„Huawei“ investuos 70 mln. eurų į tyrimus Suomijoje
Įvairenybės
Trečiadienis, 12 Gruodis 2012 11:22

2012 m. gruodžio 12 d. Informacinių ir ryšio technologijų sprendimų tiekėja „Huawei“ paskelbė ketinimus per penkerius metus investuoti 70 mln. eurų į mokslinių tyrimų centro kūrimą Helsinkyje. Investicija sustiprins kompanijos mokslinių tyrimų pajėgumus, o šios srities darbuotojų skaičius viršys esamus 70 tūkst.

 

Mokslinių tyrimų centras Suomijoje taps pagrindine varomąja jėga naujoms mobiliųjų įrenginių technologijoms. Pirmieji projektai bus orientuoti į programinės įrangos kūrimą išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, optimizuojant vartotojų patirtį naudojantis „Android“ ir „Windows Phone 8“ operacinėmis sistemomis. Veiklos pradžioje „Huawei“ planuoja samdyti 30 darbuotojų, tačiau per penkerius metus ketinama įdarbinti virš 100 žmonių.

 

„Tikime, kad raktas į mūsų prekės ženklo kūrimą – teikti klientams patikimą ir diferencijuotą vartotojo patirtį“, – teigia „Huawei“ viceprezidentas Vidurio, Rytų ir Šiaurės Europai Kennethas Fredriksenas. „Atvira ir inovatyvi aplinka Suomijoje yra puiki vieta stiprinti mūsų globalius mokslinių tyrimų pajėgumus, sukuriant naujas galimybes tiek „Huawei“, tiek Suomijos telekomunikacijų pramonei.“

 

Atviros ekonomikos ir užsienio investicinių iniciatyvų dėka, per pastaruosius 10 metų „Huawei“ Europoje ženkliai išaugo ir yra įsipareigojusi toliau didinti investicijas regione. Šių metų rugsėjį „Huawei“ paskelbė apie 2 mln. JAV dolerių investicijas į mokslinius tyrimus ir vietos viešųjų pirkimų ir meistriškumo centrą Jungtinėje Karalystėje. Šiuo metu „Huawei“ kompanijoje visoje Europoje dirba daugiau nei 7 tūkst. darbuotojų.

 

Mokslinių tyrimų centras Helsinkyje bus vienas iš pagrindinių kompanijos mokslinių tyrimų centrų, kartu su jau įsteigtu modemų ir technologijų dizaino centru Švedijoje ir vartotojų sąsajų tyrimų centru Jungtinėje Karalystėje.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed