"Lanksčiojo darbo stiliaus diena" pelnė Europinį apdovanojimą
Įvairenybės
Trečiadienis, 12 Gruodis 2012 10:24

Bendrovės „Microsoft“ ir socialinių partnerių - įmonių „Omnitel“, TEO, „Nokia“, „Blue Bridge“, „Alna Intelligence“, nevyriausybinių organizacijų „Žinių ekonomikos forumas“ ir „Infobalt“, taip pat LR Socialinės apsaugos ir darbo bei LR Susisiekimo ministerijų – kartu įgyvendinta informacinė kampanija „Lanksčiojo darbo stiliaus diena“ pelnė Europinį apdovanojimą „European Excellence Awards 2012“. Gruodžio 6 d. Londone įvykusioje apdovanojimų ceremonijoje ši iniciatyva, taip pat vykdyta ir kitose Baltijos šalyse, buvo pripažinta geriausia metų regionine informacine kampanija.

 

 

„Aukštas tarptautinis įvertinimas, skirtas didelio gyventojų ir žiniasklaidos susidomėjimo sulaukusiai iniciatyvai, dar kartą parodo, kad Baltijos ir kitų Europos šalių gyventojai noriai priima pokyčius, kuriuos suteikia šiuolaikinės informacinės technologijos ir naujasis požiūris į darbo organizavimą,“ – sakė Kristijonas Kaikaris, „Microsoft Lietuva“ generalinis direktorius. Jo teigimu, Lietuvoje sukurtos visos sąlygos, reikalingos efektyviam darbui organizuoti nepriklausomai nuo darbuotojų buvimo vietos, laiko ar išmaniųjų įrenginių, kuriais jie mėgsta naudotis.

 

Š.m. gegužės 31 d. vykusią „Lanksčiojo darbo stiliaus dieną“ Lietuvos ir kitų Baltijos šalių įmonės buvo raginamos pademonstruoti, kad sėkmingai siekti rezultatų galima dirbant ir nuotoliniu būdu. Viešų diskusijų metu buvo akcentuojami tokie nuotolinio darbo aspektai, kaip galimybės lanksčiai derinti darbo, šeimos ar asmeninius poreikius, taupyti laiką ir lėšas, saugoti aplinką, didinti darbuotojų pasitenkinimą kartu užtikrinant gerus veiklos rezultatus.

Šiais metais prie akcijos prisijungė per 30 Lietuvos įmonių.

 

Tarptautinio įvertinimo sulaukta po kelerių metų nuoseklaus darbo

 

Lanksčiojo darbo stiliaus pradininkės Lietuvoje telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ personalo vadovė Živilė Valeišienė džiaugiasi, kad per keletą metų buvo žengtas didelis žingsnis nuo nuotolinio darbo įteisinimo Lietuvoje iki aukšto tarptautinio įvertinimo, kuris rodo šio pokyčio svarbą įmonėms ir darbuotojams. „Galimybė dirbti lanksčiai, iš bet kur, naudojantis mobiliosiomis ir išmaniosiomis technologijomis, ne tik skatina darbuotojų asmeninę atsakomybę, bet ir suteikia platesnes galimybes jiems derinti darbo ir šeimos interesus, - sakė Ž. Valeišienė. – Kita vertus, įmonės, gebančios nustatyti darbuotojams konkrečius tikslus ir suteikiančios jiems geriausias galimybes šių tikslų pasiekti, įgyja svarų konkurencinį įmonės pranašumą.“

 

TEO Tinklo technologijų tarnybos vadovo Dariaus Didžgalvio teigimu, pagal šviesolaidinio interneto plėtrą Europoje pirmaujančioje Lietuvoje jau kurį laiką sukurtos itin palankios sąlygos plėtoti lanksčiojo darbo stilių. Daugiau nei 100 Lietuvos miestų ir miestelių išplėtotas itin spartus ryšys bei populiarėjančios debesų kompiuterijos technologijos užtikrina galimybes namuose dirbti taip pat sparčiai ir patogiai, lyg biure.

 

Kliūčių lanksčiam darbo stiliui nėra – reikia tik pasiryžimo

 

L. e. socialinės apsaugos ir darbo ministro pareigas Donatas Jankauskas Europinį apdovanojimą, skirtą Lietuvoje vykdytai „Lanksčiojo darbo stiliaus dienai“, vadina svarbiu įvertinimu mūsų šaliai. "Ypač džiugu yra tai, kad tokia iniciatyva organizuota pirmą kartą ir ji buvo puikiai įvertinta tarptautiniame kontekste. Šis laimėjimas yra puikus pavyzdys, kad siekiant gražių tikslų surėmus pečius su partneriais galima padaryti netgi tai, kas, rodos, būna sunkiai įmanoma. Lietuvoje yra ir įstatymai, ir technologijos, neretai trūksta tik drąsos keisti organizacijų darbo stilių taip, kad būtų patogu darbuotojams ir jų šeimoms, o darbo našumas išliktų aukštas. Linkiu, kad ši prasminga iniciatyva padėtų plisti lanksčiojo darbo idėjai,“ – tvirtino D. Jankauskas.

 

Antrasis tarptautinis apdovanojimas už informacinių kampanijų įgyvendinimą

 

„European Excellence Awards“ jau antri metai iš eilės skyrė tarptautinį apdovanojimą „Microsoft“ ir partnerių vykdomiems socialiniams projektams. 2011 metais apdovanojimo pelnė bendrovės „Microsoft Lietuva“ įgyvendinta vaikų saugumui internete skirta informacinė kampanija. Abi laimėjimą pelniusios kampanijos Lietuvoje buvo įgyvendintos bendradarbiaujant su ryšių su visuomene bendrove „Integrity PR“.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed