Šalia popierinės spaudos kavinių tinklo lankytojai ras ir modernias planšetes
Įvairenybės
Antradienis, 26 Vasaris 2013 15:12

Kavos kavinių tinklo “Vero Cafe” atstovai skelbia naujieną – įprastus popierinius laikraščius prie kavos kavinėse dabar papildys modernūs planšetiniai kompiuteriai “iPad”. Nuo šiol visi rytinės kavos mėgėjai galės naudotis šešiose “Vero Cafe” tinklo kavinėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose įtaisytais planšetiniais kompiuteriais su juose esančiais naujienų portalais, žurnalais bei kitomis naudingomis programėlėmis.

 

Pasak kavinių tinklo direktorės Laimos Vėželienės, į skaitmeninį formatą persikeliant vis daugiau įtakingiausių pasaulio laikraščių ir žurnalų, Lietuvoje popierinius leidinius taip pat pamažu papildo modernūs elektroniniai žurnalai įvairiuose formatuose. Į elektroninę erdvę pamažu persikraustė ir vienas JAV žiniasklaidos lyderių “Newsweek”, o Lietuvoje taip pat sparčiai daugėja kokybiško turinio elektroninių žurnalų – tai IQ, “Valstybė”, “Žmonės”, “Laima” ir kiti.

 

“Anksčiau visiems rytai asocijuodavosi su popieriniu laikraščiu, tačiau per paskutinius penkerius metus šis įsivaizdavimas gerokai pasikeitė. Šios tendencijos būtent labiausiai išryškėja skaitymo piko metu – prie rytinio kavos puodelio. Dabar vis dažniau rytiniai kavos mėgėjai radę laisvą pusvalandį išsitraukia kompiuterius, planšetes ar mėgstamiausius portalus bei leidinius skaito mažyčiame telefono ekrane. Į kavines vis daugiau vietinių lankytojų ir užsieniečių užsuka kaip į informacijos centrus, kur gali gauti daugiau žinių apie miestą, vykstančius renginius“, - pasakoja “Vero Cafe” tinklo direktorės Laimos Vėželienės, pabrėždama, kad tradicinės medijos papildymas “iPad’ais” yra viso to padarinys.

 

Ramiai išgerti puodelio rytinės kavos miesto aplinkoje renkasi vis daugiau sostinės žvaigždžių, tarp kurių - ir garsus dizaineris, ekstravagantiškasis Aleksandras Pogrebnojus. Nuolat užsiėmęs, pačių keisčiausių idėjų kupinas ir nesenai tėčiu tapęs dizaineris tvirtina, kad į nieką neiškeistų rytinio kavos puodelio.

 

“Rytinis kavos puodelis ramybėje yra didžiausia prabanga. O kur daugiau galima ramiai pasėdėti ilgiau nei pusvalandį ir pabūti su savim? Vieni rytais dainuoja, kiti bėgioja, o aš geriu kavą”, - juokauja Aleksandras Pogrebnojus, rytais vis dažniau pasirodantis sostinės kavinėse.

 

Kavinių tinklų savininkai pastebėjo dar vieną rytinę naujovę – daugelis Lietuvos garsenybių ir darbingai nusiteikusių miestiečių vis dažniau tradicinius popierinius laikraščius išmaino į kelis papildomus ekranus – mobilųjį telefoną, planšetę, nešiojamąjį kompiuterį ar intensyviai naudoja netgi juos visus kartu.

 

“Galiu dabar visiems viešai apsiskelbti, kad esu modernus tėtis. Žinoma, nesu ir vien verslo pasaulyje gyvenantis oficialus klerkas, tačiau išėjęs iš namų be kompiuterio jaučiuosi kaip pamiršęs apsiauti batus“, - sako vienas talentingiausių Lietuvos mados kūrėjų A. Pogrebnojus, kurio stalą miesto kavinėse nuolat puošia keli išmanūs įrenginiai.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed