Dar spartesnis dokumentų valdymas - dar mažiau sugaišto laiko
Įvairenybės
Antradienis, 06 Rugpjūtis 2013 09:05

„Konica Minolta Baltia“ pristato naują skaitmeninių dokumentų archyvavimo ir valdymo sprendimą „Smartflow“, kurio dėka susisteminamas bei automatizuojamas kasdieninis dokumentų administravimas. Šis unikalus sprendimas itin aktualus verslo įmonėms bei organizacijoms, ieškančioms patogaus sprendimo kaip sumažinti laiko sąnaudas, atliekant užduotis, susijusias su dokumentų tvarkymu, paskirstymu, archyvavimu bei jų paieška.

 

 

Nuolat didėjantys dokumentų kiekiai įmonėse reikalauja daugiau laiko jų informacijai suvaldyti, todėl daugelis bendrovių pereina prie automatizuotų dokumentų valdymo sistemų, kuomet nemažai laiko reikalaujantys procesai yra atliekami automatiškai, o darbas su skaitmeniniais dokumentais tampa paprastas ir patogus. Tačiau dauguma elektroninių dokumentų valdymo ar apskaitos sistemų vartotojų neišvengia pasikartojančio elektroninių dokumentų metaduomenų pildymo, todėl sugaišta per daug laiko ir nukenčia duomenų tikslumas.

 

„Konica Minolta Baltia“ sukurtas sprendimas „Smartflow“ lengvai pritaikomas pagal individualius įmonės darbo procesus. Įdiegti komponentai užtikrina paprastą ir tiesioginę integraciją su CRM, ERP ir DVS sistemomis. „Šio sprendimo dėka vartotojui reikia tik vieną kartą suvesti dokumento metaduomenis ir sistema automatiškai užpildys reikiamus langelius kitose sistemose. Tokiu būdu atsakingas asmuo gaus automatinį pranešimą į el. paštą apie naują dokumentą ar jo galiojimo termino pabaigą ir panašiai“, sako „ Konica Minolta Baltia“ IT vadovas Rytis Grigaravičius.

 

„Smartflow“ ženkliai pagreitina dokumentų suvedimą į apskaitos valdymo programas ar elektroninį archyvą, automatizuoja skenuotų dokumentų per


Anot R. Grigaravičiaus, šio sprendimo dėka dokumentų administravimas tampa paprastas, efektyvus ir nereikalauja didelių žmogiškųjų bei laiko resursų.
siuntimą į elektroninį paštą, FTP serverį, SharePoint, katalogą tinkle ir kt. Zoninis simbolių ir formų atpažinimas suteikia galimybę indeksuoti dokumentus pagal informaciją, esančią tam tikroje dokumento vietoje. Neturint originalios dokumento darbinės failo versijos ir norint jį pakoreguoti, padeda automatinis konvertavimas į elektroninius formatus: Word, Exel, PDF, sPDF, JPEG, TIFF, XML, PDF/A.

 

„Konica Minolta Baltia” – spausdinimo įrangos gamybos lyderės, japonų korporacijos „Konica Minolta Business Technologies, Inc“ oficiali atstovė Baltijos šalyse. Kompanija siūlo plataus profilio spausdinimo įrenginius, aptarnavimo paslaugas bei IT sprendimus, skirtus biuro ir pramoniniam spausdinimui. UAB „Konica Minolta Baltia“ turi filialus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei partnerių tinklą Baltarusijoje ir Kaliningrado srityje. Lietuvos atstovybėje dirba apie 60 darbuotojų.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed