Bėk-IT, tobulėk-IT ir nugalėk-IT!
Įvairenybės
Penktadienis, 11 Rugsėjis 2015 16:08

Sekmadienį Vilniuje vykstantis „Danske Bank Vilniaus maratonas“ yra ne tik bėgimo, bet ir technologijų šventė. Asmenines pergales tūkstančiai bėgikų galės skelbti iš Katedros aikštės naudodamiesi sparčiuoju „Teo Wi-Fi“ internetu, o tiesioginę transliaciją per lrt.lt užtikrins „Teo“ ir „Omnitel“ ryšys.

 

Technologijos tapo neatsiejama sporto dalimi. Tai yra net tikslus rekordų ar klaidų matavimas, bet ir naujos galimybės stebėti ir dalintis sporto džiaugsmu tiesiogiai. „Teo“ IT pagalba didžiausias Lietuvoje bėgimas bus šventė ne tik jo dalyviams, palaikančioms komandoms bet ir žiūrovams.

„Teo“ ir „Omintel“ teikiamas interneto ryšys užtikrins kokybišką tiesioginę maratono transliaciją per portalą lrt.lt. Maratono dieną Katedros aikštėje tūkstančiai bėgikų ir jų komandų narių galės laisvai naudotis sparčiu „Teo Wi-Fi“ interneto ryšiu, o „Teo spaudos centre“ dirbantys renginio žurnalistai turės visas šiuolaikines ryšio priemones patogiam ir operatyviam darbui.

„We Run IT“ yra ne tik IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ maratono komandos šūkis, bet ir verslo strategijos kryptis, kuria nuosekliai judame. Daugiau kaip 300 bėgime dalyvaujančių „Teo“ ir „Omnitel“ darbuotojų įrodo, kad mus sieja maratono vertybės ir drąsa siekti asmeninių pergalių“, – sako „Teo pusmaratonį“ bėgantis „Teo“ vadovas Kęstutis Šliužas.

Tačiau „Teo“ yra ne tik IT ir spartus internetas, bet ir išmanios pramogos. Visi užsukę į „Teo“ palapinę galės ne tik stebėti tiesioginę transliaciją ir sekti svarbiausią maratono informaciją, bet ir trasoje patys varinėti „Sphero“ robutukus, šokti žingsniamačių diskotekoje, išbandyti ir laimėti elektrinį vienaratį ar išmaniuosius žingsniamačius.

„Teo“ antrus metus iš eilės yra didysis „Danske Bank Vilniaus maratono“ rėmėjas. Šiemet pusę metų trukusios pasirengimo maratonui treniruotės į bėgimą įtraukė dešimtis naujų „Teo“ kolegų, kurie atrado sportą ir prisiėmė iššūkį siekti daugiau.

„Teo pusmaratonio“ (21,098 km) nugalėtojams (vyrams ir moterims) bus skiriami piniginiai prizai. I vieta – 500 Eur, II vieta – 300 Eur, III vieta – 150 Eur.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed