„Lietuvos spauda“ ir „R-Kiosk“ kompiuterių tinkluose duomenys perduodami lietuvišku internetu
Įvairenybės
Pirmadienis, 04 Vasaris 2013 11:17

Lietuviškasis interneto paslaugų operatorius Telecentras pasirašė su UAB „Reitan Convienence Lithuania“ sutartį dėl prekybos vietų „Lietuvos spauda“ ir „R-Kiosk“ kompiuterių tinklų sujungimo. Duomenys centralizuotoje sistemoje perduodami mobiliuoju 4G internetu „Mezon“, kai kuriose vietose – belaidžių technologijų internetu „Erdvės“. Be to, prekybos vietose bus įdiegtos „Wi-Fi“ ryšio zonos.

„Tai labai didelės apimties projektas – visoje Lietuvoje veikia daugiau nei pustrečio šimto mūsų užsakovo prekybos vietų. Daugelyje jų sistema jau sėkmingai veikia, likusios bus prijungtos artimiausiu metu“, – komentuoja Telecentro komercijos direktorius Egidijus Ropė.

Kasos aparatų, bankinių kortelių skaitytuvų, loterijos terminalų, reklaminių ekranų ir kitų įrenginių duomenys sujungtuose tinkluose internetu perduodami į centrą, kur yra apdorojami ir naudojami pagal paskirtį – finansiniams procesams, buhalterinei apskaitai, rinkodarai ir t.t.

„Kokybiškas duomenų perdavimas labai svarbus ir klientų aptarnavimui, ir mūsų vidiniams poreikiams. Startavome sklandžiai, džiaugiamės pagerinę šiuos procesus“, – sako UAB „Reitan Convienence Lithuania“ generalinis direktorius Rems Razums.

Parduotuvėse diegiamą „Wi-Fi“ ryšį UAB „Reitan Convienence Lithuania“ planuoja panaudoti vidinėms reikmėms – pavyzdžiui, operatyviam vadybininkų darbui, tačiau neatmeta galimybės ateityje „Wi-Fi“ prieigą nemokamai suteikti ir savo klientams.

Telecentras teikia radijo ir televizijos programų siuntimo, fiksuotosios telefonijos, interneto ir kitas paslaugas. Bendrovė išnaudoja informacinių technologijų ir telekomunikacijų sinergiją stambių projektų įgyvendinimui.

UAB „Reitan Convienence Lithuania" Lietuvoje valdo 265 prekyvietes, o vasaros sezono metu papildomos prekybos vietos atidaromos Palangoje, Nidoje, Juodkrantėje.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed