Jau rytoj – pirmoji metinė „Wix“ konferencija
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 10 Spalis 2013 16:11

Rytoj, spalio 11 d., „Teatro arenoje“ rinksis tiek pirmąsias verslo idėjas įgyvendinantys entuziastai, tiek patyrę marketingo specialistai iš Baltijos šalių. Čia vyks Izraelio kompanijos „Wix“ konferencija „Building High-Growth Internet Companies“, skirta jauno verslo plėtrai regione. Renginyje pranešimus skaitys ir pasaulyje plačiai žinomi interneto guru, tokie kaip buvęs „Skype“ vadovas Michaelis Jacksonas ar kompanijos „Wix“ įkūrėjas Giora Kaplanas, ir Lietuvos internetinio verslo ekspertai.


„Džiaugiamės „Wix“ konferenciją organizuodami Lietuvoje – juk mūsų šalis pasižymi veržlia verslo kultūra ir dideliu čia dirbančių žmonių potencialu, – sako „Wix“ padalinio Lietuvoje direktorė Monika Laukaitė. – Tikime, kad renginys, pritrauksiantis tiek profesionalus, tiek dar tik pradedančius savo verslą, taps platforma keistis gerąją patirtimi, įkvėpsiančia dideliems darbams. Juk ir visame pasaulyje populiarus „Skype“, kurio buvusį vadovą pavyko pakviesti į mūsų konferenciją, savo istoriją pradėjo kaimyninėje Estijoje, tad ir mūsų šalyje jau šiandien gali gimti sėkmingi ir inovatyvūs verslai.“

Buvęs „Skype“ vadovas Michaelis Jacksonas, dabar dirbantis tarptautinėje investicijų kompanijoje „Mangrove Capital Partners“, ir turintis 25 metų patirtį idėjas išaugti iki multimilijoninio verslo, pradės konferenciją pranešimu apie aistrą, užsidegimą ir realybę. Giora Kaplanas, įkūręs daugiau nei 38 mln. vartotojų turinčią internetinių portalų kūrimo platforma „Wix“, atskleis internetinio verslo paslaptis, padedančias minimaliais kaštais pasiekti maksimumą. Investavimo kompanijos „Mangrove Capitals Partners“ partneris Roy‘us Saarsas dalinsis patirtimi iš mobilaus interneto fronto bei įžvalgomis apie ateities technologijas. Lietuvos interneto sprendimų kompanijos „Gaumina“ direktorius Darius Bagdžiūnas kalbės apie kūrybiškumo mechaniką bei kaip pradedančiajam verslui pasirinkti efektyviausią veiklos kryptį. Pranešimus taip pat skaitys „Wix“ internetinio marketingo direktorius Talas Zoharas, kūrybos vadovas Zachi Massas, programinės įrangos gamintojo „Soluto“ įkūrėjas Tomeras Dviras, finansų vadovė Nurit Reder.

Daugiau informacijos bei nemokama registracija į renginį: www.wixlithuania2013.com

„Wix“ savaitgalis tęsis menų fabrike „Loftas“, kur spalio 12-13 d. vyks programuotojams, dizaineriams bei kitiems technologijų entuziastams skirtas hackathon‘as (renginys, kurio metu IT specialistai kuria naujas programas). Čia jie bus kviečiami kurti šiuolaikiškas, lengvai adaptuojamas programėles internetinių portalų kūrimo platformai. Sėkmingos programėlės bus patalpintos Wix.com programėlių parduotuvėje, suteiksiančioje galimybę jų kūrėjams gauti pajamų iš daugiau nei 38 mln. vartotojų auditorijos. Hackathon‘o metu, „Wix“ įkūrėjai konsultuos visus norinčius, kaip verslo idėją išauginti iki tarptautinės kompanijos. Daugiau informacijos: www.wixhackathonlt.com

Wix.com yra pirmaujanti debesų kompiuterija paremta internetinių portalų kūrimo platforma, turinti daugiau nei 38 milijonų registruotų vartotojų visame pasaulyje. Kompanija buvo įkurta tikint, kad internetas privalo būti prieinamas visiems, norintiems kurti, plėtoti ar kitaip prisidėti prie bendro projekto. Suteikdama galimybę užsisakyti nemokamą ir mokamą vartotojo profilio prenumeratą, „Wix“ milijonams įmonių, organizacijų, specialistų ir pavienių asmenų palengvina verslo ar prekių ženklų informacijos sklaidą internete. „Wix.com“ redaktorius“ ir ištobulinta „Programėlių parduotuvė“ leidžia svetainės vartotojams kurti bei valdyti visiškai integruotą ir dinamišką skaitmeninį turinį. „Wix“ būstinė yra Tel Avive, biurai įkurti San Franciske, Niujorke, Dnepropetrovske, o dabar ir Vilniuje.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed