„iF design awards“ įvertinti GAVIO įrenginiai jau Lietuvoje
Įvairenybės
Antradienis, 06 Lapkritis 2012 11:41

Kompanijos “Gavio” gaminamos ausinės, garsiakalbiai, telefonų ir planšetinių kompiuterių dėklai pasaulyje žinomi dėl itin novatoriškų dizaino ir funkcionalumo sprendimų ir jau spėjo sulaukti pripažinimo ne viename dizaino ir technologijų konkurse. Nuo šių metų lapkričio mėn. pradžios Pabaltijo šalių rinkoje pasirodė pirmasis co-brandinis ACME by Gavio produktas – “Hi-Fi mobile speaker WRENZ”. Ypatingai dekoruotos paukštelio formos garso kolonėlės sulaukė pripažinimo tarptautiniuose konkursuose, tokiuose kaip „iF design awards“ ir “Computex Taipei Awards”.

Didžiausias kasmetinis Europos dizaino konkursas „iF design awards“ vyksta Vokietijoje nuo 1953 m. Šiuo metu „iF“ logotipu pažymėti gaminiai tapo standartine produkto kokybės gaire, pripažinta gamintojų ir dizainerių, žiniasklaidos ir klientų. „Computex Taipei” – didžiausia kompiuterių paroda, organizuojama Azijos kontinente, antra pagal dydį visame pasaulyje. Paroda kasmet sulaukia didžiausių kompiuterių ir jų aksesuarų gamintojų, analitikų, žurnalistų iš viso pasaulio dėmesio. Garso kolonėlės “WRENZ” taip pat apdovanotos “The Stuff Awards 2011”.

 

„Šiais metais ACME didelį dėmesį skiria re-brandinimui ir produktų segmentacijai, tad bendradarbiavimas su žinomais ir pripažintais industrinio dizaino kūrėjais padeda vartotojus supažindinant ne tik su co-brandiniais įrenginiais, bet ir su novatoriškais mūsų dizainerių kuriamais UNIQUE produktų linijos kompiuterių priedais bei aksesuarais“, – pasakojo „ACME Europe“ Rinkodaros vadovas Marijus Aliulis.

 

Kiti du co-brandiniai ACME by Gavio produktai, mini ausinės „Metallon X“ ir „Metallon Ai2“, išsiskiria itin kokybiškai atkuriamais sodriais žemaisiais tonais, stulbinančiai gracingo dizaino aliuminio korpusu ir nauja patobulinta garso ir grojaraščio valdymo sistema.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed