„Toshiba“ savo naujausias technologijas pristato CES 2012
Technologijos
Antradienis, 10 Sausis 2012 23:56

Japonijos elektronikos koncernas „Toshiba“ prasidedančioje didžiausioje pasaulyje   vartotojų elektronikos parodoje CES 2012 Las Vegase, Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV), pristatys energijos valdymo sprendimus ir išmaniųjų namų technologijas  bei savo naujausius išradimus, kurie leidžia informacijos ir pramogų tinklus namuose kurti lengvai kaip niekada anksčiau – į vieną sistemą sujungiant televizorius, planšetinius ir asmeninius kompiuterius. 


         
Išmanieji namai

Rytdienos namai bus tinklo namai, sujungti ir integruoti į išmaniuosius tinklus bei susieti su visa išmaniąja bendruomene. Tai užtikrins daug patogesnį gyvenimo būdą, efektyvesnį energijos vartojimą ir didesnį draugiškumą aplinkai. Šią ateitį „Toshiba“ parodoje kurs su namų energijos valdymo sistema HEMS. Namuose įrengiamas šliuzo serveris – modernaus dizaino dėžutė – HEMS sistemoje sujungia ir valdo išmanųjį elektros skaitiklį, elektrines transporto priemones, saulės energijos generavimo sistemą ir visus skaitmeninius elektros prietaisus.

Planšetiniai ir asmeniniai kompiuteriai


Parodoje „Toshiba“ pristato savo platų 2012 metų planšetinių ir asmeninių kompiuterių sąstatą, skirtą JAV rinkai. Tarp jų – ploniausias ir lengviausias pasaulyje planšetinis kompiuteris su 10.1 colio ekranu ir nešiojamais kompiuteris „Ultrabook“ su 13.3 colio ekranu. Parodos lankytojai taip pat galės išbandyti „Toshiba“ sukurtą planšetinį kompiuterį su OLED ekranu ir vandeniui atsparų planšetinį su įkrovimo sistema bevieliu tinklu.

Nauji televizoriai


CES parodoje „Toshiba“ supažindina su savo 2012 metų televizorių naujienomis, skirtomis JAV rinkai, tarp kurių – televizorius su inovatyviu TV gidu. Šis televizorius gali ‘susikalbėti’ su programėlėmis  iš planšetinio kompiuterio. „Toshiba“ pristato ir 55 colių 3D televizorių su „Quad Full HD“ ekranu, kurį galima žiūrėti be specialių akinių. Šis televizorius rodo ryškų 2D ir 3D vaizdą be jokių specialių priedų.    
  

Inovatyvus TV gidas 

Naujasis „Toshiba” TV gidas, kurį palaiko „Rovi“, suteikia galimybę lengvai ir patogiai pasiekti platų informacijos ir paslaugų tinklą. Palyginti su tradiciniu elektroniniu TV gidu, inovatyvusis gidas siūlo įvairias paieškos galimybes ir platų papildomo turinio pasirinkimą. Inovatyvusis TV gidas suteikia išsamią informaciją apie aktorius, TV šou ir filmus, taip pat daug vaizdų ir nuorodų į daugiau kaip 2,5 mln. TV programų aprašymų, 120 tūkst. įžymybių profilių ir duomenų, kuriuos galima surasti televizijos šou archyvuose nuo 1960-ųjų.

„CAMILEO Z100“ vaizdo kamera


Pirmą kartą pristatydamas vaizdo kamerą „CAMILEO Z100” koncernas „Toshiba“ prisijungia prie 3D pramogų pasaulio. Naujausias „Toshiba“ vaizdo kamerų šeimos narys  suteikia galimybę įrašyti vaizdą įspūdinga 3D formato kokybe ir pilna HD 1920 x 1080 rezoliucijos raiška. „3D Parallax Barrier LCD“ 7.1cm (2.8”)  liečiamame ekrane galima realiu laiku žiūrėti įrašomą vaizdą iškart 3D formatu be jokių specialių akinių. „CAMILEO Z100” turi 8 kartus priartinantį skaitmeninį objektyvą, kuris gali užfiksuoti net smulkiausias detales 3D formatu.  HDMI®  jungties pagalba „CAMILEO Z100” gali būti lengvai prijungiamas prie  3D televizoriaus ar nešiojamojo kompiuterio.  


Pranešimas spaudai

 


Susijusios naujienos:


Komentarai

Reklaminis skydelis

Naudingos nuorodos

ManoIT.lt

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed