Europos Komisija planuoja tirti Motorola veiklą
Įvairenybės
Pirmadienis, 09 Balandis 2012 16:01

Europos Komisija neseniai paskelbė ketinanti ištirti mobiliųjų įrenginių bendrovės „Motorola Mobility“ veiklą, kuri kaip įtariama yra pažeidžianti antimonopolinius įstatymus. Šiuo metu yra pradėti du skirtingi tyrimai, kurie remiasi „Apple“ ir „Microsoft“ korporacijų nusiskundimais, praneša naujienų agentūra „Reuters“.

Tiek „Apple“, tiek „Microsoft“ yra kaltinamos dėl neteisėto naudojimosi „Motorola Mobility“ intelektine nuosavybe, tačiau pasak šių bendrovių „Motorola“ viso labo piktnaudžiauja savo turima padėtimi. Manoma, kad už licencijas naudotis pagrindinėmis mobiliosiomis technologijomis ji ima per didelį mokestį ir taip pažeidžia Europos Sąjungos (ES) įstatymus. Būtent su tuo susijęs vienas iš pradėtų tyrimų.

Antras Europos Komisijos pradėtas tyrimas bus vykdomas siekiant išsiaiškinti ar „Motorola Mobility“ tinkamai laikosi savo įsipareigojimų tarptautinėms organizacijoms, kurios nustato pasaulinius informacijos ir komunikacijos technologijų standartus. Jei bus nustatyta, jog šie įsipareigojimai ar bet kokie antimonopoliniai įstatymai yra pažeisti, Europos Komisija bendrovei gali skirti iki 10% nuo visų jos verslo pajamų siekiančią baudą.

Priminsime, kad praeitais metais „Motorola Mobility“ bendrovę už 12,5 mlrd. JAV dolerių įsigijo korporacija „Google“. Dar prieš įvykstant šiam sandoriui tai pačiai Europos Komisijai buvo pažadėta, jog licencijos naudotis „Motorola Mobility“ technologijomis įrenginių gamintojams bus suteikiamos sąžiningomis sąlygomis ir už prieinamą kainą.

Šaltinis:

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed