Šilkografinė ar skaitmeninė spauda: kuris variantas geresnis?
Įvairenybės
Antradienis, 25 Birželis 2019 16:45

Reikalingi spaudos gaminiai, tačiau nesate tikras, kuris variantas Jums tina labiausiai? Tokiu atveju šis straipsnis yra kaip tik Jums, kadangi supažindinsime su pačiomis pagrindinėmis galimybėmis, tai yra, šilkografine bei skaitmenine spaudomis.

Žinoma, renkantis visada labai vertinga pasikonsultuoti su specialistais, kurie atsakys į visus iškilusius klausimus bei pateiks rekomendacijas. Skirtingi spaudos būdai pasižymi skirtingomis charakteristikomis, tad naudinga įvertinti abi variacijas, kad pavyktų jaustis ramiu radus geriausias.

 

 

Atsparumas ir gaminio kokybė

Vienas svarbiausių kriterijų vertinant spaudos rezultatą – kokybė. Natūralu, kad ieškoma ilgaamžiškumo, kurio neveiktų aplinkos poveikiai. Šilkografinė spauda yra kur kas patvaresnė ir tvirtesnė nei skaitmeninė, tad šis variantas Jums labiau tinkamas, jeigu spaudai gali tekti pabuvoti ne vienoje vietoje keliaujant link tikslo, pavyzdžiui, kuriant skrajutes. Šilkografija yra spausdinama specialiais UV dažais kurie pasižymi ypač dideliu atsparumu bei kokybe. Jie taip pat labai puikiai pasitarnauja kai kuriami lipdukai ant auto, kadangi juos veikia tikrai daug įvairiausių aplinkos dirgiklių.

Spalvos gama

Siekiant tinkamai perteikti reklamą – svarbi spalvos gama, kuri priklausomai nuo spausdinimo būdo gali labai varijuoti. Šilkografinės spaudos spalvų paletė yra vadinama PANTONE, o skaitmeninė spauda – CMYK. Priklausomai nuo to, kokia spalvų palete yra paruoštas gaminys – atitinkamai reikia rinktis ir spausdinimo būdą. Šilkografija labai pasitarnauja tokiu atveju, kai reikalingos tokios unikalios spalvos kaip kad sidabrinė, auksinė, balta ir panašiai. Išgauti sodrių spalvų su skaitmenine spausdinimo galimybe nepavyks.

Popieriaus pasirinkimas

Dažnai prieš spausdinant klientas tiksliai nurodo – ant kokio popieriaus spauda turi būti atlikta. Juk popierius gali skirtis savo storumu, blizgumu bei daugeliu kitų niuansų. Taigi.. įvertinami kliento poreikiais. Šilkografinei spaudai labiausiai tinka dekoratyvinis popierius, tuomet, kai norima išgauti ypač unikalų efektą. Tuo tarpu įprastesniam ir kasdienai naudojamam  popieriui puikiai tinka skaitmeninis spausdinimo būdas. Spausdinant skaitmeniniu būdu spaudos darbai turi būti atliekami ant popieriaus, kurio gramatūra siekia iki 350 gsm. Renkantis šilkografinį spaudos būdą neteks susidurti su reiklaus popieriaus reikalavimais.

Galiausiai, kokybiški spaudos gaminiai yra neatsiejama nuo gerų spausdintojų. Taigi, skirkite laiko ieškodami spaustuvės, kadangi joje specialistai suteiks Jums visą reikalingą info ir padės tinkamai pasirinkti.

 


Susijusios naujienos:

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.

 • Siūlo darbą užsienyje: 500 000 skelbimų, iš jų 2 Jums – kaip juos greičiau surasti? (2019-02-15)

  “Siūlo darbą užsienyje!”

  “Siūlo darbą Lietuvoje!”

  “Siūlo darbą kosminėje stotyje!”

  “Siūlo darbą po vandeniu!”

  Dauguma sutiks, kad darbo paieškos ne visuomet yra pats maloniausias procesas. Skelbimų portaluose susiduriame su sunkiai aprėpiamais darbo pasiūlymų kiekiais, iš kurių dažniausiai tik keli yra tinkami. Kaip apdirbti tokį didelį informacijos kiekį sparčiau ir rasti norimą darbo vietą greičiau?

 • Viskas, ką turite žinoti apie IPTV (2018-11-02)

  Internetas daugeliui žmonių reikalingas kaip kasdieninis maistas. Televizija – kaip skanėstai. Be interneto daugelis negali įsivaizduoti savo kasdienybės, tačiau papildomam pagardinimui namuose naudojamasi ir televizijos paslaugomis, kurios įvardijamos kaip vienas patraukliausių laisvalaikio leidimo būdų. Jeigu ir Jums tiek televizija, tiek internetas yra būtina namų sąlyga, tokiu atveju IPTV yra puikus pasirinkimas.

 • Dovanos programuotojams. Ką padovanoti? (2016-12-28)

  Pinigai – lengviausias pasirinkimas, ieškant dovanos vienam ar kitam žmogui, nestokojantis ir pravartumo. Ir visgi, galvojant apie dovanas programuotojams tenka ieškoti kitų galimų opcijų, kadangi solidžios profesionalių programuotojų algos keletą banknotų paverčia ne tik idėjiškai, bet ir praktiškai beverčiais. Būtent dėl to, tenka įdėti kiek daugiau pastangų, atsižvelgiant į programuotojo poreikius tiek laisvalaikiu, tiek ir darbo metu, ieškant jam dovanos, kuri būti tiek džiuginanti, tiek ir naudinga. O tokių tikrai yra.

 • Greitas ir patogus būdas - vyriški kvepalai internetu (2016-12-05)

  Kvepalai vyramsVyrai, priešingai, nei moteriškosios lyties atstovės apsipirkinėjimą prekybos centruose vertina neigiamai. Jiems nesinori leisti laiko parduotuvėse renkantis įvairias prekes, stovėti eilėse prie kasų ar persirengimo kabinų. Turbūt ne reta moteris žino, jog norint pakankinti vyrą - jį reikia nusivesti į prekybos centrą ir priversti laukti, kol ji išsirinks kvepalus ar naujus batelius.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed