Japoniškas „Jumbo Jet 747“ iš „Sharp“
Įvairenybės
Trečiadienis, 07 Rugpjūtis 2013 13:33

2013 m. liepos pabaigoje Europos rinkoje pasirodė naujausias „Sharp“ 70 colių televizorius „AQUOS LED 3D LE747“. LE747 serijos televizorių ekranai AQUOS naudoja naujausią „Sharp“ sukurtą vaizdo apdorojimo technologiją.

 

Ekrano kokybė ir dydis nėra vienintelės naujojo televizoriaus stipriosios pusės:

tarp jo privalumų taip pat yra prieinama kaina ir puikus energijos suvartojimo efektyvumas.

 

177 cm (70 colių) įstrižainės televizoriaus ekranas bet kurį kambarį gali paversti kino teatru – vartotojai mėgausis beveik realaus dydžio vaizdais. Su naujuoju „Jumbo“ iš „Sharp“ 2D bei 3D filmų žiūrėjimas ar sporto varžybos taps jaudinančia ir unikalia patirtimi.

 

„LE747“ ekrano vaizdų kokybė tokia pat stebinanti kaip ir jo dydis. Nuostabios spalvos, puikus kontrastingumas ir nuoseklios greito judesio scenos – visa tai užtikrinama „X-GEN“ ekrano savybėmis ir „Full HD“ skiriamąja geba. Tuo pat metu 100 Hz režimu rodomas vaizdas pagerinamas papildomu filtru.

 

„Sharp AQUOS LED 3D LC-70LE747“ televizorius unikalus ne tik savo dydžiu, bet ir vaizdo kokybe. Papildomos funkcijos, dviejų branduolių procesorius ir naujasis „Home“ ekranas – šis televizorius yra tikras namų pramogų centras. Turėdami „AQUOS NET+“ platformą žiūrovai galės prieiti prie neapsakomos gausybės skirtingų programų, tokių kaip „vaizdo įrašai pagal poreikį“, bei atskirų laikmenų bibliotekų. Per atvirą naršyklę naujojo „Sharp“ televizoriaus savininkai galės mėgautis neribota prieiga prie interneto. Naudodamas specialiąsias taikomąsias programas, skirtas „iOS“ ir „Android“ platformoms, šis didžiulis 70 colių televizorius gali būti valdomas išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu, per jį galima peržiūrėti nuotraukas, klausytis muzikos ir žiūrėti filmus iš kitų įrenginių, prijungtų belaidžiu ryšiu.

 

„Sharp AQUOS LED 3D LC-70LE747“ televizorius pateikiamas su HD derintuvais: DVB-T / DVB-C / DVB-S/S2. Tai suteikia naudotojams galimybę prieiti prie skaitmeninės antžeminės televizijos kanalų. Be to, įdiegtas DVB-T2 derintuvas leidžia gaudyti signalus režimu, kuris jau tapo standartiniu daugelyje Europos šalių. Tai reiškia, kad „LE747“ naudotojai yra pasirengę transliavimo signalų pasikeitimams.

 

„LE747“ taip pat pateikiamas su laikmenų grotuvu, per kurį galima žiūrėti nuotraukas, vaizdo įrašus, klausytis muzikos iš USB arba namų tinklo DLNA serverio.

 

Suvartodamas ypač mažai elektros energijos televizorius atitinka labai griežtus A+ energijos suvartojimo efektyvumo klasės kriterijus.

 

Apytikslė kaina: 10 300 Lt.

 

 

Pagrindinės funkcijos

 • Ekrano skersmuo: 177 cm / 70 colių

 • „FULL HD X-GEN“ ekranas (1920 X 1080 X 3)

 • HD derintuvas (DVB-T/T2 / DVB-C / DVB-S/S2)

 • LCD 3D TV su siauru rėmeliu ir kraštinių apšvietimu

 • Dvigubų 100 HZ kadrų kontrolė filtru pagerina vaizdo transliavimo kokybę

 • Prieiga prie interneto per „AQUOS NET+“

 • „Multimedia player“ (per namų tinklą DLNA arba iš USB)

 • „USB TIMESHIFT“ ir „PVR“ funkcija leidžia lengvai suprogramuoti ir prieiti prie įrašytos medžiagos

 • A+ energijos klasė

 

 

Apie „Sharp“ televizorius

 

Būdama pasaulyje pirmaujanti plataus vartojimo elektronikos gamintoja ir skaitmeninės technologijos pradininkė, „Sharp“ nuolatos kuria naujus garso ir vaizdo gaminius, siekdama patenkinti vartotojų poreikius ir pageidavimus. „Aquous“ yra pirmaujantis didelio ekrano LCD televizorių prekės ženklas. Daugiau informacijos galima rasti internetinėje svetainėje adresu: www.sharp.pl.

 

Apie „Sharp“

„Sharp“ yra pažangiausios elektronikos tyrimų ir tobulinimų lyderė. Įmonės elektronikos gaminių asortimentas apima LCD televizorius, garso sistemas ir buitines prekes (pvz., šaldytuvus, šaldiklius, mikrobangų krosneles), taip pat oro valytuvus. Nauji sprendimai, pavyzdžiui, „Steamwave“ krosnelės (mikrobangų krosnelės su „trys viename“ gaminimo garuose funkcija), „Quattron“ technologija LCD televizoriuose ir „Plasmacluster“ jonų technologija, naudojama buitiniuose prietaisuose, atspindi modernų įmonės profilį. Vienas iš „Sharp“ technologijų pagrindinių savybių – aplinkos tausojimas, ir tai matoma technologijose, kaip kuriami ir gaminami gaminiai. Ekologiškos medžiagos, mažos energijos sąnaudos ir perdirbimo galimybės yra „Sharp“ prioritetai.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed