Vaizdo registratoriai: kaip išsirinkti tinkamiausią savo automobiliui?
Technologijos
Antradienis, 18 Lapkritis 2014 10:01

Vaizdo registratoriai – tai puiki šiuolaikinė technologijos priemonė, kurią yra, jei jau ne privaloma, tai bent jau verta turėti kiekvienam automobilio vairuotojui. Nusprendėte įsigyti vaizdo registratorių, tačiau nežinote, koks būtų Jums tinkamiausias? Skaitote tai, ką reikia, nes šis straipsnis padės Jums labai lengvai apsispręsti, nepriklausomai nuo to, kokį biudžetą galite skirti naujai prekei Kiekviename kainų intervale galima rasti tikrai kokybiškų vaizdo registratorių, tereikia tik šiek tiek išmanyti.

 

Vaizdo registratoriai – skaitmeninio vaizdo įrašymo įrenginiai automobiliuose. Tai sparčiai populiarėjanti ir nuolat tobulinama prekė. Ir, kaip pastebėta, visiškai nėra svarbu, ar vaizdo registratorių gamintojas yra žymus, ar ne.

 

Į ką atsižvelgti, perkant vaizdo registratorių?

1. Slaptumą. Ko gero nei vienas nenorime, kad vaizdo kamera automobilyje būtų masyvi ir labai akivaizdžiai pastebima, nes tai paprasčiausiai gali gadinti net Jūsų matomumą kelyje ir apskritai trukdyti. Geriausia yra rinktis juodos spalvos vaizdo registratorių, nes toks bus mažiausiai pastebimas. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad už nedidelį prietaisą, kuris turi puikias funkcijas, reikės sumokėti ir atitinkamą kainą.

2.Vaizdo raišką. Verta žinoti, kad vaizdo kokybė ir video rezoliucija – patys svarbiausi šios prekės parametrai. Norėdami gauti tikrai gerus rezultatus, reikėtų rinktis vaizdo registratorių, kuris palaikytų bent 720p rezoliuciją (1280 x 720 pikselių), taip pat žinomas kaip HD kokybės. Taip pat „Full HD“ raiška yra 2014 metų naujovė. Toks vaizdo registratorius turi 1920 x 1080 pikselius. Šiuo metu didžiausią raiška palaiko „GS6000 A7“ modelis. Jo procesorius palaiko net 2304 x 1296 pikselius.

3. Naktinio vaizdo kokybę. Ne kiekvienas modelis, kuris dieną palaiko nemažą vaizdo raišką, gali taip pat atlikti funkcijas ir sutemus. Todėl yra tikrai verta pirma išbandyti ir tik po to nusipirkti vaizdo registratorių, nes, kaip žinote, tamsusis paros metas Lietuvoje jau yra atėjęs.

4. „Loop“ įrašymą. Įsitikinkite, kad Jūsų vaizdo registratorius išsaugoja įrašus net ir tada, kai atmintis jau yra pilna (automatiškai perrašo seniausius failus į atminties kortelę).

5. Automatinį įjungimą ir išjungimą. Tai reiškia, kad Jūsų vaizdo registratorius automatiškai pradeda įrašymą, kai tik Jūs užvedate automobilio variklį. tik pagalvokite, jei kurią dieną pamirštumėte patys įsijungti vaizdo registratorių ir kaip tyčia padarytumėte avariją?

6. Parkavimo režimą. Jei kažkas parkavimo aikštelėje „brūkštelės“ Jūsų automobilį – viskas bus nufilmuota.

7. Datos ir laiko fiksatorių. Labai naudinga funkcija, nes gali bet kada prireikti panaudoti savo filmuotą medžiagą, kaip įrodymą. Nepamirškite nustatyti teisingą datą ir laiką, kai tik montuosite vaizdo registratorių į savo automobilį pirmąjį kartą.

8. Gps. Ši funkcija yra neprivaloma, tačiau labai naudinga. Ji leis Jums įrašyti ne tik įvykio datą ir laiką, bet ir tikslias vietos koordinates ir važiavimo greitį. Tiesa, tokie vaizdo registratoriai yra didesni nei įprasti ir šiek tiek brangesni.

9. Dviejų kanalų sistemą. Tai išties puiki ir dar gana nauja funkcija. Ji suteikia galimybę vaizdą vienu metu filmuoti ne tik išorėje, bet ir automobilio salone. Nenuostabu, kad dviejų kanalų sistema yra brangesnė už vieno kanalo.

10. Maitinimo šaltinį. Tereikia tik įsitikinti, kad jį bus galima patogiai ir gražiai paslėpti automobilyje, kad nesitrukdytų. Pavyzdžiui:

 

Dauguma žmonių perka vaizdo registratorius saugumo sumetimais ir tai yra labai sveikintina. Ši technologija – tai puikus įrodymas avarijos metu. Taip pat ji nufilmuoja nedrausmingus vairuotojus kelyje.

 

Tačiau kita puiki jų funkcija – ta, kad vaizdo registratoriai gali nufilmuoti ne tik avarines situacijas, bet ir įamžinti Jūsų įsimintinos kelionės automobiliu prisiminimus.

 

 


Susijusios naujienos:


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed