Įdomūs dalykai, kuriuos galima veikti lietingą dieną namuose
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 29 Liepa 2021 11:28

Orų prognozė negarantuoja gerų žinių: lietus ir vėsus oras mūsų nepaliks dar kurį laiką.  O ką tokiu oru veikti, nei nesinori kojos kelti iš namų? Yra daugybė veiklų, kuriomis galima užsiimti, tačiau kartais pritrūksta idėju, ypač jei blogas oras tęsiasi ištisas savaites.

Pirmas dalykas, kurį gali veikti lietingą dieną - skirti laiko sau

Kada paskutinį kartą susitelkėte į save? Pagalvokite apie tai, ką norėjote veikti seniai, bet vis tiek nebuvo laiko tai padaryti. Atsisėsk ir pagalvok, ką tu nori veikti? Išmeskite visus poreikius ir nuoširdžiai paklauskite savęs, ko dabar trūksta. Norite miegoti visą dieną ir žiūrėti serialą? Prašau. Svajoji pagaliau iškepti pyragą? Griebkite receptą ir pirmyn! Būtinos sau dienos, kurių metu mes papildome energiją, atpalaiduojame protą ir kūną ir jaučiamės geriau.

Laikas sau atsiperka, nes norisi ir pailsėti, ir kartais nuveikti ką nors tokio, kas visiškai nepriimtina. Galbūt norisi tiesiog leisti laiką su telefonu, žiūrėti serialą visą dieną ar pasidaryti veido kaukę. Juk viskas galima, nes reikia dienų sau.

Susitvarkykite namus, jei tik yra tam noro. Gaila laisvalaikį švaistyti buities darbams? Žinoma, tačiau pagalvok, kaip puikiai jausiesi, kai kambarys bus tvarkingas, o visi daiktai turės savo vietą. Įsijunk mėgstamiausią grojaraštį, pasiraitok rankoves ir pirmyn į darbus! O kiek užmirštų daiktų atrasi...Tavo spintoje tikrai yra keletas drabužių, kurie jau seniai tau nusibodo, išbluko ar tiesiog atgyveno. Surink juos, o likusius tvarkingai sulankstyk ir sukabink, kad kiekvieną rytą nereikėtų raustis drabužių krūvoj ieškant naujo derinuko. Senų rūbų neskubėk išmesti, juos gali išmaniai atnaujinti. O tai puikus užsiėmimas lietingą dieną!Knygyno vitrinoje žvilgsnis dažnai užkliūva už įdomios knygos, tačiau niekaip nesugalvoji, kurią jų perskaityti? Lietingą dieną skirk savo skaitinių sąrašo sudarymui, taip nebereiks laisvą minutę sukti galvos, kokią knygą skaityti. Trūksta idėjų? Skaitykite straipsnius, kuriuose rasite puikių knygų patarimų. Lietingos dienos palydovai - filmai ir serialai. Tačiau kartais atrodo, kad visi įdomūs filmai - jau matyti. Kodėl nepaskyrus laisvo pusdienio forumų naršymui ir savo vasaros filmų sąrašo sudarymui?

Lietingą dieną galima paversti tokia, kurios nepamiršite

Jei nuobodu vieniems būti namuose, galima pasikviesti į svečius draugus, kurie kartu smagiai leis laiką. Jei yra šilta vasaros diena, draugus pakvieskite į terasą. Jei gyvenate bute ir galvojate, kad jame negalima įrengti terasos, jūs klystate. Neretai balkonas asocijuojasi su šaltomis betoninėmis grindimis ir skalbinių virvėmis. O štai medinės grindys ir patogūs krėslai, tai – terasa. Balkonų atnaujinimui ar įrengimui būtų galima pasisemti nemažai idėjų iš terasų įrengimo principų. Jei ieškote, kas įrengtų terasą balkone kreipkitės čia: https://terasustatyba.lt/balkono-terasos/

Erdvė gryname ore tampa itin aktuali šiltuoju metų laiku. Mažas balkonas gali tapti puikia ramybės oaze išgerti puodelį kavos ar paskaityti knygą, o didelė lauko terasa bus puiki vieta svečiams priimti. O jei mes jums pasiūlytume įsirengti terasą balkone? Balkono terasos įrengimas nėra toks sudėtingas kaip atrodo, jei visus darbus patikite profesionalams!

Vakarėliui su draugais įrengus jaukias ir malonias vaikščioti medines grindis, balkone galima pasistatyti skėtį nuo saulės ir minkštus krėslus, sofą ar, jei leidžia balkono dydis, gultus deginimuisi. Balkono terasa leis mėgautis grynu oru net ir gyvenant bute ir leidžiant laiką su draugais.

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip nustebinti vaikus, artėjančių švenčių proga, kad dovanos būtų tinkamos ir atitiktų šeimos biudžetą? (2021-10-26)

  Tėvams tikrai nereikia įtikti savo vaikams net ir per didžiąsias metų šventes. Anot specialistų, tėvai turi duoti savo atžaloms tuomet, kai tai leidžia finansinės sąlygos, ir apie dovanas, jų kilmę turi kalbėti anksčiau, o ne tik atėjus šventėms. Nors dovanos vaikams dažniausiai aktualios kokių nors švenčių metu, tačiau mes siūlome tiek savus, tiek kitus mylimus vaikus nustebinti kasdien, be jokios priežasties. Juk gyvenimas – nuostabus, tad reikia juo džiaugtis kuo labiau!

 • Kaip planuojant namų remontą „nenuskausminti“ savo piniginės? (2021-07-29)

  Galima sakyti, kad namų remontas yra sudėtinga užduotis, kuriai reikalingi valdymo įgūdžiai, ir kiekvienas, norintis atnaujinti nekilnojamąjį turtą, turi jausti šį vaidmenį. Viena vertus, tai tampa džiaugsmingu ir kūrybingu procesu, kita vertus, reikia pereiti kryžiaus kelią ir galiausiai palikti statybvietę po ilgos priežiūros. Atsakingai rinkitės remontininkus, prižiūrėkite projektą, atlikite sąmatas-visa tai turi būti suderinta ir tikslinga, kad tikrai išvengtumėte tokio remonto, kuris reikalauja ... pakartotinio remonto.

 • Vyriškas diržas - kaip išsirinkti stilingą aksesuarą? (2021-05-06)

  Diržas - yra vienas iš pagrindinių aksesuarų, leidžiančių kiekvienam vyrui paįvairinti savo išvaizdą, todėl tokį stiliaus elementą reikėtų išsirinkti kruopščiai. Laimei, šiais laikais vyriškų diržų pasirinkimas tikrai yra didelis ir už prieinamą daugeliui kainą. Džinsai, klasikinės kelnės, ar bet kokios kitos kelnės gali vizualiai pasikeisti su šiuo aksesuaru, svarbiausia atkreipti dėmesį į diržo detales. Reikėtų nepamiršti, kad vyriška mada yra konservatyvesnė nei moterų, vyrų spinta atnaujinama rečiau, kiekvienas daiktas parenkamas skrupulingai, įsivaizduojant kur ir kada bus naudojamas.

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed