„McAfee“ atstovas apžvelgs didžiausius saugumo pavojus
Įvairenybės
Penktadienis, 11 Birželis 2010 19:44
Birželio 15 d. Lietuvoje lankysis pasaulinės saugumo sprendimų kūrimo lyderės kompanijos „McAfee" korporatyvinių klientų vadovas Baltijos šalims Krzysztof Halgas, pranešė bendrovės „DPA programinė įranga“.

Tą pačią dieną Vilniuje jis ves nemokamą seminarą „Duomenų apsauga: šiandieniniai pavojai ir naujausios jų valdymo priemonės“.

Nemokamą seminarą organizuojančios „McAfee“ partnerės Lietuvoje tarptautinės IT bendrovės „DPA programinė įranga“ direktoriaus Lauryno Truncės teigimu, šio renginio lankytojai sužinos ne tik apie pavojingiausias elektroninės erdvės grėsmes, bet ir išgirs išsamų bei praktiniais pavyzdžiais iliustruotą pasakojimą apie neigiamas šiandien vyraujančio ydingo požiūrio į duomenų saugumą pasekmes.

„Ne paslaptis, kad šiandien ir tarp Lietuvos verslo organizacijų vyrauja įsitikinimas, jog patikimą informacijos saugumą užtikrins tik pavienis sprendimas. Deja, kaip rodo pasaulinė praktika, tokia pozicija stambioms įmonėms toliau neša neregėto masto nuostolius, tiek materialine, tiek reputacijos prasme“, - sako L. Truncė.

Nemokamo seminaro metu bus skaitomi pranešimai apie verslo informacijos saugumą, duomenų praradimo prevenciją, informacinio saugumo kontrolės ir valdymo galimybes. Atkreipiant dėmesį į tai, kad saugumo problemos neaplenkia ir Lietuvos, bus apžvelgiamas draudimo kompanijos „PZU Lietuva“ atvejis.

Bendrovės „DPA programinė įranga“ direktorius pabrėžia, kad nors ir finansinės krizės metu verslo organizacijos stengiasi palaikyti seniau įdiegtus saugumo sprendimus, pamirštamos naujausios rūšies saugumo grėsmės. „Tokie informacijos ir pinigų išviliojimo būdai, kaip „scareware“ (liet. - apgaulingai gąsdinančios programos), „phishing“ (intriguojančio turinio žinutės, išviliojančios vartotojų duomenis) bei daugelis kitų lieka tinkamai neįvertintos. Tai rodo ir tyrimai - mažėjant informacinio saugumo indeksui, auga kibernetinio nusikalstamumo ir komercinio šnipinėjimo potencialas“ , - sakė L. Truncė.

Nemokamas seminaras vyks birželio 15 d., antradienį, Vilniaus Verslo uosto (Lvovo g. 25, Vilnius) konferencijų salėje, 3 aukšte. Pranešimai bus skaitomi anglų ir lietuvių kalbomis. Renginio pradžia – 13 val. Registruotis galima el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia ?jungti Javaskript?, kad matytum?te tai arba tel.: +370 5 211 35 63, teigiama pranešime.

Šaltinis:
 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed