„Blue Bridge Bond“ siūlo buhalterinės apskaitos sistema naudotis iš debesies
Įvairenybės
Pirmadienis, 08 Spalis 2012 10:12

Dinaminių informacinių technologijų (IT) paslaugų įmonė „Blue Bridge Bond“ kartu su partneriu „Prototechnika“ verslui pradeda teikti buhalterinės apskaitos paslaugą „countIN“. Debesų kompiuterijos principais paremta paslauga leidžia įmonėms ne tik atsisakyti didelių pradinių investicijų į nuosavą buhalterinės apskaitos sistemą, tačiau ir dirbti nuotoliniu būdu.

 

 

„Buhalterinės apskaitos paslaugos išskirtinumas – galimybė be jokių didelių pradinių investicijų efektyviai valdyti įmonės finansus bei tvarkyti apskaitą. Paslauga apima visus pagrindinius apskaitos modulius ir verslo analizei reikalingas ataskaitas: nuo pirminių dokumentų užregistravimo iki balanso ataskaitų generavimo. Vartotojai šią paslaugą gali patogiai pasiekti per interneto naršyklę. Be to, paslaugai taikomas lankstus mėnesio mokestis, kurio dydis priklauso nuo realių įmonės poreikių“, – sako Artūras Šriupša, įmonės „Blue Bridge Bond“ direktorius.

 

Pasak A. Šriupšos, kaip paslauga teikiama buhalterinės apskaitos sistema padidina įmonės veiklos efektyvumą. Pavyzdžiui, jeigu įmonė naudojasi išorinės apskaitos kompanijos paslaugomis, nebereikia pakartotinai suvesti duomenų.

 

Nuosavos buhalterinės apskaitos sistemos diegimas įmonei, kurioje sistema naudosis, pavyzdžiui, 5 vartotojai, kainuotų apie 25 tūkst. litų. Į šią sumą įeitų įranga, programa, licencijos ir diegimo darbai, tačiau būtų neįtraukta pačios apskaitos sistemos ir techninės įrangos priežiūra ir atnaujinimai, įrangos sunaudojama elektros energija.

 

Įsigyjant buhalterinės apskaitos paslaugą, kuria naudotųsi penki įmonės darbuotojai, tai kainuotų 210 litų per mėnesį, o per penkerius metus pasiektų 12,6 tūkst. litų sumą. Pasak A. Šriupšos, paslaugą pasirinkęs verslas gali ne tik sutaupyti, tačiau ir kiekvieną mėnesį keisti vartotojų skaičių ar naudotis paslauga visur, kur yra interneto ryšys. Tokiu būdu nebūnant biure galima suvesti buhalterinės apskaitos duomenis ar atlikti jų analizę.

 

„Debesų kompiuterija keičia nusistovėjusias taisykles. Jei anksčiau reikėdavo skirti dešimtis tūkstančių litų nuosavai buhalterinės apskaitos sistemai, tai dabar įmonės gali naudotis tokiomis pačiomis funkcijomis ir legalia programine įranga, tačiau be jokių didžiulių pradinių investicijų. Tokia paslauga turėtų būti patraukli smulkiam ir vidutiniam verslui, nes leidžia sutaupytus pinigus nukreipti į tiesioginę veiklą“, – teigia Kęstutis Skukauskas, įmonės „Prototechnika“ direktorius plėtrai.

 

Buhalterinės apskaitos sistemą „NetSkaita“, kuri teikiama kaip paslauga, sukūrė įmonė „Prototechnika“. Visi „countIN“ reikalingi IT ištekliai – techninė ir programinė įranga, programų licencijos – teikiami kaip paslauga iš „Blue Bridge“ duomenų centro, veikiančio debesų kompiuterijos principais.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed