Ką svarbu žinoti draudžiantis automobilį internetu?
Įvairenybės
Pirmadienis, 24 Vasaris 2014 10:44

Draudimas – tai nuo seno visiems gerai žinoma paslauga. Nors Lietuvoje draudimas taip pat ne naujas dalykas, tačiau klientai, ieškodami pigaus ir patikimo draudimo, vis dar susiduria su įvairiais neaiškumais.

 

Kas svarbu renkantis privalomąjį automobilio draudimą?

 

* Dažniausiai pasitaikantis neaiškumas - registracijos vieta. Adresas turi būti nurodytas toks pat kaip ant techninio paso (registracijos dokumentų) ir nebūtinai turi sutapti su gyvenamąja vieta. Būtent dėl šios priežasties pasitaiko atvejų, kai automobilio draudimas išrašomas, tačiau vis tiek laikomas negaliojančiu.


* Vienos draudimo bendrovės kiek atsargiau žiūri į vairuotojus su mažesne patirtimi ir nuolaidą taiko nuo 5 iki 25 metų stažą turintiems vairuotojams, tuo tarpu kitos jokių nuolaidų netaiko iki 10 metų vairuotojo stažą turintiems asmenims.

 

* Būtina atkreipti dėmesį, kad kai kurių draudimo bendrovių žalios kortelės (važiavimui už Lietuvos ribų) įtraukiamos į draudimo kainą. Taigi šiuo atveju nėra skirtumo, ar žymėsite, kad Jums jos reikia, ar ne – kaina nuo to nesikeis. Neretai pasitaiko, kad klientai tik apsidraudę susivokia, jog jiems reikės žalios kortelės ir tai sudaro daug nepatogumų, nes reikia padengti kainų skirtumą. Žalią kortelę privaloma turėti net vykstant į Baltijos šalis.

 

Renkantis bet kokios rūšies draudimą internetu – taip pat verta atkreipti dėmesį į draudimo bendrovės pasirinkimą. Svarbiu aspektu turėtų tapti ne tik draudimo poliso kaina – verta įvertinti ir bendrovės patikimumą. Kainų skirtumai nesusidaro “iš oro” - paprastai šiam reiškiniui yra priežastys, iš kurių dažniausiai pasitaikanti - draudimo sąlygų skirtumai.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed