Lietuvių „startup‘ams“ – galimybė prisistatyti 100 mlrd. litų investicijoms
Įvairenybės
Ketvirtadienis, 10 Spalis 2013 17:33

Lapkričio 13 – 14 dienomis Helsinkyje (Suomija) vyks didžiausia Šiaurės Europoje „startup‘ų“ konferencija „Slush“. Joje daugiau nei 500 investuotojų ieškos naujų verslo idėjų iš Baltijos valstybių, Skandinavijos ir Rusijos. Bendra šių investuotojų rizikos kapitalo vertė – 100 milijardų litų.

 

 

Pagrindinės šių metų „Slush“ temos yra IT technologijos verslui, saugumas internete, žaidimai, sveikata ir švariosios technologijos (atliekų perdirbimas, atsinaujinanti energetika ir kita). Konferencija turėtų pritraukti 5 000 dalyvių, 1000 kompanijų, daugiau nei 300 tarptautinės žiniasklaidos atstovų ir daugiau nei 500 aukščiausios klasės investuotojų, tarp kurių sėkmės istorijų yra „Facebook“, „Spotify“, „Supercell“, „Dropbox“, „Etsy“, „SoundCloud“, „ASOS“ ir daug kitų.

 

Konferencijos pranešėjų sąraše yra Estijos prezidentas Toomas Hendrik Ilves, buvęs „Nokia“ generalinis direktorius Jorma Ollila, vienas „Skype“ įkūrėjų Nicklas Zennström, taip pat Šiaurės Europos regione sėkmingiausių naujų verslo idėjų steigėjų atstovai: „Supercell“, „iZettle“, „TransferWise“, „DealDash“, „GrandCru“, „GetJar“ ir daugiau.

 

„Startup‘ai“ gali registruotis iki spalio 15 d., po to bus pradėta jiems tinkamų investuotojų paieška. Tuo tarpu investuotojai gaus informaciją apie kompanijas dalyvaujančias „Slush“. Organizatorių tikslas – konferencijos metu surengti iki 3 000 iš anksto numatytų susitikimų konferencijos metu. Be to, kompanijos savo veiklą ir idėjas galės pristatyti organizatorių paruoštuose stenduose.

 

Praėjusiais metais „Slush“ pritraukė per 50 rizikos kapitalo bendrovių, 300 investuotojų, 600 naujų verslo idėjų ir 100 mlrd. vertės rizikos kapitalo.

 

Apie konferenciją „Slush“:


„Slush“ konferencija suburia naujų verslo idėjų šalininkus, kurių pagyvėjimas yra apėmęs visą Šiaurės Europą. Konferencija yra organizuojama savanorių ir per dvejus pastaruosius metus išaugo į vieną didžiausių naujų verslo idėjų ir investuotojų renginį Europoje, kuriame dalyvauja pasaulyje žinomi įkūrėjai, investuotojai ir žiniasklaidos atstovai.

Daugiau informacijos apie konferenciją: www.slush.fi

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed