Kaip nustebinti vaikus, artėjančių švenčių proga, kad dovanos būtų tinkamos ir atitiktų šeimos biudžetą?
Įvairenybės
Antradienis, 26 Spalis 2021 14:32

Tėvams tikrai nereikia įtikti savo vaikams net ir per didžiąsias metų šventes. Anot specialistų, tėvai turi duoti savo atžaloms tuomet, kai tai leidžia finansinės sąlygos, ir apie dovanas, jų kilmę turi kalbėti anksčiau, o ne tik atėjus šventėms. Nors dovanos vaikams dažniausiai aktualios kokių nors švenčių metu, tačiau mes siūlome tiek savus, tiek kitus mylimus vaikus nustebinti kasdien, be jokios priežasties. Juk gyvenimas – nuostabus, tad reikia juo džiaugtis kuo labiau!

Kalėdų dovanos neturi būti duoklė savo vaikams, tėvai neturi per daug jaudintis, nes dovanas galima pirkti įvairias


Akivaizdu, kad kai kurie tėvai, sutaupę pinigų iš anksto, ruošdami brangias dovanas savo vaikams juos lepina ir jiems tai tampa įprastinis dalykas. Sunku nenuliūdinti 2–3 metų vaiko, tačiau 10 metų atžala jau sąmoninga, auganti asmenybė, su kuria galima pasikalbėti. Dovanos neturi sukelti šeimoje žemės drebėjimo, o jei sukelia, tai atspindi ne kaip susiklosčiusią situaciją. Tėvai, nerimaujantys, kaip sudurs galą su galu nupirkę vaikui brangų daiktą, turi suprasti, kad tai problema. Ir ji atsiradusi ne šiandien, o anksčiau. Geriausias sprendimas visuomet yra kompromisas – reikia kalbėti, ko norime ir ką galime sau leisti. Reikia apgalvoti šeimos biudžetą – ar tikrai bus įmanoma vaikui nupirkti, pavyzdžiui, brangų išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Beje, su jaunesniais, ikimokyklinio amžiaus vaikais sunku aptarti dovanų vertės klausimus, nes tokio amžiaus vaikai dar tiki Kalėdų Seneliu. Tačiau jei vaikai vyresni ir žino, kad Kalėdų Senelio funkciją atlieka tėvai, dovanas galima aptarti.

Kaip rūpestingi tėvai, mes tiekiame saugius žaislus, pagamintus iš mūsų įmonės ir partnerių iš aukštos kokybės medžiagų


Nuo gimtadienio iki Kalėdų, nuo krikšto (vienos gražiausių atostogų vaiko gyvenime) iki atrakcionų, šie žaislai puikiai tinka bet kokiai progai. Renkantis dovaną reikia atsižvelgti ne tik į naujagimio, bet ir į tėvų poreikius. Mūsų produktai daro vaikus laimingesnius, sveikesnius, lankstesnius Mes padėsime jums sukurti aplinką, kurioje vaikai jaustųsi puikiai. Pavyzdžiui, mūsų gaminami žaislai skirti vaikams nuo 6 mėn. iki 6 metų amžiaus. Tokiu atveju tai dovanos vaikams 2 metų, kurie jau noriai į savo rankas ima įvairius daiktus, liečia juos, ir taip pat dovanos vaikams 7 metų, kurie jais džiaugiasi kartu su draugais, žaislais dalinasi su kitais vaikais, kurie kartu padeda dar labiau džiaugtis turimu žaisliuku. Galiausiai, mūsų siūlomos dovanos vaikams 3 metų – ne tik žaismingos bei lavinančios, tačiau taip pat ir saugios. Visgi, siūlome dovanas, kad ir kokios jos būtų, leisti vaikui naudoti tik su tėvelių priežiūra.  Tuomet būsima ramus dėl geriausių akimirkų, kurios bus smagios, saugios ir tuo pačiu lavins: tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Geriausias sprendimas yra įdomios dovanos vaikams internetu.

 


Susijusios naujienos:

 • Kaip planuojant namų remontą „nenuskausminti“ savo piniginės? (2021-07-29)

  Galima sakyti, kad namų remontas yra sudėtinga užduotis, kuriai reikalingi valdymo įgūdžiai, ir kiekvienas, norintis atnaujinti nekilnojamąjį turtą, turi jausti šį vaidmenį. Viena vertus, tai tampa džiaugsmingu ir kūrybingu procesu, kita vertus, reikia pereiti kryžiaus kelią ir galiausiai palikti statybvietę po ilgos priežiūros. Atsakingai rinkitės remontininkus, prižiūrėkite projektą, atlikite sąmatas-visa tai turi būti suderinta ir tikslinga, kad tikrai išvengtumėte tokio remonto, kuris reikalauja ... pakartotinio remonto.

 • Įdomūs dalykai, kuriuos galima veikti lietingą dieną namuose (2021-07-29)

  Orų prognozė negarantuoja gerų žinių: lietus ir vėsus oras mūsų nepaliks dar kurį laiką.  O ką tokiu oru veikti, nei nesinori kojos kelti iš namų? Yra daugybė veiklų, kuriomis galima užsiimti, tačiau kartais pritrūksta idėju, ypač jei blogas oras tęsiasi ištisas savaites.

 • Vyriškas diržas - kaip išsirinkti stilingą aksesuarą? (2021-05-06)

  Diržas - yra vienas iš pagrindinių aksesuarų, leidžiančių kiekvienam vyrui paįvairinti savo išvaizdą, todėl tokį stiliaus elementą reikėtų išsirinkti kruopščiai. Laimei, šiais laikais vyriškų diržų pasirinkimas tikrai yra didelis ir už prieinamą daugeliui kainą. Džinsai, klasikinės kelnės, ar bet kokios kitos kelnės gali vizualiai pasikeisti su šiuo aksesuaru, svarbiausia atkreipti dėmesį į diržo detales. Reikėtų nepamiršti, kad vyriška mada yra konservatyvesnė nei moterų, vyrų spinta atnaujinama rečiau, kiekvienas daiktas parenkamas skrupulingai, įsivaizduojant kur ir kada bus naudojamas.

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed