Bėk-IT, tobulėk-IT ir nugalėk-IT!
Įvairenybės
Penktadienis, 11 Rugsėjis 2015 16:08

Sekmadienį Vilniuje vykstantis „Danske Bank Vilniaus maratonas“ yra ne tik bėgimo, bet ir technologijų šventė. Asmenines pergales tūkstančiai bėgikų galės skelbti iš Katedros aikštės naudodamiesi sparčiuoju „Teo Wi-Fi“ internetu, o tiesioginę transliaciją per lrt.lt užtikrins „Teo“ ir „Omnitel“ ryšys.

 

Technologijos tapo neatsiejama sporto dalimi. Tai yra net tikslus rekordų ar klaidų matavimas, bet ir naujos galimybės stebėti ir dalintis sporto džiaugsmu tiesiogiai. „Teo“ IT pagalba didžiausias Lietuvoje bėgimas bus šventė ne tik jo dalyviams, palaikančioms komandoms bet ir žiūrovams.

„Teo“ ir „Omintel“ teikiamas interneto ryšys užtikrins kokybišką tiesioginę maratono transliaciją per portalą lrt.lt. Maratono dieną Katedros aikštėje tūkstančiai bėgikų ir jų komandų narių galės laisvai naudotis sparčiu „Teo Wi-Fi“ interneto ryšiu, o „Teo spaudos centre“ dirbantys renginio žurnalistai turės visas šiuolaikines ryšio priemones patogiam ir operatyviam darbui.

„We Run IT“ yra ne tik IT ir telekomunikacijų bendrovės „Teo“ maratono komandos šūkis, bet ir verslo strategijos kryptis, kuria nuosekliai judame. Daugiau kaip 300 bėgime dalyvaujančių „Teo“ ir „Omnitel“ darbuotojų įrodo, kad mus sieja maratono vertybės ir drąsa siekti asmeninių pergalių“, – sako „Teo pusmaratonį“ bėgantis „Teo“ vadovas Kęstutis Šliužas.

Tačiau „Teo“ yra ne tik IT ir spartus internetas, bet ir išmanios pramogos. Visi užsukę į „Teo“ palapinę galės ne tik stebėti tiesioginę transliaciją ir sekti svarbiausią maratono informaciją, bet ir trasoje patys varinėti „Sphero“ robutukus, šokti žingsniamačių diskotekoje, išbandyti ir laimėti elektrinį vienaratį ar išmaniuosius žingsniamačius.

„Teo“ antrus metus iš eilės yra didysis „Danske Bank Vilniaus maratono“ rėmėjas. Šiemet pusę metų trukusios pasirengimo maratonui treniruotės į bėgimą įtraukė dešimtis naujų „Teo“ kolegų, kurie atrado sportą ir prisiėmė iššūkį siekti daugiau.

„Teo pusmaratonio“ (21,098 km) nugalėtojams (vyrams ir moterims) bus skiriami piniginiai prizai. I vieta – 500 Eur, II vieta – 300 Eur, III vieta – 150 Eur.

 


Susijusios naujienos:

 • Viskas išmanėja: dabar galite kreiptis į skyrybų advokatą ir internetu (2020-03-25)

  Skyrybų centras21 amžiuje tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje skyrybos nėra labai didelė naujiena. Žmonės kuria šeimas, tačiau maždaug kas antra griūva dėl pačių įvairiausių priežasčių. Skyrybos pačios jau iš savęs yra nemalonus procesas, kurio nenori niekas, bet jeigu taip gyvenime nutinka, kad jis yra būtinas, tai tokiu atveju geriausias sprendimas yra kreiptis į skyrybų advokatus ir neskaudinti savęs dar labiau tęsiant santuoką su žmogumi, su kuriuo jaučiamasi nelaimingu.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.

 • Siūlo darbą užsienyje: 500 000 skelbimų, iš jų 2 Jums – kaip juos greičiau surasti? (2019-02-15)

  “Siūlo darbą užsienyje!”

  “Siūlo darbą Lietuvoje!”

  “Siūlo darbą kosminėje stotyje!”

  “Siūlo darbą po vandeniu!”

  Dauguma sutiks, kad darbo paieškos ne visuomet yra pats maloniausias procesas. Skelbimų portaluose susiduriame su sunkiai aprėpiamais darbo pasiūlymų kiekiais, iš kurių dažniausiai tik keli yra tinkami. Kaip apdirbti tokį didelį informacijos kiekį sparčiau ir rasti norimą darbo vietą greičiau?

 • Viskas, ką turite žinoti apie IPTV (2018-11-02)

  Internetas daugeliui žmonių reikalingas kaip kasdieninis maistas. Televizija – kaip skanėstai. Be interneto daugelis negali įsivaizduoti savo kasdienybės, tačiau papildomam pagardinimui namuose naudojamasi ir televizijos paslaugomis, kurios įvardijamos kaip vienas patraukliausių laisvalaikio leidimo būdų. Jeigu ir Jums tiek televizija, tiek internetas yra būtina namų sąlyga, tokiu atveju IPTV yra puikus pasirinkimas.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed