Įdomūs faktai apie kvepalus, kurių turbūt dar nežinojote
Įvairenybės
Antradienis, 25 Birželis 2019 16:15

ITbazė - informacinių technologijų naujienos - Administration

Daugeliui žmonių kvepalai yra kasdieninis papuošalas, kuris net ir būdamas nematomu padeda labai pasipuošti ir sukurti teigiamą įvaizdį. Juk geri kvepalai ir tinkamas jų kiekis yra toks, kuomet juos jaučia kiti, tačiau pats kvepalų “nešiotojas” pamiršta, kad jis yra pasikvėpinęs. Galbūt todėl kvepalai taip ir žavi. Būdami tokie paprasti – jie yra tokie unikalūs ir tokie reikšmingi.

 

Kvepalai internetu – pati patogiausia pirkimo galimybė. Kodėl?

 • Internete paprasčiau pamatyti akcijas, tad sutaupysite.
 • Greičiau rasite tokius kvepalus, kokių ieškote.
 • Galite skaityti kitų žmonių atsiliepimus apie konkrečius kvepalus.
 • Jie bus pristatomi iki pat Jūsų namų durų.
 • Kartu su užsakytais kvepalais dažnai atsiunčiami mėginėliais, tad galite susipažinti ir su kitais aromatais.

Pirkti kvepalus internetu verta, tačiau kaip rasti tobulus kvepalus, kai jų tiek daug ir jie tokie įvairūs? Paslaptingieji kvepalai net ir šiais išmaniųjų technologijų laikais labai dažnai pavadinami magiškuoju skysčiu, kuris gali paveikti žmogaus psichiką. Jūsų dėmesiui nurodysime dar kelis įdomius faktus, kurie padės geriau suprasti – kas yra AROMATAS.

1. Ar kada pagalvojote, kodėl ant kvepalų nėra jų sudėties, o ant kitų kosmetikos priemonių ji yra nurodoma? Kvepalų gamintojai turi teisę neatskleisti sudedamųjų ingridientų. Tai kvepalams suteikia dar daugiau mistiškumo bei svarbos.

2. Nekokybiškuose, pigiuose, dažnai komerciniuose kvepaluose yra naudojami ftalatai. Tai cheminė medžiaga, kuri neigiamai veikia žmogaus endokrininę sistemą ir gali daryti įtaką inkstams, plaučiams. Tokiu atveju blogai, kad kvepalų sudėtis nėra viešinama.

3. XX amžiaus 6-ojo dešimtmečio pabaigoje kvepalų vyrams buvo sukurta kur kas daugiau nei moterims. Šiuo metu rinkoje galima rasti apylyges galimybes. Visgi, moterys dažnai renkasi vyriškus kvepalus, vyrai – saldžius moteriškus, galiausiai, atsiradę unisex kvepalai sudrebino rinką ir tapo labai mėgstamu pasirinkimu. Taigi, internete galima patogiai rasti norimus kvepalus bei susipažinti su inovacijomis.

4. Kipre yra pat seniausia kvepalų darykla pasaulyje. Datuojama, kad daryklai turėtų būti apie 4 000 metų, o įdomu ir tai, kad jai vadovavo moteris. Ne veltui sakoma, kad aromatas – moterų “draugas”.

Šios įdomybės padės jums praplėsti akiratį, tačiau nepamirškite, kad kvepalų reikia ieškoti pagal savo asmeninius poreikius, charakterį ir panašiai. Užsisakykite kvepalus internetu ir jau po poros dienų džiaukitės nauju savo kūno aksesuaru, kuris puošia net ir tada, kai esate nuoga.

 


Susijusios naujienos:

 • Siūlo darbą užsienyje: 500 000 skelbimų, iš jų 2 Jums – kaip juos greičiau surasti? (2019-02-15)

  “Siūlo darbą užsienyje!”

  “Siūlo darbą Lietuvoje!”

  “Siūlo darbą kosminėje stotyje!”

  “Siūlo darbą po vandeniu!”

  Dauguma sutiks, kad darbo paieškos ne visuomet yra pats maloniausias procesas. Skelbimų portaluose susiduriame su sunkiai aprėpiamais darbo pasiūlymų kiekiais, iš kurių dažniausiai tik keli yra tinkami. Kaip apdirbti tokį didelį informacijos kiekį sparčiau ir rasti norimą darbo vietą greičiau?

 • Viskas, ką turite žinoti apie IPTV (2018-11-02)

  Internetas daugeliui žmonių reikalingas kaip kasdieninis maistas. Televizija – kaip skanėstai. Be interneto daugelis negali įsivaizduoti savo kasdienybės, tačiau papildomam pagardinimui namuose naudojamasi ir televizijos paslaugomis, kurios įvardijamos kaip vienas patraukliausių laisvalaikio leidimo būdų. Jeigu ir Jums tiek televizija, tiek internetas yra būtina namų sąlyga, tokiu atveju IPTV yra puikus pasirinkimas.

 • Dovanos programuotojams. Ką padovanoti? (2016-12-28)

  Pinigai – lengviausias pasirinkimas, ieškant dovanos vienam ar kitam žmogui, nestokojantis ir pravartumo. Ir visgi, galvojant apie dovanas programuotojams tenka ieškoti kitų galimų opcijų, kadangi solidžios profesionalių programuotojų algos keletą banknotų paverčia ne tik idėjiškai, bet ir praktiškai beverčiais. Būtent dėl to, tenka įdėti kiek daugiau pastangų, atsižvelgiant į programuotojo poreikius tiek laisvalaikiu, tiek ir darbo metu, ieškant jam dovanos, kuri būti tiek džiuginanti, tiek ir naudinga. O tokių tikrai yra.

 • Greitas ir patogus būdas - vyriški kvepalai internetu (2016-12-05)

  Kvepalai vyramsVyrai, priešingai, nei moteriškosios lyties atstovės apsipirkinėjimą prekybos centruose vertina neigiamai. Jiems nesinori leisti laiko parduotuvėse renkantis įvairias prekes, stovėti eilėse prie kasų ar persirengimo kabinų. Turbūt ne reta moteris žino, jog norint pakankinti vyrą - jį reikia nusivesti į prekybos centrą ir priversti laukti, kol ji išsirinks kvepalus ar naujus batelius.

 • Kaip pradėti IT verslą? (2016-09-02)

  Gyvename moderniųjų technologijų amžiuje, kai įvairi elektronika bei technika mums suteikia labai daug įvairių galimybių vienu metu. Internetas, o kartu išmanieji įrenginiai mums atveria daugiau platybių vystyti verslą, dirbti ir greičiau įgyvendinti planus.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed