„Kaspersky Lab“ pataria, kaip išvengti nemalonumų „Facebook“ vakarėliuose
Įvairenybės
Antradienis, 06 Rugpjūtis 2013 11:34

Anksčiau kvietimą į vakarėlį buvo galima gauti asmeniškai arba telefonu, o dabar sparčiai besivystančios technologijos suteikia galimybę surengti renginį „Facebook“ tinkle ir iš ten išsiųsti kvietimą draugams. Paaugliai, rengiantys vakarėlius, kol namie nėra tėvų, dažnai naudojasi tokiais būdais.

 

„Facebook“ leidžia daug greičiau ir paprasčiau sukviesti svečių, tačiau, be artimų draugų, į vakarėlį gali užsukti ir nepažįstamųjų. Jei renginio „Facebook“ organizatorius išsirinko tokius konfidencialumo nustatymus, kai kiekvienas norintis gali prisijungti prie renginio, į vakarėlį gali susirinkti daugybė nekviestų svečių. Nerimą tėvams kelia tai, kad paaugliai dažnai sąmoningai kviečia visus be išimties siekdami platesnio visuomeninio pripažinimo. Galų gale namie susirenka daug nepažįstamų žmonių, o tai gali būti gana rizikinga.

 

Tėvai riziką gali sumažinti pasinaudoję šiais būdais:

 

1. Draugaukite su savo vaiku ir socialiniuose tinkluose. Tai padės geriau suprasti atžalą, jo interesus, draugus, taip pat ir kontroliuoti veiksmus. O vaikas, suvokdamas, kad jo veiksmai „Facebook“ tinkle gali būti stebimi tėvų, nedarys skubotų veiksmų.

 

2. Kartu su vaiku aptarkite galimus padarinius. Prieš palikdami jį vieną namuose pasikalbėkite apie atsargumo ir saugumo taisykles.

 

3. Ir svarbiausia – pademonstruokite savo technologinį išprusimą. Kompiuteryje įjunkite tėvų kontrolę iš valdymo paketo Kaspersky Internet Security 2013. Tai padės išvengti neatsargių vaiko veiksmų ir nepageidaujamo asmeninės informacijos platinimo internete.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed