Billas Gatesas žada 100 000 $ už prezervatyvo patobulinimą
Įvairenybės
Pirmadienis, 11 Lapkritis 2013 10:48

Laikas bėga, visuomenė tobulėja ir sparčiai vystosi. Atrodo, išrasta viskas,kas tik įmanoma – be vairuotojo važiuojantys automobiliai, moderniausi lėktuvai, kosminiai laivai, robotai ir t.t. O prezervatyvai dėl kažkokių priežasčių beveik netobulėja. Visas tobulėjimas pasireiškė tuo, kad šiuo metu jų gamybai naudojamas lateksas. Trumpai tariant – gumos gabalas. Daugumai vyrų jie nėra priimtini, dažnai žmonės netgi rizikuoja užsikrėsti lytiškai plintančia liga ar sulaukti neplanuoto nėštumo – kad tik nereiktų intymių santykių metu naudotis prezervatyvu. Tai kodėl iki šiol ši priemonė nepatobulėjo tiek, kad ja visi noriai naudotųsi?

 

Nors praeityje ir buvo bandoma prezervatyvus patobulinti (mėginta juos gaminti iš nanomedžiagų), tačiau šie patobulinimai neišpopuliarėjo. Todėl „guminis maišėlį“ galima laikyti šiuo metu tobuliausia rinkoje esančia kontracepcijos priemone.

 

Nors prezervatyvai ir turi savo privalumų – yra gan pigūs, užima mažai vietos, jį nusipirkti galima praktiškai bet kur, jį paprasta naudoti – tačiau vis tiek jie didžiajai žmonių daugumai yra nepriimtini.

 

Taigi fondas, kurį įkūrė garsusis Bilas Geitsas, nusprendė įgyvendinti prezervatyvo patobulinimo tikslą. Tam, kas sukurs lengvai naudojamą, lytinio akto malonumo nemažinantį prezervatyvą – gaus 100 000 $ premiją. Belieka tik tikėtis, kad greitu metu atsiras žmogus, kuriam pavyks tai įgyvendinti.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed