Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu?
Įvairenybės
Trečiadienis, 18 kovas 2020 17:54

Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

 

 

Toks interneto panaudojimas mums jau visai ne naujiena ir dauguma naudojames šia paslauga kiekvieną dieną. Tačiau ar susimąstome - ar tai daryti saugu?

 

Kas blogo gali nutikti?

 

Kiekvieno pirkimo metu, ypač jei tai daro žmogus žmogui, kirba širdis ar tai negali būti apgavystė. Pavyzdžiui perkant dėvėtą telefoną iš žmogaus, gyvenančio kitame pasaulio kampelyje. Žinoma nuvažiuoti didelį atstumą gali atrodyti brangoka ir nereikalinga, tačiau kaip žinoti ir pasitikėti žmogumi, kuris parduoda prekę ar paslaugą. Kiekvienas kartas tai pasitikėjimo išbandymas, nes visada atsiranda tokių žmonių kurie piktavališkai bando apgaudinėti žmones ir taip pasipelnyti. Dauguma pirkimo platformų rūpinasi tuo kurdami prekių ar pinigų grąžinimo funkciją, kurios nesilaikant gaunama bauda pagal pasirašytą sutartį. Užsakinėjant paslaugą panašu.

 

Saugumo tarnybos užtikrino privalomą pinigų gražinimo ar paslaugos keitimo galimybę, todėl perkant iš oficialių prekybininkų galite būti ramūs, kad prekę vienaip ir kitaip bus galima susigrąžinti jei žinoma tai ne paties pirkėjo problema. Viena iš tokių paslaugų, kuri užtikrina saugią rezervaciją internetu - https://neries-baidares.lt/plaukimas-zeimena/

 


Susijusios naujienos:

 • Kuo gimnastikos kamuoliai naudingi sėdimą darbą dirbantiems žmonėms? (2022-06-11)

  Dirbantys sėdimą darbą dienos pabaigoje neretai ima skųstis raumenų įtampa ir nugaros skausmais. Kad taip nenutiktų, rekomenduojama dažnai daryti pertraukėles ir jų metu prasimankštinti, arba biuro kėdę galima iškeisti į gimnastikos kamuolį, kuris padės išvengti galimų nemalonių simptomų.

 • Skani žuvis palia: aprašymas, maisto gaminimo patarimai (2022-05-25)

  Palia – žuvis, kuri dažnai vadinama kitais vardais. Ji gana didelė, pilnai suaugusios žuvies svoris gali siekti 4-5 kilogramus. Virtuvių šefai ypatingai vertina šią žuvį, nes ji turi puikų skonį, nedidelį kiekį kaulų ir yra išskirtinio rausvo atspalvio, todėl apetitas kyla bevalgant.

   

 • Ar laidai ir kiti elektronikos prietaisai namuose gali kelti pavojų Jūsų augintiniui? (2022-05-25)

  Jei į jūsų namus netrukus atvyks naujas augintinis, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti saugios erdvės sukūrimu. Jauni gyvūnai yra labai smalsūs, todėl jie gali neatsispirti pagundai paragauti laidų ar kitų nevalgomų daiktų. Judrūs augintiniai gali užkliūti už laidų ir nuversti įvairius elektronikos prietaisus, ir tai gali baigtis ne vien tik dideliais nuostoliais, bet taip pat ir gyvūno sveikatos sutrikdymu. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

 • Pagrindinės priežastys, kodėl katė nesinaudoja draskykle (2022-05-04)

  Apdraskyti baldai – vienas didžiausių kačių augintojų siaubų, tačiau šios problemos tikrai bus galima išvengti, jei pasirūpinsite tinkama draskykle. Dažnas šeimininkas yra pasiryžęs tokiai „įrangai“ skirti tikrai nemažą pinigų sumą, tačiau ne taip ir retai tenka susidurti su viena ta pačia problema: katė vengia galąsti nagus tam paskirtoje vietoje... Kartais taip nutinka dėl labai paprastų priežasčių, todėl svarbu jas identifikuoti ir atlikti tam tikrus pakeitimus. Taigi, kodėl katei gali nepatikti jos draskyklė?

 • Ką įdomaus galima veikti namuose lietingą dieną? (2022-05-04)

  Orų prognozė negarantuoja gerų žinių: lietus ir vėsus oras mūsų nepaliks dar kurį laiką.  O ką tokiu oru veikti, nei nesinori kojos kelti iš namų? Yra daugybė veiklų, kuriomis galima užsiimti, tačiau kartais pritrūksta idėju, ypač jei blogas oras tęsiasi ištisas savaites.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed