„Microsoft“ pranešė oficialiai įsigijusi „Nokia“ įrenginių ir paslaugų verslą
Įvairenybės
Pirmadienis, 28 Balandis 2014 09:37

Š.m. balandžio 25 d. korporacija „Microsoft“ pranešė užbaigusi „Nokia“ įrenginių ir paslaugų verslo įsigijimo procesą. Sandoriui pritarė tiek „Nokia“ akcininkai, tiek atitinkamos priežiūros institucijos visame pasaulyje. Ši žinia yra pirmasis svarbus žingsnis apjungiant dvi organizacijas į vieną komandą.

 

„Šiandien į savo didelę šeimą mes priimame „Nokia“ įrenginių ir paslaugų verslą, – viešojo kreipimosi metu sakė „Microsoft“ vadovas Satya Nadella. – Tikime, kad „Nokia“ turimos kompetencijos ir įdirbis mobiliosiose technologijose dar labiau paspartins dabartinį „Microsoft“ transformacijos procesą. Ir toliau glaudžiai bendradarbiausime su mūsų partneriais, susitelkdami ties inovacijomis mobilumo ir debesijos sprendimuose.“

 

Oficialiai paskelbus apie įsigijimą, buvo sukurtas naujasis padalinys – „Microsoft‘s Devices Group“, kurio vykdomuoju viceprezidentu tapo Stephenas Elopas, ankstesnis „Nokia“ prezidentas ir direktorius. Jis tapo pavaldus „Microsoft“ vadovui Satya Nadella. S. Elopas vadovaus padidėjusiam padaliniui su išplėsta įrenginių pasiūla, įskaitant išmaniuosius „Lumia“ telefonus ir įrenginius, „Nokia“ mobiliuosius telefonus, „Xbox“ techninę įrangą, „Surface“, taip pat „Perceptive Pixel“ (PPI) produktus ir aksesuarus.

 

Įsigydama „Nokia“ įrenginių ir paslaugų verslą korporacija „Microsoft“ į savo komandą priima itin profesionalius specialistus, dirbančius daugiau nei 130 miestų 50 pasaulio šalyse, įskaitant keletą gamyklų, kuriose projektuojami, gaminami, bandomi, tobulinami ir parengiami pardavimui plataus asortimento pažangūs išmanieji įrenginiai ir telefonai. Pagal sandorio sąlygas „Microsoft“ perėmė ir garantinius įsipareigojimus, suteiktus dabartiniams „Nokia“ klientams.

 

„Windows Phone“ yra sparčiausiai populiarėjanti išmaniųjų telefonų grupė pasaulyje, pasižyminti nuolat plečiamu asortimentu. IDC duomenimis, 2013 m. ketvirtąjį ketvirtį „Windows Phone“ sustiprino savo pozicijas tarp trijų populiariausių pasaulyje išmaniųjų telefonų grupių ir pasiekė 91% metinį rinkos augimą, palyginus su turėtomis pozicijomis analogišku laikotarpiu 2012 m. „Microsoft“ ir toliau planuoja stiprinti pozicijas „Windows Phone“ išmaniųjų įrenginių rinkoje, planuodama aktyviai dalyvauti išmaniųjų įrenginių prieinamomis kainomis segmente. „Strategic Analytics Inc.“ duomenimis, šio segmento vertė gali siekti iki 50 mlrd. JAV dolerių per metus (130 mlrd. litų), o naujų vartotojų skaičius šiame segmente gali padidėti dar vienu milijardu.

 


Susijusios naujienos:

 • Rinkitės jums įdomias paslaugas internetu (2020-04-30)

  Šiandieninis pasaulis yra kupinas pasirinkimų. Žmonės gali pirkti ne tik fizinėse parduotuvėse, o taip pat ir internetinėse, jiems nereikia niekur važiuoti iš namų, nes norimas paslaugas jie gali rasti ir įsigyti vos keliais mygtuko paspaudimais. Rinktis paslaugas internetu yra labai patogus ir laiko sutaupantis sprendimas, tuo labiau jas galima ne tik išsirinkti, bet ir pasiskaityti daugiau, sužinoti naujos ir dar negirdėtos informacijos, palyginti siūlomas paslaugas su konkurentų siūlomomis paslaugomis ir galiausiai išsirinkti labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą.

 • Skolų valdymo centras - padės susigrąžinti skolas (2020-04-30)

  Dauguma įmonių teikia mokamas paslaugas ar prekes tai, kad jos pasiektų klientą greičiau nei atvyksta apmokėjimas arba teikia reguliarias paslaugas, už kurias susimokėti reikia kiekvieną mėnesį tuo pačiu metu. Deja ne visada tokios paslaugos einasi taip kaip norėtųsi jas teikiančioms įmonėms ir tokiu būdu dėl atlaidumo ar piktavališkų veiksmų susidaro skolos. Žinoma visos pelno siekiančios įmonės bando maloniai informuoti klientus, kad būtinas tikslus ir nevėluojantis mokėjimas, tačiau visada atsiranda tokių, kurie nepaiso tokių ir panašių prašymų ir elgiasi taip kaip jie išmano. Ką daryti tokiu atveju?

   

 • Kokie būna regos sutrikimai ir kaip juos išgydyti? (2020-04-28)

  Rega – tai vienas iš svarbiausių žmogaus pojūčių, kurio dėka matome mus supančius žmones, aplinką bei visa pasaulį. Ne vienas žmogus yra susimastęs koks gyvenimas būtų netekus regos ir tai dauguma gali išgąsdinti. Norint to išvengti reikalinga nuolatinė akių priežiūra bei profilaktiniai patikrinimai, kurių dėka galima užbėgti blogiems įvykiams už akių. Egzistuoja įvairiausi akių sutrikimai, galintys turėti neigiamos įtakos regėjimui ar bendrai savijautai. Žemiau pateikti dažniausiai aptinkami sutrikimai.

   

 • Ar saugu užsisakyti paslaugas internetu? (2020-03-18)

  Laikui bėgant tobulėja viskas, tačiau sparčiausiai tai matome technologijų srityje. Matome kaip kiekvienais metais senus prietaisus keičia vis naujesni, modernesni ir visapusiškai geresni. Žmonės taikosi prie šių naujovių, todėl keičia savo įprastą gyvenimo būdą nauju. Vienas iš tokių pokyčių, apsipirkinėjimas ar paslaugų užsakymas internetu.

   

 • Buitinės technikos pirkimas internetu: praktiški patarimai (2019-11-04)

  Jeigu norite gyventi kur kas patogiau – siūlome įsigyti kuo daugiau skirtingos technikos, kuri darbus ne tik atlieka automatizuotai, tačiau ir nereikalauja beveik jokios priežiūros. Sugedus įrangai jos remontas taip pat atliekamas labai operatyviai, tad netenka investuoti daug laiko, kol gedimai bus sutvarkyti.


Reklaminis skydelis

Mūsų draugai

It naujienos

Deviceinformed