Šilkografinė ar skaitmeninė spauda: kuris variantas geresnis?
Įvairenybės
Antradienis, 25 Birželis 2019 16:45

Reikalingi spaudos gaminiai, tačiau nesate tikras, kuris variantas Jums tina labiausiai? Tokiu atveju šis straipsnis yra kaip tik Jums, kadangi supažindinsime su pačiomis pagrindinėmis galimybėmis, tai yra, šilkografine bei skaitmenine spaudomis.

Žinoma, renkantis visada labai vertinga pasikonsultuoti su specialistais, kurie atsakys į visus iškilusius klausimus bei pateiks rekomendacijas. Skirtingi spaudos būdai pasižymi skirtingomis charakteristikomis, tad naudinga įvertinti abi variacijas, kad pavyktų jaustis ramiu radus geriausias.

 

 

Atsparumas ir gaminio kokybė

Vienas svarbiausių kriterijų vertinant spaudos rezultatą – kokybė. Natūralu, kad ieškoma ilgaamžiškumo, kurio neveiktų aplinkos poveikiai. Šilkografinė spauda yra kur kas patvaresnė ir tvirtesnė nei skaitmeninė, tad šis variantas Jums labiau tinkamas, jeigu spaudai gali tekti pabuvoti ne vienoje vietoje keliaujant link tikslo, pavyzdžiui, kuriant skrajutes. Šilkografija yra spausdinama specialiais UV dažais kurie pasižymi ypač dideliu atsparumu bei kokybe. Jie taip pat labai puikiai pasitarnauja kai kuriami lipdukai ant auto, kadangi juos veikia tikrai daug įvairiausių aplinkos dirgiklių.

Spalvos gama

Siekiant tinkamai perteikti reklamą – svarbi spalvos gama, kuri priklausomai nuo spausdinimo būdo gali labai varijuoti. Šilkografinės spaudos spalvų paletė yra vadinama PANTONE, o skaitmeninė spauda – CMYK. Priklausomai nuo to, kokia spalvų palete yra paruoštas gaminys – atitinkamai reikia rinktis ir spausdinimo būdą. Šilkografija labai pasitarnauja tokiu atveju, kai reikalingos tokios unikalios spalvos kaip kad sidabrinė, auksinė, balta ir panašiai. Išgauti sodrių spalvų su skaitmenine spausdinimo galimybe nepavyks.

Popieriaus pasirinkimas

Dažnai prieš spausdinant klientas tiksliai nurodo – ant kokio popieriaus spauda turi būti atlikta. Juk popierius gali skirtis savo storumu, blizgumu bei daugeliu kitų niuansų. Taigi.. įvertinami kliento poreikiais. Šilkografinei spaudai labiausiai tinka dekoratyvinis popierius, tuomet, kai norima išgauti ypač unikalų efektą. Tuo tarpu įprastesniam ir kasdienai naudojamam  popieriui puikiai tinka skaitmeninis spausdinimo būdas. Spausdinant skaitmeniniu būdu spaudos darbai turi būti atliekami ant popieriaus, kurio gramatūra siekia iki 350 gsm. Renkantis šilkografinį spaudos būdą neteks susidurti su reiklaus popieriaus reikalavimais.

Galiausiai, kokybiški spaudos gaminiai yra neatsiejama nuo gerų spausdintojų. Taigi, skirkite laiko ieškodami spaustuvės, kadangi joje specialistai suteiks Jums visą reikalingą info ir padės tinkamai pasirinkti.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed