Japoniškas „Jumbo Jet 747“ iš „Sharp“
Įvairenybės
Trečiadienis, 07 Rugpjūtis 2013 13:33

2013 m. liepos pabaigoje Europos rinkoje pasirodė naujausias „Sharp“ 70 colių televizorius „AQUOS LED 3D LE747“. LE747 serijos televizorių ekranai AQUOS naudoja naujausią „Sharp“ sukurtą vaizdo apdorojimo technologiją.

 

Ekrano kokybė ir dydis nėra vienintelės naujojo televizoriaus stipriosios pusės:

tarp jo privalumų taip pat yra prieinama kaina ir puikus energijos suvartojimo efektyvumas.

 

177 cm (70 colių) įstrižainės televizoriaus ekranas bet kurį kambarį gali paversti kino teatru – vartotojai mėgausis beveik realaus dydžio vaizdais. Su naujuoju „Jumbo“ iš „Sharp“ 2D bei 3D filmų žiūrėjimas ar sporto varžybos taps jaudinančia ir unikalia patirtimi.

 

„LE747“ ekrano vaizdų kokybė tokia pat stebinanti kaip ir jo dydis. Nuostabios spalvos, puikus kontrastingumas ir nuoseklios greito judesio scenos – visa tai užtikrinama „X-GEN“ ekrano savybėmis ir „Full HD“ skiriamąja geba. Tuo pat metu 100 Hz režimu rodomas vaizdas pagerinamas papildomu filtru.

 

„Sharp AQUOS LED 3D LC-70LE747“ televizorius unikalus ne tik savo dydžiu, bet ir vaizdo kokybe. Papildomos funkcijos, dviejų branduolių procesorius ir naujasis „Home“ ekranas – šis televizorius yra tikras namų pramogų centras. Turėdami „AQUOS NET+“ platformą žiūrovai galės prieiti prie neapsakomos gausybės skirtingų programų, tokių kaip „vaizdo įrašai pagal poreikį“, bei atskirų laikmenų bibliotekų. Per atvirą naršyklę naujojo „Sharp“ televizoriaus savininkai galės mėgautis neribota prieiga prie interneto. Naudodamas specialiąsias taikomąsias programas, skirtas „iOS“ ir „Android“ platformoms, šis didžiulis 70 colių televizorius gali būti valdomas išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu, per jį galima peržiūrėti nuotraukas, klausytis muzikos ir žiūrėti filmus iš kitų įrenginių, prijungtų belaidžiu ryšiu.

 

„Sharp AQUOS LED 3D LC-70LE747“ televizorius pateikiamas su HD derintuvais: DVB-T / DVB-C / DVB-S/S2. Tai suteikia naudotojams galimybę prieiti prie skaitmeninės antžeminės televizijos kanalų. Be to, įdiegtas DVB-T2 derintuvas leidžia gaudyti signalus režimu, kuris jau tapo standartiniu daugelyje Europos šalių. Tai reiškia, kad „LE747“ naudotojai yra pasirengę transliavimo signalų pasikeitimams.

 

„LE747“ taip pat pateikiamas su laikmenų grotuvu, per kurį galima žiūrėti nuotraukas, vaizdo įrašus, klausytis muzikos iš USB arba namų tinklo DLNA serverio.

 

Suvartodamas ypač mažai elektros energijos televizorius atitinka labai griežtus A+ energijos suvartojimo efektyvumo klasės kriterijus.

 

Apytikslė kaina: 10 300 Lt.

 

 

Pagrindinės funkcijos

 • Ekrano skersmuo: 177 cm / 70 colių

 • „FULL HD X-GEN“ ekranas (1920 X 1080 X 3)

 • HD derintuvas (DVB-T/T2 / DVB-C / DVB-S/S2)

 • LCD 3D TV su siauru rėmeliu ir kraštinių apšvietimu

 • Dvigubų 100 HZ kadrų kontrolė filtru pagerina vaizdo transliavimo kokybę

 • Prieiga prie interneto per „AQUOS NET+“

 • „Multimedia player“ (per namų tinklą DLNA arba iš USB)

 • „USB TIMESHIFT“ ir „PVR“ funkcija leidžia lengvai suprogramuoti ir prieiti prie įrašytos medžiagos

 • A+ energijos klasė

 

 

Apie „Sharp“ televizorius

 

Būdama pasaulyje pirmaujanti plataus vartojimo elektronikos gamintoja ir skaitmeninės technologijos pradininkė, „Sharp“ nuolatos kuria naujus garso ir vaizdo gaminius, siekdama patenkinti vartotojų poreikius ir pageidavimus. „Aquous“ yra pirmaujantis didelio ekrano LCD televizorių prekės ženklas. Daugiau informacijos galima rasti internetinėje svetainėje adresu: www.sharp.pl.

 

Apie „Sharp“

„Sharp“ yra pažangiausios elektronikos tyrimų ir tobulinimų lyderė. Įmonės elektronikos gaminių asortimentas apima LCD televizorius, garso sistemas ir buitines prekes (pvz., šaldytuvus, šaldiklius, mikrobangų krosneles), taip pat oro valytuvus. Nauji sprendimai, pavyzdžiui, „Steamwave“ krosnelės (mikrobangų krosnelės su „trys viename“ gaminimo garuose funkcija), „Quattron“ technologija LCD televizoriuose ir „Plasmacluster“ jonų technologija, naudojama buitiniuose prietaisuose, atspindi modernų įmonės profilį. Vienas iš „Sharp“ technologijų pagrindinių savybių – aplinkos tausojimas, ir tai matoma technologijose, kaip kuriami ir gaminami gaminiai. Ekologiškos medžiagos, mažos energijos sąnaudos ir perdirbimo galimybės yra „Sharp“ prioritetai.

 


Susijusios naujienos:

 • Ką reikėtų žinoti apie FM moduliatorius? (2022-06-27)

  Automobilinė antena yra reikalinga kiekvienam automobiliui, jeigu norite klausytis muzikos, kurią transliuoja radijo stotys. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad senos sistemos priimdavo kasetes ir kompaktinius diskus, kuriuose būdavo įrašyta muzika.

 • Skani žuvis palia: aprašymas, maisto gaminimo patarimai (2022-05-25)

  Palia – žuvis, kuri dažnai vadinama kitais vardais. Ji gana didelė, pilnai suaugusios žuvies svoris gali siekti 4-5 kilogramus. Virtuvių šefai ypatingai vertina šią žuvį, nes ji turi puikų skonį, nedidelį kiekį kaulų ir yra išskirtinio rausvo atspalvio, todėl apetitas kyla bevalgant.

   

 • Ar laidai ir kiti elektronikos prietaisai namuose gali kelti pavojų Jūsų augintiniui? (2022-05-25)

  Jei į jūsų namus netrukus atvyks naujas augintinis, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti saugios erdvės sukūrimu. Jauni gyvūnai yra labai smalsūs, todėl jie gali neatsispirti pagundai paragauti laidų ar kitų nevalgomų daiktų. Judrūs augintiniai gali užkliūti už laidų ir nuversti įvairius elektronikos prietaisus, ir tai gali baigtis ne vien tik dideliais nuostoliais, bet taip pat ir gyvūno sveikatos sutrikdymu. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

 • Pagrindinės priežastys, kodėl katė nesinaudoja draskykle (2022-05-04)

  Apdraskyti baldai – vienas didžiausių kačių augintojų siaubų, tačiau šios problemos tikrai bus galima išvengti, jei pasirūpinsite tinkama draskykle. Dažnas šeimininkas yra pasiryžęs tokiai „įrangai“ skirti tikrai nemažą pinigų sumą, tačiau ne taip ir retai tenka susidurti su viena ta pačia problema: katė vengia galąsti nagus tam paskirtoje vietoje... Kartais taip nutinka dėl labai paprastų priežasčių, todėl svarbu jas identifikuoti ir atlikti tam tikrus pakeitimus. Taigi, kodėl katei gali nepatikti jos draskyklė?

 • Pirmosios pagalbos kursai: kodėl tai svarbu? (2022-05-03)

  Pagalba yra geriausias dalykas, kuris gali nutikti, jei patenkama į avariją ar susižeidžiama, dėl to žmonės, kurie vairuoja ar dirba darbus, kuriuose reikalinga suteikti pagalbą, turi išmanyti pirmąją pagalbą. Žinoma, kaip pasirūpinti nukentėjusiuoju geriausiai žino medikai, tačiau jei tinkamai sureaguosite  jūs, galite padėti išgelbėti gyvybę.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed