LOGIN: startavo interneto geriausiųjų rinkimai
Įvairenybės
Pirmadienis, 24 Vasaris 2014 10:38

Didžiausia Baltijos šalyse progreso konferencija LOGIN kviečia rinkti interneto kultūrai nusipelniusius žmones, įmones ir interneto raidą labiausiai paveikusius projektus bei judėjimus. „Lietuvos interneto apdovanojimų“ geriausieji bus pagerbti LOGIN baigiamajame renginyje, balandžio 11 d.

 

„Internetas jau yra tapęs ne tik verslo, socialine ar kultūrine erdve, bet ir terpe, padedančia genialioms idėjoms užkariauti pasaulį, tad nenuostabu, kad „Lietuvos interneto apdovanojimai“ per kelerius metus tapo paskata kurti, įvertinti bei įsivertinti, ir siekti „sėkmingiausių ir perspektyviausių internete“ pripažinimo“, – sako LOGIN projekto vadovė Ieva Dirvonskaitė.

 

„Pernai man suteiktas apdovanojimas buvo visiškai netikėtas, neturėjau supratimo, kad esu nominuota – apie jį sužinojau tik apdovanojimų dieną“, - sako praėjusiais metais „Metų žmogumi internete“ tituluota buvusi Lietuvos Respublikos finansų ministrė, Lietuvos banko valdybos narė Ingrida Šimonytė, – Iki šiol manau, kad tokie žmonės, kaip Remigijus Šimašius, Andrius Tapinas ar Birutė Vėsaitė, buvo vertesni šio apdovanojimo“.

 

I. Šimonytės teigimu, vertinant šių metų projektus ar kūrėjus, reikės ieškoti bendro vardiklio, kuris leistų palyginti absoliučiai skirtingus nominantus: „Atsižvelgti reikės į daugelį dalykų: idėją, jos realizavimą ir patrauklumą vartotojui. Manau, galutinis sprendimas bus priimtas intensyviai analizuojant ir lyginant idėjas, produktus ar nuopelnus“.

 

„Lietuvos interneto apdovanojimai“ šiemet vyks dviem etapais: iki kovo 31 d. Login.lt interneto svetainėje vienoje ar keliose kategorijose galima ne tik siūlyti savo favoritus (įmones, projektus, žmones ar judėjimus), bet ir balsuoti už jau esamus; antrąjame ture nominantus vertins speciali komisija, sudaryta iš praėjusių metų apdovanojimų laimėtojų. Pretendentai į apdovanojimus bus vertinami atsižvelgiant į jų pateiktos idėjos novatoriškumą, originalumą, progreso skatinimą, efektyvų jos pritaikymą bei funkcionalumą, pasiektus tikslus ir rezultatus bei vizualinį projekto pateikimą.

 

Projektai bei asmenys, sulaukę didžiausio internautų pripažinimo bei įvertinimo, bus paskelbti baigiamojo LOGIN renginio „Lietuvos interneto apdovanojimai“, kurių pagrindinis partneris yra Mykolo Romerio universitetas, metu, balandžio 11 d. menų fabrike „Loftas“. Didžiausia Baltijos šalyse progreso ir technologijų konferencija LOGIN vyks balandžio 10-11 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

 

Daugiau apie LOGIN 2014 interneto apdovanojimus galite rasti čia.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed