Konferencijoje "TechDay 2012" "Microsoft" pristatė artimiausias naujoves
Įvairenybės
Antradienis, 02 Spalis 2012 11:30

Spalio 2 dieną Vilniuje įvyko didžiausia „Microsoft“ technologijų konferencija Lietuvoje ir Baltijos šalyse „TechDay 2012“. Daugiau nei 600 verslo atstovų, IT profesionalų ir entuziastų subūrusioje konferencijoje „Microsoft“ didžiausią dėmesį skyrė „Windows 8“ operacinei sistemai, biuro paslaugų rinkiniui „Office 2013“, debesijos paslaugai „Office 365“, išmaniųjų telefonų operacinei sistemai „Windows Phone“ ir debesijos operacinei sistemai „Windows Server 2012“. Šiemet „TechDay“ konferencijoje „Microsoft“ taip pat įteikė „Microsoft Metų partnerio 2012“ apdovanojimus.

 

 

„Šiais ir ateinančiais metais „Microsoft“ pristatys ypatingai daug naujų sprendimų, kurie iš esmės pakeis tiek vartotojų naudojimosi technologijomis įpročius, tiek įmonių darbo organizavimą. Lietuvos verslo bendruomenė aktyviai ieško būdų kaip efektyviau organizuoti darbą, todėl susidomėjimas „Microsoft“ technologijomis yra ypač didelis“, – sakė „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius Kristijonas Kaikaris. Pasak K. Kaikario, technologijoms sparčiai tobulėjant, tokios konferencijos kaip „TechDay“ tampa gera galimybe iš pirmųjų lūpų vienu metu gauti informaciją apie pagrindines tendencijas ir vystymosi kryptis.

 

TechDay 2012“ dalyviams išdėstyti „Windows 8“ programavimo pagrindai

 

Šiemet pranešimus konferencijoje skaitė beveik 30 pranešėjų iš „Microsoft“, „Nokia“, „Skype“, „AdDuplex“ ir kitų bendrovių. Pagrindinis dėmesys buvo skirtas naujų „Microsoft“ sprendimų ir produktų, užtikrinančių lankstųjį darbo stilių bei organizacijų ir vartotojų veiklos produktyvumą, pristatymui.

 

„TechDay 2012“ konferencijoje „Microsoft“ atstovas Karl Davies-Barrett supažindino programuotojus su pagrindiniais „Windows 8“ programavimo principais ir parodė, kaip pritaikyti kuriamas programas prie naujosios operacinės sistemos navigacijos, programų juostos, temų bei kontraktų. Konferencijos dalyviai taip pat susipažino su naujausiais „Office“ biuro programų sprendimais ir sėkmingiausiais biuro paslaugų „Office 365” diegimo klausimais, išmaniųjų telefonų operacine sistema „Windows Phone“, debesijos operacine sistema „Windows Server 2012” ir kitais sprendimais.

 

„Microsoft“ partneriai Lietuvoje pastebi, kad IT rinka ruošiasi naujiesiems bendrovės produktams ir nori sužinoti, kokias galimybes atvers netrukus pasirodysiantys sprendimai. Bilietai į „TechDay 2012“ buvo išgraibstyti likus dešimčiai dienų iki renginio.

 

„Įmonėms tampa vis svarbiau savo darbuotojams sudaryti sąlygas dirbti mobiliai ir išnaudojant išmaniuosius įrenginius didinti verslo produktyvumą ir efektyvumą. Tokias galimybes suteiks naujieji „Microsoft“ sprendimai, leidžiantys vartotojams dirbti iš bet kurios vietos su bet kuriuo išmaniuoju įrenginiu“, – sakė įmonės „Blue Bridge“ direktorius Dalius Butkus.

 

Konferencijoje apdovanoti geriausi „Microsoft“ metų partneriai

 

Šiemet „TechDay 2012“ susijungė su tradicine „Microsoft“ metine partnerių konferencija, kurios metu „Microsoft“ paskelbė sėkmingiausiai veikusias Lietuvos IT bendroves. Net du apdovanojimus šiemet gavo bendrovė „ATEA“, kuriai „Microsoft“ įteikė „Metų infrastruktūrinių sprendimų partnerio“ ir „Metų darbo su „Office“ sistema sprendimų partnerio“ apdovanojimus.

 

"Pastaraisiais metais ATEA ypač daug investuoja ir ugdo kompetencijas trijose sparčiausiai augančiose IT infrastruktūros srityse – virtualizacijos, bendradarbiavimo ir mobilumo sprendimuose. Šios trys sritys šiandien yra aktualiausios tiek verslui, tiek viešajam sektoriui, jos tiesiogiai įtakoja organizacijų efektyvumo augimą. Džiugu, kad ATEA ir „Microsoft“ sėkmingai bendradarbiauja, o geriausias šios abipusiai naudingos partnerystės ženklas yra daugelio didžiųjų Lietuvos organizacijų pasirinkimas plėtoti IT infrastruktūrą „Microsoft“ produktų pagrindu drauge su ATEA.,“ – sakė dvigubą laimėjimą pelniusios įmonės vadovas Henrikas Genutis.

 

 

„Metų distributoriaus“ apdovanojimą gavo bendrovė „ALSO Lietuva“, „Metų OEM partneriu“ tapo „Inida“, „Metų licencijavimo“ partneriu“ išrinkta bendrovė „Blue Bridge“, „Metų „Microsoft Dynamics“ partneriu“ tapo „Columbus Lietuva“. Bendrovė „Amidus“ konferencijoje atsiėmė „Metų taikomųjų sprendimų partnerio“ apdovanojimą, įmonė „Algoritmų sistemos“ tapo „Metų programinės įrangos gamintoju“, „Metų „Cloud“ sprendimų partneriu“ tapo bendrovė „Blue Bridge Bond“.

 

Šiemet buvo apdovanota „Inovatyviausia nauja įmonė, dalyvaujanti „BizSpark” programoje“. Ja tapo „Gluk Media“, kurianti inovatyvius sprendimus medicinos ir pramogų srityse su „Kinect“ ir kitomis „Microsoft“ technologijomis.

 

„Microsoft“ technologijos atveria didžiules galimybes kurti originalias programas įvairioms veiklos sritims. Mūsų produktai sulaukia pripažinimo ne tik Lietuvoje, juos sėkmingai eksportuojame ir į kitų šalių rinkas“, – sakė „Gluk Fascinating Media“ produktų vystymo vadovas Bogdan Karpovič.

 

Konferencija „TechDay 2012” rengiama glaudžiai bendradarbiaujant su „Microsoft“ partneriais – „Nokia“, „Skype“, „Samsung“, „Affecto“ ir „Quest Software“. Renginio dalyviai galėjo susipažinti su „Samsung“ produktais ir „Affecto“ sprendimais, didžiulio dėmesio sulaukė išmanieji „Nokia“ telefonai „Lumia 820“ ir „Lumia 920“ su naujausia „Windows Phone 8“ operacine sistema.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed