„Biosalos“ įkūrėjas, apie ekologiškų ir sveikų produktų bumą
Įvairenybės
Antradienis, 28 Spalis 2014 16:39

Prieš keletą metų sveikų produktų pardavimai augo keliomis dešimtimis procentų kasmet, dabar pardavimų augimas – stabilūs 10-12 proc. per metus. Pasak sveiko maisto ir natūralios kosmetikos parduotuvių „Biosala“ įkūrėjo Andriaus Samaičio, šis skaičius atspindi, kiek šalies gyventojų kasmet atranda sveikos gyvensenos privalumus. Tuo metu kita visuomenės dalis sveikus maisto ir kūno priežiūros produktus linkusi vartoti tik išskirtinėmis progomis. Pokyčiai rinkoje skatina sveikų produktų tiekėjus taip pat keistis bei daugiau investuoti į visuomenės švietimą.

 

„Prieš keletą metų prasidėjęs ekologiškų ir sveikų produktų bumas, kai visi ėmėme atidžiau žiūrėti, ką valgome, ką naudojame buityje ar tepame ant savo kūno, stabilizavosi, ir žmonės pradėjo atidžiau rinktis produktus, – pastebi A. Samaitis. – Tai daryti būtina, nes, pasinaudojant tokių produktų paklausa, rinką užplūdo įvairiausia produkcija su pirkėją patraukiančiais užrašais: „Eko-“, „Bio-“, „be E“, „be konservantų“ ir pan. Be to, sąmoningai ar ne, nepateikiant aiškios informacijos, viešojoje erdvėje pradėta tapatinti ekologiškus, natūralius ir ūkininkų parduodamus produktus. Taigi, pirkėjas turi turėti atitinkamų žinių, kad nepasiklystų pasiūlos jūroje. Ir kas, jei ne patys sveikų produktų pardavėjai, turi suteikti tų žinių?“

 

Visuomenėje vis dar vyraujant klaidingam įsitikinimui, kad sveiki, natūralūs ar ekologiški produktai yra prabangos prekė, sveikas produktas ar natūrali kosmetika dažnai įsigyjama tik save palepinti, perkama kaip dovana, arba pro tokių produktų lentynas išvis praeinama. Pasak A. Samaičio, tikėtina, kad net „vienkartinis“ pirkinys, nors sveikatos klodų ir neatneš, gali būti paskata užsukti dar kartą, jei juo pasinaudojus matysis efektas. „Didžiausias iššūkis šioje situacijoje – pasiekti pirkėją, kad jis bent kartą prisiliestų prie „kitokių“ produktų. Žinoma, galima viską palikti savieigai ir laukti, kol žmogus pats iš visos informacijos gausos atsirinks, kas yra jam svarbu ir reikalinga, tačiau iš patirties galiu pasakyti, jog be profesionalios pagalbos tai bus adatos ieškojimas šieno kupetoje“, – įsitikinęs A. Samaitis.

 

Skatindama pirkėjus plačiau pažvelgti į natūralų grožį ir sveiką mitybą, gauti išsamesnės informacijos apie ekologiškų produktų savybes, „Biosala“ pradeda savo tinklo plėtrą naujos koncepcijos parduotuvėmis didžiuosiuose prekybos centruose. Pirmoji tokia – atnaujinta parduotuvė Vilniuje, prekybos ir pramogų centre „Europa“. Naujos koncepcijos parduotuvės – kamerinės aplinkos, jose siūloma tik natūrali kosmetika ir specialūs mitybos produktai, padedantys sveikatai ir gerai savijautai – ekologiški, be laktozės, be cukraus, be gliuteno, vegetarų, žaliavalgių, supermaistas. Šiose parduotuvėse nėra trumpo galiojimo produktų, tokių, kaip mėsa, pienas, daržovės ar duona. Pasak „Biosalos“ įkūrėjo, tikėtina, kad pokyčiai leis skirti daugiau betarpiško dėmesio kiekvienam pirkėjui, paaiškinti bei patarti, kaip atsirinkti, kas tinka konkrečiam žmogui: „Kiekvienas esame skirtingas, todėl net ir natūralūs produktai kiekvieną veikia skirtingai. Mūsų pareiga – suteikti žmonėms kuo daugiau žinių.“

 

UAB „Biosala“ įkurta 2010 m., norint pasiūlyti vietą, kurioje būtų ne tik parduodami sveiki, natūralūs ir ekologiški produktai, bet ir nuoširdžiai rūpinamasi žmogaus gera savijauta. Parduotuvių asortimentą sudaro tik natūralūs ir ekologiški produktai. Parduotuvės įsikūrusios Vilniuje, Vokiečių g. 13 ir PC „Europa“ bei Kaune, Laisvės al. 79.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed