikrodį taip pat bus galima valdyti telefone įrašytos muzikos atkūrimą, peržiūrinėti GPS duomenis ir kt. Trečiųjų šalių programuotojams žadama pateikti programavimo priemonių rinkinį.

Pranešama, kad išmanieji laikrodžiai kainuos apie 150 JAV dolerių, pirkėjai galės rinktis juodos, baltos ir raudonos spalvų „Pebble“  korpusus.

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed