„Sony“ pristato naujausią fotoaparatą α7S II
Technologijos
Penktadienis, 11 Rugsėjis 2015 13:22

Šiandien Amsterdame vykstančios IBC 2015 parodos metu surengtoje spaudos konferencijoje kompanija „Sony“ pristato naujausią fotoaparatą α7S II.Jis yra priskiriamas pripažinimą pelniusių pilno kadro α7 fotoaparatų serijai.

Dėl ypatingai aukšto jautrumo ir plataus dinaminio diapazono per visą ISO diapazoną ir dėl 5 ašių vaizdo stabilizavimo funkcijos, suteikiančios didesnę kontrolę fotografavimo metu, net ir esant ekstremaliausioms apšvietimo sąlygoms, fotografai bus apdovanoti stulbinančia vaizdo kokybe.

Nesvarbu, ar tai būtų šviesiausios ryto valandos, ar tamsiausios rudens naktys, naujasis „Sony“ fotoaparatas pristato visiškai kitos kokybės fotografinę raišką, nepriklausomai nuo pasirinkto fotografavimo greičio. α7S II fotoaparate yra įdiegtos ir profesionalaus filmavimo funkcijos, įskaitant galimybę filmuoti 4K raiškos video medžiagą esant pilno kadro formatui su visų pikselių nuskaitymu be kvantavimo.

Minėtos ypatybės šį fotoaparatą padaro ypač patraukliu ne tik profesionaliems fotografams, bet ir vaizdo medžiagos kūrėjams.

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt
Antivirusinė NOD32Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed