Ką įdomaus galima veikti namuose lietingą dieną?
Įvairenybės
Trečiadienis, 04 Gegužė 2022 09:24

Orų prognozė negarantuoja gerų žinių: lietus ir vėsus oras mūsų nepaliks dar kurį laiką.  O ką tokiu oru veikti, nei nesinori kojos kelti iš namų? Yra daugybė veiklų, kuriomis galima užsiimti, tačiau kartais pritrūksta idėju, ypač jei blogas oras tęsiasi ištisas savaites.

Pirmas dalykas, kurį gali veikti lietingą dieną - skirti laiko sau

Kada paskutinį kartą susitelkėte į save? Pagalvokite apie tai, ką norėjote veikti seniai, bet vis tiek nebuvo laiko tai padaryti. Atsisėsk ir pagalvok, ką tu nori veikti? Išmeskite visus poreikius ir nuoširdžiai paklauskite savęs, ko dabar trūksta. Norite miegoti visą dieną ir žiūrėti serialą? Prašau. Svajoji pagaliau iškepti pyragą?

Griebkite receptą ir pirmyn! Būtinos sau dienos, kurių metu mes papildome energiją, atpalaiduojame protą ir kūną ir jaučiamės geriau.

Laikas sau atsiperka, nes norisi ir pailsėti, ir kartais nuveikti ką nors tokio, kas visiškai nepriimtina. Galbūt norisi tiesiog leisti laiką su telefonu, žiūrėti serialą visą dieną ar pasidaryti veido kaukę. Juk viskas galima, nes reikia dienų sau.

Susitvarkykite namus, jei tik yra tam noro. Gaila laisvalaikį švaistyti buities darbams? Žinoma, tačiau pagalvok, kaip puikiai jausiesi, kai kambarys bus tvarkingas, o visi daiktai turės savo vietą. Įsijunk mėgstamiausią grojaraštį, pasiraitok rankoves ir pirmyn į darbus! O kiek užmirštų daiktų atrasi...Tavo spintoje tikrai yra keletas drabužių, kurie jau seniai tau nusibodo, išbluko ar tiesiog atgyveno. Surink juos, o likusius tvarkingai sulankstyk ir sukabink, kad kiekvieną rytą nereikėtų raustis drabužių krūvoj ieškant naujo derinuko. Senų rūbų neskubėk išmesti, juos gali išmaniai atnaujinti. O tai puikus užsiėmimas lietingą dieną!

Knygyno vitrinoje žvilgsnis dažnai užkliūva už įdomios knygos, tačiau niekaip nesugalvoji, kurią jų perskaityti? Lietingą dieną skirk savo skaitinių sąrašo sudarymui, taip nebereiks laisvą minutę sukti galvos, kokią knygą skaityti. Trūksta idėjų? Skaitykite straipsnius, kuriuose rasite puikių knygų patarimų. Lietingos dienos palydovai - filmai ir serialai. Tačiau kartais atrodo, kad visi įdomūs filmai - jau matyti. Kodėl nepaskyrus laisvo pusdienio forumų naršymui ir savo vasaros filmų sąrašo sudarymui?

Lietingą dieną galima paversti tokia, kurios nepamiršite

Jei nuobodu vieniems būti namuose, galima pasikviesti į svečius draugus, kurie kartu smagiai leis laiką. Jei yra šilta vasaros diena, draugus pakvieskite į terasą. Jei gyvenate bute ir galvojate, kad jame negalima įrengti terasos, jūs klystate. Neretai balkonas asocijuojasi su šaltomis betoninėmis grindimis ir skalbinių virvėmis. O štai medinės grindys ir patogūs krėslai, tai – terasa. Balkonų atnaujinimui ar įrengimui būtų galima pasisemti nemažai idėjų iš terasų įrengimo principų. Jei ieškote, kas įrengtų terasą balkone kreipkitės čia: https://terasustatyba.lt/balkono-terasos/

Erdvė gryname ore tampa itin aktuali šiltuoju metų laiku. Mažas balkonas gali tapti puikia ramybės oaze išgerti puodelį kavos ar paskaityti knygą, o didelė lauko terasa bus puiki vieta svečiams priimti. O jei mes jums pasiūlytume įsirengti terasą balkone? Balkono terasos įrengimas nėra toks sudėtingas kaip atrodo, jei visus darbus patikite profesionalams!

Vakarėliui su draugais įrengus jaukias ir malonias vaikščioti medines grindis, balkone galima pasistatyti skėtį nuo saulės ir minkštus krėslus, sofą ar, jei leidžia balkono dydis, gultus deginimuisi. Balkono terasa leis mėgautis grynu oru net ir gyvenant bute ir leidžiant laiką su draugais.

 


Susijusios naujienos:

 • Skani žuvis palia: aprašymas, maisto gaminimo patarimai (2022-05-25)

  Palia – žuvis, kuri dažnai vadinama kitais vardais. Ji gana didelė, pilnai suaugusios žuvies svoris gali siekti 4-5 kilogramus. Virtuvių šefai ypatingai vertina šią žuvį, nes ji turi puikų skonį, nedidelį kiekį kaulų ir yra išskirtinio rausvo atspalvio, todėl apetitas kyla bevalgant.

   

 • Ar laidai ir kiti elektronikos prietaisai namuose gali kelti pavojų Jūsų augintiniui? (2022-05-25)

  Jei į jūsų namus netrukus atvyks naujas augintinis, pirmiausia turėtumėte pasirūpinti saugios erdvės sukūrimu. Jauni gyvūnai yra labai smalsūs, todėl jie gali neatsispirti pagundai paragauti laidų ar kitų nevalgomų daiktų. Judrūs augintiniai gali užkliūti už laidų ir nuversti įvairius elektronikos prietaisus, ir tai gali baigtis ne vien tik dideliais nuostoliais, bet taip pat ir gyvūno sveikatos sutrikdymu. Kad taip nenutiktų, vertėtų pasinaudoti keliais paprastais patarimais.

 • Pagrindinės priežastys, kodėl katė nesinaudoja draskykle (2022-05-04)

  Apdraskyti baldai – vienas didžiausių kačių augintojų siaubų, tačiau šios problemos tikrai bus galima išvengti, jei pasirūpinsite tinkama draskykle. Dažnas šeimininkas yra pasiryžęs tokiai „įrangai“ skirti tikrai nemažą pinigų sumą, tačiau ne taip ir retai tenka susidurti su viena ta pačia problema: katė vengia galąsti nagus tam paskirtoje vietoje... Kartais taip nutinka dėl labai paprastų priežasčių, todėl svarbu jas identifikuoti ir atlikti tam tikrus pakeitimus. Taigi, kodėl katei gali nepatikti jos draskyklė?

 • Pirmosios pagalbos kursai: kodėl tai svarbu? (2022-05-03)

  Pagalba yra geriausias dalykas, kuris gali nutikti, jei patenkama į avariją ar susižeidžiama, dėl to žmonės, kurie vairuoja ar dirba darbus, kuriuose reikalinga suteikti pagalbą, turi išmanyti pirmąją pagalbą. Žinoma, kaip pasirūpinti nukentėjusiuoju geriausiai žino medikai, tačiau jei tinkamai sureaguosite  jūs, galite padėti išgelbėti gyvybę.

 • Kaip planuojant remontą „nenuskausminti“ savo piniginės? (2022-05-03)

  Galima sakyti, kad namų remontas yra sudėtinga užduotis, kuriai reikalingi valdymo įgūdžiai, ir kiekvienas, norintis atnaujinti nekilnojamąjį turtą, turi jausti šį vaidmenį. Viena vertus, tai tampa džiaugsmingu ir kūrybingu procesu, kita vertus, reikia pereiti kryžiaus kelią ir galiausiai palikti statybvietę po ilgos priežiūros. Atsakingai rinkitės remontininkus, prižiūrėkite projektą, atlikite sąmatas-visa tai turi būti suderinta ir tikslinga, kad tikrai išvengtumėte tokio remonto, kuris reikalauja ... pakartotinio remonto.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed