Kodėl verta draustis gyvybės draudimu?
Įvairenybės
Pirmadienis, 02 Birželis 2014 14:59

Žmonės dažnai kreipiasi į būrėjas, norėdami sužinoti, kas jų laukia ateityje. Negalime nuspėti ateities, bet galime apsidrausti ir jaustis ramūs bei saugūs, kad ir kas beatsitiktų. Kokia gyvybės draudimo nauda?

 

1. Apsauga, nes nelaimės atveju jūs galite gauti išmokas, net jeigu sumokėtos tik kelios įmokos. Gyvybės draudimas garantuoja mums apsaugą mirties, invalidumo, traumų, sunkių kritinių ligų atvejais.

 

2. Kaupimas, nes gyvybės draudimas - tai vienintelė draudimo rūšis, kur Jūsų sumokėti pinigai kaupiasi. Todėl ilgą laiką mokėdami įmokas galite sukaupti įspūdingą sumą, kurią galėsite panaudoti savo nuožiūra. pvz., turtingesnei savo pensijai. Lietuvoje gyventojai dažnai taupo banko indėliuose, nors šiuo metu bankai siūlo labai mažas palūkanas. Gyvybės draudimas gali būti su garantuotomis palūkanomis arba investicinis, kur pats klientas renkasi fondus, į kuriuos nori investuoti.

 

3. Galėsite pasinaudoti gyventojų pajamų mokesčio lengvata ir susigrąžinti 15% nuo visų sumokėtų įmokų. Tuos, kurie baiminasi, kad gyvybės draudimo sutartys yra pasirašomos ilgam laikui, o gyvenimo situacija gali pasikeisti, turiu nuraminti, kad gyvybės draudimo sąlygos nebus iškaltos akmenyje, laikui bėgant jas bus galima keisti: didinti ar mažinti draudimo sumas, įmokų dydį bei periodiškumą, keisti naudos gavėjus. O jeigu susidursite su finansiniais sunkumais - galite stabdyti įmokų mokėjimą ar net nusiimti dalį sukaupto kapitalo.

Parengė: www.brokeriai.eu

 

"Netaupyk to, kas liko po išlaidų, o išleisk tai, kas liko atidėjus taupymui."

- Warren Baffet

 


Susijusios naujienos:

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.

 • Siūlo darbą užsienyje: 500 000 skelbimų, iš jų 2 Jums – kaip juos greičiau surasti? (2019-02-15)

  “Siūlo darbą užsienyje!”

  “Siūlo darbą Lietuvoje!”

  “Siūlo darbą kosminėje stotyje!”

  “Siūlo darbą po vandeniu!”

  Dauguma sutiks, kad darbo paieškos ne visuomet yra pats maloniausias procesas. Skelbimų portaluose susiduriame su sunkiai aprėpiamais darbo pasiūlymų kiekiais, iš kurių dažniausiai tik keli yra tinkami. Kaip apdirbti tokį didelį informacijos kiekį sparčiau ir rasti norimą darbo vietą greičiau?

 • Viskas, ką turite žinoti apie IPTV (2018-11-02)

  Internetas daugeliui žmonių reikalingas kaip kasdieninis maistas. Televizija – kaip skanėstai. Be interneto daugelis negali įsivaizduoti savo kasdienybės, tačiau papildomam pagardinimui namuose naudojamasi ir televizijos paslaugomis, kurios įvardijamos kaip vienas patraukliausių laisvalaikio leidimo būdų. Jeigu ir Jums tiek televizija, tiek internetas yra būtina namų sąlyga, tokiu atveju IPTV yra puikus pasirinkimas.

 • Dovanos programuotojams. Ką padovanoti? (2016-12-28)

  Pinigai – lengviausias pasirinkimas, ieškant dovanos vienam ar kitam žmogui, nestokojantis ir pravartumo. Ir visgi, galvojant apie dovanas programuotojams tenka ieškoti kitų galimų opcijų, kadangi solidžios profesionalių programuotojų algos keletą banknotų paverčia ne tik idėjiškai, bet ir praktiškai beverčiais. Būtent dėl to, tenka įdėti kiek daugiau pastangų, atsižvelgiant į programuotojo poreikius tiek laisvalaikiu, tiek ir darbo metu, ieškant jam dovanos, kuri būti tiek džiuginanti, tiek ir naudinga. O tokių tikrai yra.

 • Greitas ir patogus būdas - vyriški kvepalai internetu (2016-12-05)

  Kvepalai vyramsVyrai, priešingai, nei moteriškosios lyties atstovės apsipirkinėjimą prekybos centruose vertina neigiamai. Jiems nesinori leisti laiko parduotuvėse renkantis įvairias prekes, stovėti eilėse prie kasų ar persirengimo kabinų. Turbūt ne reta moteris žino, jog norint pakankinti vyrą - jį reikia nusivesti į prekybos centrą ir priversti laukti, kol ji išsirinks kvepalus ar naujus batelius.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed