„Kinect“ programų kūrėjai laimėjo „Microsoft metų partnerio“ apdovanojimą
Įvairenybės
Antradienis, 02 Spalis 2012 13:01

Šiemet „Microsoft“ inovatyviausios naujos įmonės apdovanojimą pradedančiųjų verslininkų skatinimo programoje „BizSpark“ laimėjo bendrovė „Gluk Media“. „Microsoft“ lietuvių bendrovei apdovanojimą skyrė už unikalių projektų, kuriuose naudojamas žaidimų kompiuterio „Xbox“ judesių valdiklis „Kinect“, kūrimą ir jų idėjų plėtojimą medicinos, švietimo ir pramogų srityse.

 

„Gluk Media“ parodė, kokio aukšto meistriškumo lygio yra Lietuvos programuotojai. Jie gali kūrybingai pritaikyti „Microsoft“ technologijas daugelyje sričių ir suteikti naują požiūrį į tradicinius mokymosi, gydymo procesus“, - sakė „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius Kristijonas Kaikaris.

 

Kinect“ naudojamas klasėse, ligoninių palatose ir viešose erdvėse

 

Šiais metais bendrovė „Gluk media“ pristatė penkias „Kinect“ programėlių idėjas, kurios paįvairina pamokas mokyklose. Įmonė pasiūlė, kaip klasėse galima panaudoti „Kinect“ ir sukurti virtualias chemijos laboratorijas, geometrijos uždavinius išspręsti rankų judesiais, istorijos pamokas paįvairinti trimatėmis projekcijomis, o užsienio ir gimtųjų kalbų mokytis su balso atpažinimo funkcijomis. Taip pat bendrovė sukūrė interaktyvų „Kinect“ žaidimą vaikams apie saugų elgesį internete.

 

Medicinos srityje „Gluk Media“ bendradarbiauja su Vaikų ligoninės Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriumi ir kuria „Kinect“ programą, kuri padeda vaikams atsigauti po patirtų traumų. Ši programa seka vaiko judesius, rekomenduoja, kaip geriau atlikti fizinius reabilitacijos pratimus ir taip paspartinti gijimo procesą.

 

„Gluk Media“ sukurtos „Kinect“ programos atnešė inovacijų ir į pramogų pasaulį. Bendrovė su „Kinect“ pademonstravo vienas pirmųjų trimačių projekcijų Lietuvoje ir sukūrė unikalius rankų judesiais valdomus pramoginius žaidimus bei papildytos realybės sprendimus.

 

„Lietuvoje judesių atpažinimo technologijos yra populiarios pramogų sektoriuje, tačiau švietimo ar medicinos srityse jų panaudojimas dar turi neišnaudotų galimybių. Su tokiomis „Microsoft“ technologijomis kaip „Kinect“, IT bendrovės gali užpildyti šias spragas, geriau įgyvendinti kūrybines idėjas ir atrasti naujas verslo nišas. Šiuo metu didelį dėmesį telkiame medicinos sričiai ir ateityje planuojame savo „Kinect“ idėjas švietimui paversti pilnaverčiais produktais“, - sakė „Gluk Media“ direktorius Andrius Juvko.

 

Microsoft“ pradedantiesiems verslininkams suteikia visus „Kinect“ programų kūrimo įrankius ir platformą

 

Bendrovė „Gluk Media“ įsikūrė 2010 metais ir specializuojasi švietimo, medicinos ir pramogų sprendimų kūrime su „Microsoft Kinect“ technologija. Centrinėje ir Rytų Europoje „Gluk Media“ yra viena iš nedaugelio bendrovių, kuriančių „Kinect“ programas, pradedančiųjų verslininkų skatinimo programoje „BizSpark“. Šioje programoje pradedantieji verslininkai gali nemokamai naudotis „Visual Studio“, „SQL Server“, „Microsoft Expression“, „Kinect“, „Windows Phone“ programavimo įrankiais, „Windows 8“ operacine sistema bei „Windows Azure“ debesijos platforma. Programos dalyviai gali pasimokyti techninių ir verslo gudrybių vieni iš kitų, iš „BizSpark“ tinklo partnerių, taip pat bendrauti tarpusavyje vidinėje programos sistemoje. Didelis „BizSpark“ dalyvių tinklas bendrovėms suteikia palankias sąlygas reklamuoti savo produktus.

 

Dalyvauti „BizSpark“ programoje pretenduoja privatūs pradedantieji verslai, kuriantys programinės įrangos produktus ar paslaugas, veikiantys ne ilgiau kaip penkerius metus ir turintys mažiau nei 2,6 mln. litų (1 mln. JAV dolerių) metinės apyvartos. „BizSpark“ programos narius remia pasaulinės pradedančiųjų verslininkų bendruomenės, „Startup America Partnership“, „Founder Institute“, „Startup Weekend“, „DEMO“, „TechStars“, „SVF Forum“. Lietuvoje „BizSpark“ tinklo partneriai yra „KTU Startup Space“, „Startup Highway“, „Northtown Technology Park“ ir „Verslauk“.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed