IT specialistai: „Norėdamos išlikti IT bendrovės turėtų investuoti į darbuotojus”
Įvairenybės
Antradienis, 18 Rugsėjis 2012 00:00

IT specialistų trūkumui pasiekus kritinį lygį viena didžiausių el. verslo sprendimų ir IT įmonė Lietuvoje „Net Frequency” investuoja į būsimų darbuotojų ugdymą ir antrąkart organizuoja studentų praktikos dirbtuves – „NFQ Akademiją”. Gabiausi IT specialybių studentai turės galimybę tris mėnesius lankyti naujos formos praktikos akademiją, kurioje paskaitas apie komercinių IT projektų įgyvendinimą, produktų kūrimą, programavimą, el. verslo subtilybes ir kitas sritis skaitys šios srities profesionalai.

„Daugelis IT įmonių vis rimčiau svarsto galimybę perkvalifikuoti darbuotojus  ar įdarbinti trūkstamus IT specialistus iš trečiųjų pasaulio šalių. Kitas kelias, kuriuo pasukome ir mes, yra išankstiniai būsimų specialistų mokymai ir investicijos į jų kompetencijas. Tokios investicijos be abipusių įsipareigojimų yra gana rizikingos, tačiau susiklosčiusi situacija rinkoje nepalieka kitų pasirinkimo galimybių. Iš viso „NFQ Akademijos” vystymui šiemet skyrėme 180 000 litų”, - teigia studentų praktikos dirbtuves „NFQ Akademija” organizuojančios bendrovės „Net Frequency”  projektų padalinio vadovas Paulius Insoda.

 

Gabiausiems ir labiausiai pasižymėjusiems studentams bus suteikta galimybė likti dirbti „Net Frequency” kompanijoje. Po pavasarį vykusios pirmosios „NFQ Akademija” sesijos buvo įdarbinti septyni studentai, kurie įmonėje sėkmingai darbuojasi iki šiol.

Tris mėnesius trunkančiose „NFQ Akademijos” paskaitose jaunieji IT specialistai gaus daugybę praktinių pamokų įgyvendinant komercinius projektus, patarimų kaip išvengti tipinių klaidų bei semsis skirtingų programavimo kalbų žinių. Rudens „NFQ Akademijos” sesijai planuojama atrinkti keturiasdešimt dalyvių, iš kurių dešimčiai bus pasiūlyta perspektyvi darbo vieta. „NFQ Akademijoje” dalyvaujantiems studentams bus sudarytas lankstus su studijų tvarkaraščiu derinamas paskaitų grafikas. Praktikos dirbtuvėse paskaitas ves net 11 skirtingo profilio patyrusių IT specialistų.

„Tokio tipo darbuotojų kalvės Lietuvoje - vis dar naujiena, nors  tokiose išsivysčiusiose šalyse kaip JAV, Vokietija ar Didžioji Britanija, kur suvokiama IT specialistų ugdymo būtinybė, panašios specialistų tobulinimo programos tarp tokių didžiųjų IT milžinių kaip „Microsoft” ar „Google” yra  gan populiarios. Lietuvoje turime puikius technologijų krypties universitetų studentus, kuriems šalia įgytų teorinių žinių dažnai pritrūksta praktikos. Manome, jog tokiu atveju abipusiame jaunųjų talentų ugdyme turėtų prisidėti ir privačios organizijos – tokios kaip mes”, - pasakoja P. Insoda.

UAB „Net Frequency“ – tarptautinė elektroninės komercijos sprendimų, internetinės rinkodaros ir IT specialistų kompanija, Lietuvoje veiklą pradėjusi 2002 metais. Bendrovė priklauso TECHNOPARK įmonių grupei, kurios padaliniai veikia Vokietijoje ir Lietuvoje. Šiandien grupėje iš viso dirba 115 darbuotojų. „Net Frequency” per dešimtmetį yra įgyvendinusi daugiau kaip 300 sudėtingų elektroninės komercijos projektų daugiau nei 10 šalių, tarp kurių – Lietuvoje populiarios elektroninės parduotuvės www.e-senukai.lt, www.imk.lt, www.gastronomas.lt, www.ishop.lt, www.topocentras.lt, www.knyguklubas.lt  ir kiti.

Daugiau informacijos – http://www.nfq.lt/apie-akademija/. Suinteresuoti studentai kviečiami gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką pateikti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia ?jungti Javaskript?, kad matytum?te tai .

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed