Fredas Hrenchukas grįžta prie „Bitė Lietuva“ vairo
Įvairenybės
Penktadienis, 11 Spalis 2013 15:02

Iki šiol „Bitės“ generalinio direktoriaus pareigas ėjusį Chrisą Robbinsą keičia iki 2012 m. įmonei vadovavęs Fredas Hrenchukas. Šiuo metu jis taip pat yra bendrovių „Bitė Latvija“ ir „Bitė Group“ vadovas.


Chrisui Robbinsui pradėjus dirbti „Bitėje“, jo pagrindinė misija buvo užtikrinti tvirtą geriausiai vartotojais besirūpinančio operatoriaus poziciją. Per 3 metus jam vadovaujant bendrovė užėmė rinkoje tvirtą aptarnavimo lyderio poziciją ir tai yra pagrindinis „Bitės“ išskirtinumas iš konkurentų. Pasiekęs keltus tikslus „Bitėje“, Ch. Robbinsas geresnio klientų aptarnavimo sprendimus kurs kitose bendrovėse. Apie savo sprendimą jis įmonę informavo vasaros pabaigoje.


„Bitėje“ dirbau su stipria komanda, o situacija rinkoje buvo palanki pokyčiams. Keitėme vidinę bendrovės kultūrą, susitelkėme į pagalbą klientams bei rūpestį jais ir darėme sprendimus, kuriais visi tikime. Taip „Bitė“ tapo išskirtine bendrove, geidžiamiausiu darbdaviu telekomunikacijų srityje ir pavyzdžiu naujoms ir jau užaugusioms bendrovėms. Kai kuriuos mūsų sprendimus dabar kartoja mūsų konkurentai – tai ženklas, kad pasirinkome teisingą kelią“, – sako Ch. Robbinsas.


„Bitėje“ jis dirbo nuo 2010 m., kuomet pradėjo eiti „Bitė Group“ direktoriaus pavaduotojo klientams pareigas.
Į vadovo pareigas sugrįžtantis F. Hrenchukas sako, kad bendrovė ir toliau išlaikys orientaciją į geriausią klientų patirtį.
„Niekad nebuvau nutolęs nuo bendrovės ir joje priimamų sprendimų, todėl sugrįžtu į gerai man žinomą, stiprią „Bitę“. Rinkoje išsiskiriame paslaugomis, kurių iki mūsų niekas savo vartotojams nesiūlė. Klientai vertina mūsų pastangas jais rūpintis labiau kiekvieną dieną. Laikysimės šios krypties ir stiprinsime savo pozicijas rinkoje“, – sako „Bitė Lietuva“ generalinis direktorius F. Hrenchukas.


F. Hrenchukas „Bitės“ įmonių grupei vadovauja nuo 2008 m., nuo 2007 m. – bendrovei „Bitė Latvija“. Šiemet dienraščio „Dienas Bizness“ jis pripažintas vienu iš geriausių vadovų Latvijoje.


Anksčiau F. Hrenchukas buvo „Vodafone“ bendrovės padalinio Čekijoje direktorių tarybos narys, vyr. technologijų vadovas ir viceprezidentas, atsakingas už pardavimus ir aptarnavimą. F. Hrenchukas baigė ekonomikos ir verslo administracijos studijas Toronto universitete.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed