Daugiau nei pusė lietuvių nedaro rezervinių savo elektroninių įrenginių turinio kopijų
Įvairenybės
Antradienis, 22 Balandis 2014 14:48

Žmonės vertina savo įrenginių turinį, bet nesirūpina jo apsauga. Turinio praradimas dėl kenkėjiškos atakos ar įrenginio gedimo Europos vartotojui kainuotų apytiksliai 280 eurų. Tokie duomenys gauti analitinės bendrovės „B2B International“ ir „Kaspersky Lab“ kartu atlikto tyrimo metu. Šis skaičius gautas iš apytikslės vartotojų valdomo turinio kainos, įskaitant failų, kurių nebuvo atliktos rezervinės kopijos, dalį.

 

Vartotojai gana lengvabūdiškai žiūri į vertingų failų savo įrenginiuose saugojimą ir nedaro jų rezervinių kopijų. Pavyzdžiui, kita Lietuvoje atlikta apklausa parodė, kad daugiau nei pusė vartotojų (56 proc.)i iš viso nedaro rezervinių kopijų, o kas penktas (24 proc.) kopijuoja mažiau nei 20 proc. savo duomenų. Tik 2 proc. apklaustųjų Lietuvoje prisipažino, kad daro daugiau nei 90 proc. muzikos, žaidimų ir kitų multimedijos failų kopijų. Toks nerūpestingas požiūris į savo duomenų saugojimą gali turėti rimtų padarinių.

 

„Apgavikams asmeniniai vartotojų duomenys – tai prekė, kurią pardavus galima nelegaliai užsidirbti. Nusikaltėliai gali pavogti vertingą informaciją, kad vėliau ją panaudotų įvairiose schemose: pavyzdžiui, gautų prieigą prie vartotojo internetu valdomų finansų arba užblokuotų prieigą prie vartotojui svarbių duomenų ir pareikalautų išpirkos. Mobilųjų įrenginių plėtra pablogino situaciją: atlikdami daugybę operacijų, kurioms reikalingi asmeniniai duomenys, įrenginių savininkai saugumui skiria dar mažiau dėmesio, nei dirbdami asmeniniu kompiuteriu, – aiškina Sergejus Golovanovas, „Kaspersky Lab“ vyriausiasis antivirusų ekspertas. – Nors kibernetinių grėsmių skaičius nuolat auga, asmeninė vartotojo informacija lieka saugi, jei jis naudojasi patikima apsaugos priemone.“

 

„Kaspersky Lab“ daugiau nei 16 metų kuria efektyvaus pasipriešinimo kibernetinėms grėsmėms technologijas, ir visą šį laiką ekspertų pastangos nukreiptos ne tik į tai, kad bendrovės produktai gebėtų aptikti netgi sudėtingiausius kenkėjiškos programinės įrangos pavyzdžius, bet ir apsaugotų asmeninius vartotojo duomenis. Kompleksinis produktas „Kaspersky Internet Security 2014 įvairiems įrenginiams“ sukurtas būtent tam. Sprendimas jungia pažangiausias apsaugos nuo kibernetinių grėsmių technologijas. Kad ir kokį įrenginį naudotų ir kokius veiksmus atliktų vartotojas – pervestų pinigus per mokėjimo sistemą, siųstųsi virtualių muzikos instrumentų paketą, kad vėliau sukurtų muziką pasitelkęs „Mac“ kompiuterį, paleistų naują žaidimą išmaniajame „Android“ telefone ar planšetėje, – „Kaspersky Internet Security 2014 įvairiems įrenginiams“ užtikrins vienodai kokybišką vartotojo „skaitmeninio lobio“ apsaugą visuose jo įrenginiuose. Šiam tikslui į produktą įdiegta aibė aukštos klasės technologijų, galinčių pasipriešinti kenkėjiškoms programoms, netikroms atakoms, šlamštalaiškiams, finansinėms atakoms, vaikų grėsmėms, asmeninių duomenų ir fizinėms įrenginių vagystėms.

 

Papildoma informacija: www.kaspersky.com

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed