Įdomūs faktai apie kvepalus, kurių turbūt dar nežinojote
Įvairenybės
Antradienis, 25 Birželis 2019 16:15

ITbazė - informacinių technologijų naujienos - Administration

Daugeliui žmonių kvepalai yra kasdieninis papuošalas, kuris net ir būdamas nematomu padeda labai pasipuošti ir sukurti teigiamą įvaizdį. Juk geri kvepalai ir tinkamas jų kiekis yra toks, kuomet juos jaučia kiti, tačiau pats kvepalų “nešiotojas” pamiršta, kad jis yra pasikvėpinęs. Galbūt todėl kvepalai taip ir žavi. Būdami tokie paprasti – jie yra tokie unikalūs ir tokie reikšmingi.

 

Kvepalai internetu – pati patogiausia pirkimo galimybė. Kodėl?

 • Internete paprasčiau pamatyti akcijas, tad sutaupysite.
 • Greičiau rasite tokius kvepalus, kokių ieškote.
 • Galite skaityti kitų žmonių atsiliepimus apie konkrečius kvepalus.
 • Jie bus pristatomi iki pat Jūsų namų durų.
 • Kartu su užsakytais kvepalais dažnai atsiunčiami mėginėliais, tad galite susipažinti ir su kitais aromatais.

Pirkti kvepalus internetu verta, tačiau kaip rasti tobulus kvepalus, kai jų tiek daug ir jie tokie įvairūs? Paslaptingieji kvepalai net ir šiais išmaniųjų technologijų laikais labai dažnai pavadinami magiškuoju skysčiu, kuris gali paveikti žmogaus psichiką. Jūsų dėmesiui nurodysime dar kelis įdomius faktus, kurie padės geriau suprasti – kas yra AROMATAS.

1. Ar kada pagalvojote, kodėl ant kvepalų nėra jų sudėties, o ant kitų kosmetikos priemonių ji yra nurodoma? Kvepalų gamintojai turi teisę neatskleisti sudedamųjų ingridientų. Tai kvepalams suteikia dar daugiau mistiškumo bei svarbos.

2. Nekokybiškuose, pigiuose, dažnai komerciniuose kvepaluose yra naudojami ftalatai. Tai cheminė medžiaga, kuri neigiamai veikia žmogaus endokrininę sistemą ir gali daryti įtaką inkstams, plaučiams. Tokiu atveju blogai, kad kvepalų sudėtis nėra viešinama.

3. XX amžiaus 6-ojo dešimtmečio pabaigoje kvepalų vyrams buvo sukurta kur kas daugiau nei moterims. Šiuo metu rinkoje galima rasti apylyges galimybes. Visgi, moterys dažnai renkasi vyriškus kvepalus, vyrai – saldžius moteriškus, galiausiai, atsiradę unisex kvepalai sudrebino rinką ir tapo labai mėgstamu pasirinkimu. Taigi, internete galima patogiai rasti norimus kvepalus bei susipažinti su inovacijomis.

4. Kipre yra pat seniausia kvepalų darykla pasaulyje. Datuojama, kad daryklai turėtų būti apie 4 000 metų, o įdomu ir tai, kad jai vadovavo moteris. Ne veltui sakoma, kad aromatas – moterų “draugas”.

Šios įdomybės padės jums praplėsti akiratį, tačiau nepamirškite, kad kvepalų reikia ieškoti pagal savo asmeninius poreikius, charakterį ir panašiai. Užsisakykite kvepalus internetu ir jau po poros dienų džiaukitės nauju savo kūno aksesuaru, kuris puošia net ir tada, kai esate nuoga.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed