Išaiškėjo tris naktis trukusio „SysAdmin 2012“ turnyro nugalėtojai
Įvairenybės
Pirmadienis, 08 Spalis 2012 15:34

Penktadienį pasibaigusiame trečiajame „SysAdmin 2012“ turnyre išaiškėjo geriausia šalies IT sistemų administratorių komanda. Turnyro finale dėl „Baltnetos“ taurės varžėsi dešimt komandų, o greičiausiai teisingai įveikę finalo užduotis šiemet nugalėtojais tapo komanda „Rinktinės Žebenkštys“, vos minute aplenkusi antrojoje vietoje likusią komandą.

„Šiemet turnyre dalyvavo 108 įvairių įmonių ir organizacijų IT sistemų administratorių – iššūkį priėmė 24 komandos. Joms teko padirbėti kompiuteriu ir galva, palakstyti miškais bei Vilniaus gatvėmis ir net pašokti įveikiant finalo užduotis. Tris iš eilės penktadienio vakarus vykusiame turnyre skirtingus etapus įveikdami dalyviai užtrukdavo nuo vienos iki beveik šešių valandų“, – teigia Audrius Žemgulis, UAB „Baltnetos komunikacijos“ technikos direktorius.

 

Finaliniame „SysAdmin 2012“ turnyro etape vykusio orientacinio miesto žaidimo dalyviai turėjo įsijausti į menamos slaptos valstybinės organizacijos „M.I.B“ („Men in Black“) padalinio „A.I.B“ („Admin In Black“) agentų vaidmenį. Specialioji agentų užduotis buvo pričiupti iš tamsiojoje mėnulio pusėje esančio kalėjimo pabėgusį pavojingą vienarankį nusikaltėlį, rezgantį piktus planus ir keliantį pavojų visai žemei.

 

Visus 12 žaidimo lygių pirmieji sėkmingai įveikė komanda „Rinktinės Žebenkštys“, kurią sudarė Šarūnas Stanius, Adelina Desiatnikaitė, Andrius Paurys, Valdas Vyšniauskis ir Algirdas Lašas. Pasak komandos kapitono Š. Staniaus, jų pergalę nulėmė pozityvus požiūris ir nusiteikimas gerai praleisti laiką. „Beveik viso žaidimo metu nebuvome pirmieji, vangokai sekėsi pradžia, tačiau sparčiau užduotis įveikiantys konkurentai pažadino kovinę dvasią ir nors tikėjomės užimti antrą ar trečią vietą, žaidimą įveikėme pirmieji. Komandos džiaugsmui nebuvo ribų,“ – sakė Š. Stanius.

 

Geriausi šalies sistemų administratoriai „SysAdmin“ turnyro metu buvo renkami trečiąjį kartą, dalyvauti buvo kviečiami visi IT specialistai, nepriklausomai nuo įmonių, kuriose dirba ir sistemų, kurias prižiūri. Šiemet turnyras pirmąjį kartą vyko trimis etapais. Pirmajame etape dalyviams teko įveikti specialių žinių reikalaujančias virtualias užduotis bei prisiminti programavimo stilių istoriją. Į antrąjį orientacinį etapą perėjusios šešiolika komandų palydovo žemėlapiuose išsidėsčiusiuose pastatuose turėjo atpažinti sudėtinių kompiuterio dalių vaizdą, pagal jį susiorientuoti ir pabėgioti gatvėmis bei miškais ieškant slaptažodžių, atpažinti informacijos mainų koduotės standartus ir pasitelkti loginį mąstymą mėginant patekti į turnyro finalą.

 

„SysAdmin 2012“ turnyro nugalėtojams atiteko UAB „Baltnetos komunikacijos“ įsteigtas 1000 eurų vertės prizas. Turnyro dalyviai taip pat buvo apdovanoti pasaulinės saugumo sprendimų kūrėjos „ESET“ atstovės Lietuvoje UAB „NOD Baltic“ ir infrastruktūrinius sprendimus verslui bei viešajam sektoriui siūlančios technologijų kompanijos „Simplea“ specialiaisiais prizais. Prie sėkmingo turnyro organizavimo prisidėjo ir mobiliojo ryšio operatorius „Bitė“, finalinio etapo metu aprūpinęs žaidėjus mobiliuoju internetu.

 

Daugiau informacijos galima rasti svetainėje www.sysadmin2012.lt.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed