Bėk-IT, tobulėk-IT ir nugalėk-IT!
Įvairenybės
Penktadienis, 11 Rugsėjis 2015 16:08

Sekmadienį Vilniuje vykstantis „Danske Bank Vilniaus maratonas“ yra ne tik bėgimo, bet ir technologijų šventė. Asmenines pergales tūkstančiai bėgikų galės skelbti iš Katedros aikštės naudodamiesi sparčiuoju „Teo Wi-Fi“ internetu, o tiesioginę transliaciją per lrt.lt užtikrins „Teo“ ir „Omnitel“ ryšys.

 

Technologijos tapo neatsiejama sporto dalimi. Tai yra net tikslus rekordų ar klaidų matavimas, bet ir naujos galimybės stebėti ir dalintis sporto džiaugsmu tiesiogiai. „Teo“ IT pagalba didžiausias Lietuvoje bėgimas bus šventė ne tik jo dalyviams, palaikančioms komandoms bet ir žiūrovams.

„Teo“ ir „Omintel“ teikiamas interneto ryšys užtikrins kokybišką tiesioginę maratono transliaciją per portalą lrt.lt. Maratono dieną Katedros aikštėje tūkstančiai bėgikų ir jų komandų narių galės laisvai naudotis sparčiu „Teo Wi-Fi“ interneto ryšiu, o „Teo spaudos centre“ dirbantys renginio žurnalistai turės visas šiuolaikines ryšio priemones patogiam ir operatyviam darbui.

„We Run IT“ yra ne tik IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ maratono komandos šūkis, bet ir verslo strategijos kryptis, kuria nuosekliai judame. Daugiau kaip 300 bėgime dalyvaujančių „Teo“ ir „Omnitel“ darbuotojų įrodo, kad mus sieja maratono vertybės ir drąsa siekti asmeninių pergalių“, – sako „Teo pusmaratonį“ bėgantis „Teo“ vadovas Kęstutis Šliužas.

Tačiau „Teo“ yra ne tik IT ir spartus internetas, bet ir išmanios pramogos. Visi užsukę į „Teo“ palapinę galės ne tik stebėti tiesioginę transliaciją ir sekti svarbiausią maratono informaciją, bet ir trasoje patys varinėti „Sphero“ robutukus, šokti žingsniamačių diskotekoje, išbandyti ir laimėti elektrinį vienaratį ar išmaniuosius žingsniamačius.

„Teo“ antrus metus iš eilės yra didysis „Danske Bank Vilniaus maratono“ rėmėjas. Šiemet pusę metų trukusios pasirengimo maratonui treniruotės į bėgimą įtraukė dešimtis naujų „Teo“ kolegų, kurie atrado sportą ir prisiėmė iššūkį siekti daugiau.

„Teo pusmaratonio“ (21,098 km) nugalėtojams (vyrams ir moterims) bus skiriami piniginiai prizai. I vieta – 500 Eur, II vieta – 300 Eur, III vieta – 150 Eur.

 


Susijusios naujienos:

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.

 • Siūlo darbą užsienyje: 500 000 skelbimų, iš jų 2 Jums – kaip juos greičiau surasti? (2019-02-15)

  “Siūlo darbą užsienyje!”

  “Siūlo darbą Lietuvoje!”

  “Siūlo darbą kosminėje stotyje!”

  “Siūlo darbą po vandeniu!”

  Dauguma sutiks, kad darbo paieškos ne visuomet yra pats maloniausias procesas. Skelbimų portaluose susiduriame su sunkiai aprėpiamais darbo pasiūlymų kiekiais, iš kurių dažniausiai tik keli yra tinkami. Kaip apdirbti tokį didelį informacijos kiekį sparčiau ir rasti norimą darbo vietą greičiau?

 • Viskas, ką turite žinoti apie IPTV (2018-11-02)

  Internetas daugeliui žmonių reikalingas kaip kasdieninis maistas. Televizija – kaip skanėstai. Be interneto daugelis negali įsivaizduoti savo kasdienybės, tačiau papildomam pagardinimui namuose naudojamasi ir televizijos paslaugomis, kurios įvardijamos kaip vienas patraukliausių laisvalaikio leidimo būdų. Jeigu ir Jums tiek televizija, tiek internetas yra būtina namų sąlyga, tokiu atveju IPTV yra puikus pasirinkimas.

 • Dovanos programuotojams. Ką padovanoti? (2016-12-28)

  Pinigai – lengviausias pasirinkimas, ieškant dovanos vienam ar kitam žmogui, nestokojantis ir pravartumo. Ir visgi, galvojant apie dovanas programuotojams tenka ieškoti kitų galimų opcijų, kadangi solidžios profesionalių programuotojų algos keletą banknotų paverčia ne tik idėjiškai, bet ir praktiškai beverčiais. Būtent dėl to, tenka įdėti kiek daugiau pastangų, atsižvelgiant į programuotojo poreikius tiek laisvalaikiu, tiek ir darbo metu, ieškant jam dovanos, kuri būti tiek džiuginanti, tiek ir naudinga. O tokių tikrai yra.

 • Greitas ir patogus būdas - vyriški kvepalai internetu (2016-12-05)

  Kvepalai vyramsVyrai, priešingai, nei moteriškosios lyties atstovės apsipirkinėjimą prekybos centruose vertina neigiamai. Jiems nesinori leisti laiko parduotuvėse renkantis įvairias prekes, stovėti eilėse prie kasų ar persirengimo kabinų. Turbūt ne reta moteris žino, jog norint pakankinti vyrą - jį reikia nusivesti į prekybos centrą ir priversti laukti, kol ji išsirinks kvepalus ar naujus batelius.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed